بریتانیا مامان و صرف روز مادر دور از خانواده

لندن — یکشنبه بود و روز مادر در بریتانیا و دولت تا به حال یک استارک پیام برای میلیون ها نفر از شهروندان: از دیدن مادر خود را می تواند او را بکشد.

در یک پیام به ملت نخست وزیر بوریس جانسون التماس انگلیسی ها به چشم پوشی از روز خانواده سنتی بازديد احزاب و جمعه ناهار از مقامات نمی تواند “تغییر قیافه یا sugarcoat تهدید” آماده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“اگر مادر خود را در حال سالمندان آسیب پذیر و یا پس از آن من می ترسم همه این آمار نشان می دهد که او بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus,” او گفت:. “این بهترین چیزی است که به حلقه او تصویری تماس با اسکایپ, اما برای جلوگیری از هر گونه غیر ضروری تماس فیزیکی یا نزدیکی.”

به عنوان بریتانیا مبارزات با چه شدت به سرکوب همه حرکات روزانه به سرعت گسترش COVID-19 Johnson متهم شده است از ارسال پیام های مخلوط. روز جمعه گفت او امیدوار است برای دیدن او 77 سال از مادر در روز مادر. دفتر او بعدها گفت که او به او صحبت می کنند از طریق اسکایپ.

مردم پیدا کرده اند راه های خلاق به ماندن در تماس است. برخی از پسران و دختران چپ روز مادر دسته در درب خانه. خانواده های دیگر برنامه ریزی شده به نشستن برای یک وعده غذایی در همان زمان اما در خانه های مختلف مرتبط با FaceTime و یا اسکایپ.

کارآفرین اجتماعی Affi پرویزی-Wayne معمولا همراه با خانواده در لندن در روز مادر که مصادف با سال نوی ایرانی و مادرش افسر تولد.

“این یک معامله بزرگ برای ما است. او آشپز ما دور وجود دارد و همه ما برای پیاده روی بروید — آن را یک کل-روز واقعه” او گفت:.

در این سال 74 ساله افسر پخته سنتی در سال جدید وعده غذایی از برنج زعفراني و ماهی از مواد کاهش یافته و در آستان او. پرویزی-Wayne برنامه ای برای ارائه مواد غذایی به بستگان نزدیک و برگزاری یک خانواده مجازی وعده غذایی.

“او را برای رفتن به نشستن در بالای مجازی میز ناهار خوری” پرویزی-وین گفت.

کشورهای خاورمیانه با آن مواجه معضل همان زمانی که آنها جشن روز مادر در روز شنبه. بسیاری از مردم به رسانه های اجتماعی به ضجه و زاری کردن این واقعیت است که آنها نمی قادر خواهد بود برای دیدار اعضای خانواده در حالی که دیگران از ایشان تشکر مادرانی که صرف تعطیلات کاری پزشکان و یا پرستاران. محبوب آنلاین کارت پستال ستایش مادران به عنوان اصلی طرفداران شستن دست.

دولت انگلیس است که تاکنون برای مقابله با آن پاسخ به شیوع کروناویروس در میان نقد آن عمل نمی کند به سرعت به اندازه کافی نزدیک به مدارس بارها و رستوران ها. بریتانیا 5,018 مورد تأیید و 233 مرگ و میر است اما پس از یک شبیه سرایت مسیر سخت-آمار ایتالیا که در حال حاضر اکثر ویروس مرگ و میر در جهان در 4,825.

جانسون عصر روز دوشنبه هشدار داد که بریتانیا را به صورت یک بحران در مقیاس ایتالیا را فقط در دو یا سه هفته گفت: نظام سلامت خواهد بود “به طور کامل تحت الشعاع” اگر مردم نمی توجه به دستورالعمل ها را به اقامت در منزل و اجتناب از تماس با دیگران در حال حاضر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب یا سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید. در سراسر جهان برخی از 312,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 13000 فوت کرده اند در حالی که 93,000 بهبود یافته اند.

به عنوان ویروس upends زندگی روزانه در سراسر جهان مقامات سازمان های خیریه و افراد به دنبال راه هایی به مردم را کمتر احساس شده است.

دولت بریتانیا گفته است که تا 1.5 میلیون بیمار و افراد مسن در نظر گرفته ترین آسیب پذیر به ماندن در خانه به مدت حداقل 12 هفته برای جلوگیری از آلوده شدن. ویژه تحویل مواد غذایی و دارو را در آورده به آنها توسط سازمان های نظامی و فروشندگان مواد غذایی و داوطلبان.

کلیساها در سراسر بریتانیا برگزار شد از خدمات پنج شنبه بدون جماعت جریان آنها را آنلاین. اسقف اعظم کانتربری جاستین ولبی رئیس کلیسای انگلستان به رهبری یک سرویس بر روی رادیو ملی اصرار مردم در خانه برای پیوستن به در با نماز و سرودهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im