UFC را Jon Jones آتش سوزی در Dominick ریس

UFC نور قهرمان سنگین وزن جان جونز ظاهرا شنیده است به اندازه کافی پچ پچ از Dominick ریس پس از پیروزی باریک تصمیم روز شنبه گذشته در UFC 247 در هوستون.

پس از جونز حفظ کمربند دو حال صمیمی گفتگو در قفس است. آنها خارج شد به یک گردباد از قضاوت انتقادات و رسانه های اجتماعی طوفان در مورد چگونه ریس باید برنده در تغ.

هنگامی که ریس آیا یک زن و شوهر از مصاحبه در مورد این موضوع جونز تصمیم گرفت به صحبت کردن.

“Dom به طور کامل متوقف مبارزه در مسابقات قهرمانی دور و جسارت به دیوانه در قضات” جونز پست شده در رسانه های اجتماعی. “آیا نمی شود دیوانه در قضات دیوانه در Dom را مطبوع ، مرد شروع به داد تا زمانی که آب کردم و در حال حاضر رفتن در اطراف انجام مصاحبه صحبت کردن در مورد دزدیدند. هنگامی که این پسر جوان شروع به گرفتن مسئولیت که چه چیزی اشتباه است با این روز است.”

جونز بود و حتی شدیدتر در دو توییتهایی او در نهایت حذف شده است.

“اگر کسی دزدیدند آن دم را طرفداران” قهرمان نوشت. “او آنها را دزدیدند از اتمام مبارزه مثل یک مرد. بیرون رفتن در سپر خود را برای همه نیست, من حدس می زنم.”

اجماع است که جونز برنده نهایی دو دوره بعد از ریس کنترل نیمه اول از پنج دور مسابقات قهرمانی تقلا. پایان دور سوم دیده می شد به عنوان نوسان دور و دو تا از سه قاضی داد و آن را به جونز. دو نیز به جونز دور دوم.

چند روز پس از مبارزه ریس بود و هنوز هم مصمم است که او باید با پوشیدن کمربند.

“من احساس خوبی در مورد آنچه که من در خارج وجود دارد و پس از” ریس گفت MMA مبارزه در روز پنج شنبه. “مهم نیست که چه داوران می گویند من در خارج وجود دارد و برنده این مبارزه. اما من لازم نیست که یک کمربند و این واقعیت موجود است. من بهتر است.”

ریس قویا معتقد است که او برنده سه دور اول.

“من چوب است که تا پایان. هیچ کس وجود دارد که می تواند مرا متقاعد کند در غیر این صورت,” او گفت:.

این تصمیم منجر به تجدید تماس برای تعمیرات اساسی به سیستم امتیاز دهی بود که تا حد زیادی برگرفته از بوکس.

چندین ورزشی کمیسیون نمایندگان گفته اند از گزینه های باز به ثمر رساند به یک نقطه از سیستم مبتنی بر حملات موفق مورد بحث قرار گرفته اند اما هیچ فشار برای اقدام چشمگیر و یا اجماع در بهترین اصلاحات.

Pacquiao علائم با پارادایم

یک مسابقه بوکس بین مانی پاکیائو و UFC ستاره Conor McGregor گرفته اند ممکن است یک گام کوچک به سمت تبدیل شدن به واقعیت های این هفته است.

Pacquiao این WBA سوپر قهرمان سبک وزن دارای امضا شده با پارادایم مدیریت ورزشی, که همچنین نشان دهنده McGregor.

“ما بسیار هیجان زده تا اعلام کند که Manny Pacquiao امضا کرده است با PSM برای خدمات کامل نمایندگی!” آژانس ارسال شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد آن را ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با Pacquiao فعلی تیم است.

مک گرگور گفت: یک جلسه با Pacquiao این امکان برای دوم خود را تاخت و تاز کردن به یک حلقه بوکس. مک گرگور در سال 2017, بوکس, اولین برابر Mayweather فلوید یکی از پر سود ترین حوادث در ورزش های رزمی تاریخچه.

محلی مبارزان به روز رسانی

یکی از زنان محلی UFC مدعی است یک تاریخ جدید برای بازگشت او و دیگر تحت عمل جراحی قرار گرفتند این هفته است.

کلودیا Gadelha مبارزه خواهد کرد مارینا رودریگز در یک strawweight جلسه در UFC Fight Night 174 کارت مارس 2 در شهر اوکلاهما.

Gadelha قرار بود برای مبارزه با الکسا Grasso در UFC 246 در لاس وگاس در ژانویه اما مبارزه لغو شد پس از Grasso از دست رفته به وزن بیش از 5 پوند است.

چشم گفت: در Instagram صفحه ای که او تحت عمل جراحی آرنج سه شنبه. او انتظار دارد که به پشت در ورزشگاه در هفته آینده.

لاس وگاس ساکن از دست او عنوان تقلا برای والنتینا شوچنکو در ماه ژوئن قبل از برنده شدن در یک تصمیم به اتفاق آرا بیش از Viviane Araujo در ماه دسامبر.

UFC بازگشت به مکزیک جدید

سردی دیدار خواهد کرد Jan Blachowicz در نور سنگین وزن مدعی راجع به تیتر UFC Fight Night 167 روز شنبه در ریو رانچو, New Mexico. این کارت اصلی جریان در ESPN Plus در 5 p. m.

برنده احتمالا یک عنوان مبارزه با جونز.

دیگو سانچز دیدار خواهد کرد میشل پریرا در یک سبک وزن کشمکش اصلی کارت.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>