Unilever به توقف Kid-بازاریابی هدفمند در تمام مواد غذایی و آشامیدنی محصولات

Unilever که صاحب بستنی چوبی و طنز خوب دیروز اعلام کرد که این امر جلوگیری از تبلیغات مواد غذایی و نوشیدنی ها برای کودکان و نوجوانان زیر 12 در رسانه های سنتی و بازاریابی به زیر 13 سال در رسانه های اجتماعی.

این تصمیم بر اساس چاقی در دوران کودکی نگرانی با توجه به Unilever پست وبلاگ. حرکت رو به جلو شرکت های چند ملیتی را ریشه در تلاش های بازاریابی برای بچه دوستانه مواد غذایی و آشامیدنی محصولات جدید در سه ستون رویکرد متمرکز بر کمک به پدر و مادر و مراقبان در انتخاب گزینه های سالم برای کودکان است.

“وعده ما این است که یک تعهد واقعی به بازار محصولات خود را به کودکان مسئولانه” گفت: Matt نزدیک evp یونیلور جهانی بستنی دسته, در بیانیه ای. “این وعده بهتر است بستنی و سالم کودکان است.”

به این منظور Unilever می گوید آن بچه-محدوده مواد غذایی و آشامیدنی محصولات خواهد شد مسئولانه ابلاغ فروخته شده و توسعه یافته و همچنین به عنوان موضوع به بیش از یک دوجین جدید اصول ترسیم محصول و بازاریابی استراتژی.

منتقدان به مدت طولانی chided شیرین و غذاهای بسته بندی شده به عنوان یک مرکزی fueler از اپیدمی چاقی دوران کودکی. اوباما-عصر ابتکار عمل منجر به استانداردهای صنعت که برش قند در مواد غذایی مانند حبوبات و ماست به بازار عرضه شده به بچه ها. در سال 2014 کوکا کولا شرکت ، Ferrero ایالات متحده آمریکا, هرشی شرکت ، Hillshire مارک های شرکت. و مریخ, Inc. همه متعهد به بازار محصولات خود را به کودکان و نوجوانان زیر 12. به تازگی روند شروع به چرخش در جهت و شکر با بسیاری از محبوب حبوبات مارک debuting در آب نبات-الهام طعم فقط این سال است.

در حالی که از آن شده است چندین سال پس از برندها شروع اولین عقب کشیدن از بچه-بازاریابی هدفمند Unilever به نظر می رسد به یک کمی بیشتر دقیق استراتژی است. در اطلاعیه این شرکت گفت: آن را نمی خواهد مستقیم هر گونه مواد غذایی و آشامیدنی (persian) تبلیغات در رسانه های قابل اندازه گیری نسبت به کودکان زیر 12 یا مخاطبان است که در آن کودکان را تشکیل می دهند بیش از 25 درصد. در سیستم عامل های دیجیتال این شرکت گفت: این فقط تبلیغ به مردم 13 و بیش—در خط با اکثر سیستم عامل رسانه های اجتماعی’ شرط سنی 13 سال.

این برند همچنین گفت: آن را نمی خواهد استخدام اثرگذارندهها که زیر سن 12 یا که در بازار به مصرف کنندگان زیر 12 و یا مجوز استفاده از شخصیت های کارتونی و یا حقوق صاحبان سهام با نام تجاری شخصیت های بازاریابی است که درخواست تجدید نظر در درجه اول برای بچه های زیر 12. دیگر دستورالعمل های گذاشته شده در این شرکت اصول عبارتند از: حصول اطمینان از این محصول نیست ترویج در مدارس و یا فیلم های کودکان و جالب تبلیغاتی چین با کلی استاندارد.

Unilever همچنین اعلام کرد که از آن خواهد بود با اضافه کردن یک برچسب به درمان بستنی و بستنی یخی نشان می دهد که این محصولات بودند “مسئولانه ساخته شده برای کودکان و نوجوانان” به راهنمای مراقبان خود را در تصمیم گیری خرید در نقطه فروش. حرکت رو به جلو همه بچه محدوده بستنی رفتار خواهد شد و در پوش 110 کالری و 12 گرم قند است.

هر چند Unilever صاحب چندین محبوب بستنی مارک های مانند مگنوم بن و جری Breyers و Klondike کسانی که مارک نیست به طور کلی هدف کودکان و نوجوانان—این علامت های تجاری که در حال تبلیغ در بستنی کامیون است که می تواند متاثر از این تغییر. طنز خوب موسس که گفته شده است که امن حق ثبت اختراع برای بستنی-در-یک-چوب و ایجاد یخ کامیون کرم به عنوان ما آن را می دانم خریداری شد توسط یونیلور در سال 1961.

با توجه به پست همه علامت های تجاری در یونیلور جهانی بچه ها بستنی نمونه مورد نیاز برای تطابق با استانداردهای جدید تا پایان سال 2020 است.

Unilever نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد آن سنتی (تلویزیون نسخه قابل چاپ) رسانه های آنها دیگر نمی خواهد با تبلیغ و نه آنها در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر به به چقدر آگهی خود را صرف است که در سراسر این رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su