UFC 249 جدید در رویداد اصلی اما محل باقی مانده است رمز و راز

UFC 249 جدید رویداد اصلی. در حال حاضر تمام مارس 18 کارت نیاز به یک محل.

جاستین Gaethje انتخاب شده برای مبارزه با تونی فرگوسن به صورت موقت عنوان سبک وزن در سرمقاله روزنامه از pay-per-view رویداد.

اعلام به پایان می رسد گمانه زنی ها در مورد اینکه آیا سبک وزن قهرمان Khabib Nurmagomedov خواهد بود قادر به دفاع از عنوان خود در برابر فرگوسن.

UFC 249 برنامه ریزی شده بود برای مرکز بارکلیز در بروکلین نیویورک اما یک مستند در کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس چپ این سازمان به دنبال محل دیگری.

یک طرح به حرکت کارت به UFC تولید تسهیلات در لاس وگاس نیز محو شد توسط نوادا ورزشی کمیسیون مطابق با مقررات دولتی در برابر, تجمع بیش از 10 نفر و تعلیق غیر ضروری کسب و کار.

Nurmagomedov تفکر است که این رویداد می توان به خاور میانه و چپ خود را در اردوگاه های آموزشی در سان خوزه کالیفرنیا برای خود بومی روسیه است.

UFC رئیس دانا سفید مشخص کرده است که این کارت می تواند در ایالات متحده باعث Nurmagomedov برای گفتن در رسانه های اجتماعی است که او احتمالا نمی تواند مبارزه به دلیل محدودیت های مسافرتی.

سفید دوباره کاهش یافته و به شناسایی محل زمانی که او اعلام کرد جدید اصلی رویداد روز شنبه در توییتر.

“مبارزه امضا شده است و 100% در زندگی ESPN در جایی بر روی زمین!!!!,” او گفت: قبل از تکرار این امر می تواند پرداخت به ازای هر مشاهده کارت توزیع شده از طریق ESPN Plus.

هر کجا که این رویداد به پایان می رسد تا آن را بعید است که طرفداران را مجاز به حضور در.

Gaethje مدیر, علی Abdelaziz تایید matchup در طول جریان زندگی در Instagram.

“جاستین شده است آموزش” Abdelaziz گفت. “او یک معامله بزرگ برای مبارزه با جهان عنوان شده است. من گفته ام به همه بچه ها من اگر شما می توانید یک شات برای عنوان و شما در هر نوع شکل مناسب و معقول شما باید به مبارزه با. جاستین رفتن به شوک جهان است.”

این علائم پنجمین بار فرگوسن-Nurmagomedov مبارزه کاهش یافته است از طریق. Nurmagomedov است 28-0 و فرگوسن 12-مبارزه با رگه برنده که قدمت آن به سال 2012 است.

Gaethje سه راست در دور اول حذفی پیروزی از جمله توقف دونالد “کابوی” Cerrone در ماه سپتامبر.

بقیه پیکربندی مجدد کارت رونمایی شد دوشنبه شب.

جسیکا آندراده را در رز Namajunas در matchup سابق زنان strawweight قهرمانان.

یک ورزشکار پروزن کشمکش بین جرمی Stephens و کالوین Kattar دست نخورده باقی می ماند به عنوان یک میان مبارزه بین رونالدو “Jacare” سوزا و لاس وگان Uriah سالن.

سابق NFL ستاره Greg Hardy اضافه شده است در یک جلسه سنگین وزن در برابر Yorgan د کاسترو. سبک وزن ویسنت Luque را در Niko قیمت.

یک جلسه سنگین وزن بین رقیب Jairzinho Rozenstruik و فرانسیس Ngannou که تعیین شده بود به تیتر UFC on ESPN 8 در مارس 28, نیز برگزار خواهد شد در UFC 249 کارت.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>