بیکار Copywriter رزین های رایان رینولدز برای یک کار

مانند بسیاری از معماران و طراحان با استعداد در دنیای تبلیغات, دیوید Valento به تازگی در بر داشت خود را از کار.

ارشد copywriter Valento بود در میان کسانی که Ogilvy گذاشته با توجه به کسب و کار تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس. پس او چه آمد به طور طبیعی و ساخته شده یک ویدیو برای تبادل شغل رویایی خود را: نوشتن برای رایان رینولدز.

“من فکر کردم شما می دانید چه خواهد بود خنده دار? و رفت و آن را,” او گفت: نوشتن و ویرایش زمین طی سه روز در آپارتمان خود.

Valento آغاز می شود و در نتیجه تصویری, “من استخدام رینولدز” با فروتن درخواست خود را برای مشاهده مخاطبان: لطفا رایان رینولدز.

شما ببینید Valento دوست دارد رینولدز’ آگهی خود را در فیلم “خوب بیش از حد”) و دوست دارم برای او کار کند. آخرین نقطه از رینولدز’ محتوای استودیو حداکثر تلاش و تولید house Escape Velocity برای مشروب خود را با نام تجاری حمل و نقل هوایی جین (برنده Adweek را 2020 مارس Adness رقابت) وارد هفته گذشته یک جشن آوردن وعده و تصمیم مشکوک نوار زندگی صفحه اصلی.

Valento ذکر شده “Arlene بزرگ جهش” جشن 84 سال سال کبیسه نوزاد رسمی تولد 21 عنوان اخیر برجسته.

در ویدئو Valento سیاهی برخی از تجربه مرتبط—او کار می کرد با Reyka ودکا و هتاک طنز—ویدیو گستراند به عنوان یک مکالمه بین Valento و خود را قطعا به نظر می رسد یک بازی برای رینولدز’ رویکرد خود را.

او همچنین به نقل از یک چند دیگر نقاط فروش:

  • او قد بلند
  • او خود را در سال 2011 MacBook Pro است که کار نخواهد کرد مگر اینکه آن را در وصل

قبل از ورود در یک آشکار پایان Valento طول می کشد برخی از زمان برای به دست آوردن املاک درباره وضعیت فعلی خود را.

“اگر شما را استخدام نمی من قصد دارم به حرکت به عقب در با مادر” او اعتراف کرد و افزود که در حالی که می خواهد “نوع خوب” مادر خود را در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی برای او را در حالی که همچنین در نظر گرفتن یک لحظه به تماس مادر خود را در کار ساخت ماسک برای مینیاپولیس بیمارستان کودکان.

Valento توضیح داد که در حالی که او فکر خط خواهد بود خنده دار شمول آن را نیز بازتابی از واقعیت و این نوع افکار از رفتن را از طریق سر خود را در وضعیت فعلی خود را.

“یکی از بدترین قسمت در مورد بیکاری است فقط نشسته وجود دارد با افکار خود را,” او گفت: از جمله سوال اگر او همیشه می خواهم به کار در تبلیغات دوباره. “یکی از دلایل من ساخته شده است که تصویری است, دانستن است که کاملا امکان من نیز ممکن است به دنبال آن بروید.”

“من ممکن است به عنوان به خوبی انجام چیزی است که من لذت بردن از انجام,” او اضافه شده است. “من فقط نیاز به رسیدن به یک وضعیت که در آن من برای آن پرداخت می شود.”

Valento هیچ غریبه ای به دنبال خلاق شور و پروژه ها به عنوان نشان Doritos تصویری و یک پروژه در سال گذشته تبدیل مقدس به یک تبلیغ برای سنگ قبر پیتزا.

پس چرا رایان رینولدز?

Valento توضیح داد که رینولدز’ آگهی ها “های خنده دار و بزرگ و نوع تبلیغات من می خواهم به انجام. او می کند چیزهایی که من می خواهم به آن را انجام دهد … ‘در اینجا یک ایده بیایید آن را انجام دهد” او توضیح داد.

“همه سازمان های عمده وجود دارد بنابراین بسیاری از لایه,” او اضافه شده است. “وجود دارد بسیار کار بزرگ است که نمی شود ساخته شده است به دلیل وجود یک میلیون لایه است.”

Valento فکر این ویدئو (که او ارسال شده به LinkedIn) بود و خود را بهترین راه برای رسیدن به رینولدز و تیم خود را به خصوص پس از او نیست در توییتر توضیح داد که در حالی که پلت فرم رسانه های اجتماعی به نظر می رسد طبیعی مناسب برای یک copywriter او در می یابد آن را “کثیف” و می تواند “بسیار سمی” و اضافه کرد که او شده است تلاش برای “آمادگی خود را خاموش” کوتاه مدت دوپامین منتشر شده از رسانه ها.

“من می دانم که وجود دارد 1% شانس این در واقع کار, اما من مجبور به رفتن تمام در آن,” او توضیح داد.

باید رینولدز را طعمه Valento گفت: او همچنین می خواهم با عشق به کار در Wieden + Kennedy یا دیوید میامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im