UFC اهداف مارس 9 بازگشت با UFC 250

UFC است eyeing مارس 9 به عنوان یک بازگشت تاریخ در تلاش خود را برای اولین بار عمده ایالات متحده ورزشی برای بازگشت به میان coronavirus بیماری همه گیر.

موقت سبک عنوان مبارزه بین تونی فرگوسن و جاستین Gaethje است که انتظار می رود به عنوان UFC 250. هیچ محل اعلام شده است.

منابع نزدیک به این سازمان گفت: بررسی-مجله وجود دارد متحده مایل به میزبان این رویداد است. UFC رئیس دانا سفید همچنان به اصرار خود را به اصطلاح “مبارزه با جزیره” مفهوم از یک جزیره خصوصی که در آن مبارزان می تواند جدا شده و به آموزش و رقابت است که هنوز هم برای رفتن به یک واقعیت تبدیل شده هر چند که به احتمال زیاد به آماده شدن برای این روز است.

فرگوسن و Gaethje بودند رزرو به عنوان مهمترین رویداد UFC 249. کارت رفت و از طریق برداشت های مختلفی قبل از کالیفرنیا مقامات خواسته دیزنی را تعطیل پخش شد که مجموعه ای را در قبیله ای زمین بین میبد و فرزنو در مارس 18 و توزیع می شود در pay-per-view از طریق ESPN Plus.

این پیکربندی مجدد UFC 250 کارت است که برنامه ریزی شده برای, Rio de Janeiro, لود شده با قدرت ستاره باید هدفمند حملات به ثمر می آیند.

قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo انتظار می رود که برای دفاع از کمربند خود در برابر قهرمان سابق دومینیک کروز و زنان ورزشکار پروزن قهرمان آماندا Nunes می تواند در دیدار با Felicia اسپنسر.

سفید نشان داده شده شنبه به ESPN که یک سبک وزن کشمکش بین دونالد “کابوی” Cerrone و آنتونی Tia شده است به صورت شفاهی به توافق توسط هر دو مبارز.

دو میدانی حملات از UFC 249 انتظار می رود که موکول برای این رویداد.

سابق NFL ستاره Greg Hardy رزرو شده است در برابر Yorgan د کاسترو و لاس وگان فرانسیس Ngannou را در شخص مدعی Jairzinho Rozenstruik.

UFC برگزار می شود یک رویداد 14 مارس در یک محل خالی در برزیل, یکی از آخرین رویدادهای ورزشی مهم را به محل.

UFC حوادث در مارس 21, مارس 28 مارس 11 مارس 18 شده اند به تعویق افتاد.

سفید تایید کرد به نقد و بررسی-مجله است که او یکی از ورزش های مختلف از مدیران که اضافه شده به پنل وظیفه کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تعیین چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد از جمله بازگشت از ورزش است.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>