انگلستان ویروس, مرگ و میر بالای 10K به عنوان رهبر جانسون از بیمارستان مرخص شد

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون ابراز قدردانی خود را از کارکنان از خدمات بهداشت ملی برای صرفه جویی در زندگی خود را هنگامی که او را برای درمان coronavirus می تواند “رفته یا راه” به انگلیس در روز یکشنبه چهارم شد کشور اروپایی به پیش افتادن از 10,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر.

لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و به دنبال و صدایی نسبتا مطمئن جانسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر پس از تخلیه خود را از سنت توماس ” بیمارستان لندن که آن را “سخت به پیدا کردن کلمات” به بیان بدهی قدردانی به بیمه خدمات درمانی برای صرفه جویی در زندگی خود را “،”

او با ذکر یک شماره از خط مقدم کارکنان که برای مراقبت از او در طول یک هفته اقامت در سنت توماس ” بیمارستان در لندن اما با نام بردن از دو پرستاری که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

نخست وزیر گفت: پرستاران از او به عنوان جنی از در اینورکارگیل نیوزیلند در جنوب جزیره و لوئیس از پرتغال در نزدیکی پورتو شد به این دلیل که “در پایان, بدن من شروع به دریافت اکسیژن کافی است.”

“از آنجا که برای هر ثانیه از شب آنها مشاهده و در آنها تفکر و آنها مراقبت و مداخلات مورد نیاز من,” او گفت:. “پس این است که چگونه من نیز می دانم که در سراسر این کشور در 24 ساعت شبانه روز برای هر ثانیه از هر دقیقه وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال اقدام با همان مراقبت و فکر و دقت به عنوان جنی و لوئیس.”

ادامه در صفحه اصلی بهبود

پس از آزادی از بیمارستان جانسون ساخته شده راه خود را به Chequers نخست وزیر این کشور عقب نشینی غرب لندن و به توصیه تیم پزشکی نمی تواند بازگشت به کار بلافاصله دفتر او در بیانیه ای گفت:.

این معلوم نیست چه دخالت جانسون را در این هفته پیش بینی گسترش به سراسر کشور مستند نخست وزیر اعلام کرد در مارس 23 در پاسخ به این ویروس در سراسر جهان همه گیر.

Johnson, 55, اولین رهبر جهان تایید به ویروس. او COVID-19 علائم از جمله سرفه و تب در ابتدا توضیح داده شد به عنوان خفیف و او از خانه کار می کرد در طول چند روز اول از خود جدا می کند.

اما او پذیرفته شد و به سنت توماس ” در مارس 5 پس از خود بیماری بدتر شده و منتقل شده و روز بعد به واحد مراقبت های ویژه که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. جانسون صرف سه شب در ICU قبل از او بود نقل مکان کرد به یک به طور منظم بخش بیمارستان در روز پنج شنبه.

Johnson, حامله, شریک, کری Symonds, تشویق نخست وزیر را بهبود بهداشت در یک سری از توییت گفته او “می توانم با تشکر از شکوه ما بیمه خدمات درمانی کافی است.”

وجود دارد “بودند بار در هفته گذشته است که بسیار تاریک در واقع” Symonds نوشت. “قلب من می رود به همه کسانی که در شرایط مشابه بیمار نگران در مورد عزیزان خود.”

دولت تایید یکشنبه که انگلستان شد چهارمین کشور اروپایی پس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه برای رسیدن به گریم نقطه عطف 10000 ویروس های مربوط به مرگ و میر. آن گفت: 737 بیشتر افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus فوت کرده است با در نظر گرفتن مجموع ثبت شده در انگلستان به 10,612.

این رقم در گزارش یکشنبه به نمایندگی از دوم مستقیم روزانه کاهش تعداد مرگ و میر, اگر چه ارقام کمتر ممکن است به دلیل تاخیر مرتبط با آخر هفته عید پاک.

‘غم انگیز روز برای کشور

وزیر بهداشت مت Hancock گفت: این یک “یادآوری روز” برای این کشور در نبرد خود را در برابر این “قاتل نامرئی.”

با روز به روز مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا در یک شیب رو به پایین وجود دارد در حال رشد بودند, ترس انگلیس ممکن است در نهایت به عنوان کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است. با سرعت از جدید مورد تأیید و بستری شدن در بیمارستان در انگلستان به نظر می رسد plateauing یک روند است که مقامات امیدواریم که نشان خواهد داد تا در کمتر مرگ و میر در آینده نزدیک.

ولکام تراست مدیر جرمی Farrar, علمی مشاور دولت بریتانیا گفت بریتانیا بود و به احتمال زیاد “یکی از بدترین اگر نه بدترین آسیب دیده کشور در اروپا است.”

او به بی بی سی گفت که بریتانیا “درس برای یادگیری” از آلمان که در آن بسیار گسترده تر آزمایش اولیه برای این ویروس و تهاجمی تماس با ردیابی شده است به همراه بسیاری از کمتر coronavirus مرگ و میر.

هنکاک در روز یکشنبه اعلام کرد یک جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی نرم افزار که به صورت ناشناس هشدار به کاربران اگر کسی به آنها توجهی برای تماس با قبلی چند روز تست مثبت برای ویروس.

در حالی که جانسون convalesces وزیر امور خارجه Dominic Raab است که دست زدن به ملت پاسخ به همه گیر است که آلوده حداقل 1.81 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 112,000 مردم است. کارشناسان می گویند تعداد کسانی که به طور جدی درک تاثیر این بیماری همه گیر به دلیل محدود تست و راه های مختلف از شمارش مرده است.

جانسون دولت محافظه کار آمده است به آن پاسخ آرام به مقابله با این بیماری همه گیر — اجازه می دهد ده ها هزار نفر برای جمع آوری در چلتنهام اسب مسابقه جشنواره در اواسط ماه مارس ، آن را نیز با آن مواجه انتقاد خود را برای رول آهسته از coronavirus تست برنامه.

در چند روز گذشته دولت نیز در مواجهه حاد انتقاد بیش از یک کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم بیمارستان کارگران در میان گزارش هایی که برخی از پرستاران متوسل شده بود به برش کیسه زباله خود را پوشش. کالج سلطنتی پرستاری انباشت اشیاء بدست آمده است فشار بیشتری بر دولت اصرار اعضای حاضر به درمان بیماران به عنوان “آخرین راه حل” اگر حمایت کافی ارائه نشده است.

مردم از ایشان تشکر برای فداکاری

هنکاک گفت که او نمی باید یک به روز رسانی در مورد چگونه بسیاری از بیمه خدمات درمانی کارگران با این ویروس فوت کرده اند پس از 19 او در روز شنبه تایید کرد. او گفت: تلاش برای تهیه بیشتر PPE در حال”حرکت در مسیر درست …. اما تا زمانی که هر کس می شود PPE آنها نیاز پس از آن ما نمی خواهد استراحت.”

نخست وزیر همچنین تشکر از مردم برای فداکاری آنها در حال ساخت به بالا از این بیماری همه گیر.

“من می خواهم شما بدانید که این عید پاک یکشنبه من معتقدم که تلاش های خود را به ارزش آن است و روزانه خود را به اثبات ارزش” جانسون گفت.

“زیرا اگر چه ما سوگواری هر روز کسانی که از ما گرفته شده در این اعداد و هر چند در این مبارزه به هیچ وجه بیش از ما در حال حاضر پیشرفت در این باور نکردنی ملی مبارزه با کروناویروس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>