UFC 249 مبارزه با هفته لگد کردن با کروناویروس تست

جکسونویل فلوریدا. — سنگین وزن UFC مدعی فرانسیس Ngannou شد استقبال بیشتر خالی هایت ریجنسی مرکز شهر شنبه توسط یک 6 اینچ سواب ماجرا به بینی خود را.

این روش بخشی از یک coronavirus غربالگری انجام شده در هر جنگنده و کارمند مشغول به کار UFC 249 pay-per-view رویداد برگزار خواهد شد که در مقابل هیچ طرفداران و حداقل پرسنل شنبه در VyStar یادبود سربازان عرصه است.

“من دومین بار مصرف آن را, و آن را هنوز هم عجیب و غریب” لاس وگان Ngannou خواهد شد که مبارزه با Jairzinho Rozenstruik گفت: از سواب بینی تست. “این راحت نیست اما ما باید آن را انجام دهد. آن را برای ایمنی از همه است.”

UFC تنظیم شده است را برای اولین بار عمده ایالات متحده ورزشی برای بازگشت به رقابت پس از نزدیک به دو ماه تعطیلی به دلیل بیماری همه گیر. آخرین رویداد در خالی آرنا 14 مارس در برزیل, ساخت, سازمان, یکی از آخرین به قطع مسابقات.

وجود دارد تلاش برای میزبان UFC 249 در 18 آوریل در سرزمین های قبیله ای در کالیفرنیا, اما پخش شریک ESPN خواسته UFC رئیس دانا به کارت به دلیل فشار دولت. در حالی که این رویداد بود و خود تحریم و را در خارج از قلمرو دولت مقررات شنبه را به طور کامل تایید شده است.

UFC مقامات هم قرار دادن نزدیک به 30 صفحه طرح ترسیم بهداشت و اقدامات ایمنی برای این کارت و این طرح مورد تایید مقامات فلوریدا.

این سازمان در نظر دارد به میزبان سه رویداد در هشت روز در VyStar یادبود سربازان عرصه و سفید گفت: نقد و بررسی-مجله روز چهارشنبه که او در حال کار بر روی یک طرح به میزبان یک رویداد در 23 ماه مه در لاس وگاس. نوادا ورزشی کمیسیون نماینده کاهش یافته است در نظر سنجی که رویداد آینده به ثمر با دولت هنوز هم تا حد زیادی قفل شده و یک مهلت قانونی برای ورزش های رزمی در محل.

سه فلوریدا, رویدادهای برگزار خواهد شد فقط بلوک از free drive-thru تست سایت در TIAA بانک زمینه را برای افراد مسن و یا هر علامتی فرد به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه کارگران خط مقدم.

همه جنگجویان UFC و پرسنل خود را داشته حرارت گرفته شده و به محض ورود در هتل که در آن آنها بیشتر انتظار جدا باقی می ماند در طول اقامت خود را به جز برای مبارزه شب در نزدیکی میدان جنگ. آنها همچنین خواسته می شود یک سری از سوالات در مورد سلامت خود از جمله سفر تاریخچه و اینکه آیا آنها تجربه کرده اند علائم.

پس از آن می آید بینی گرد و خاک و یک خراش انگشت به گرفتن خون برای آزمایش پادتن به دنبال یک پیشنهاد برای جدا باقی می ماند تا زمانی که نتایج آمد.

“یکی از مربیان شد (expletive) ترس (expletive) گفت:” تونی فرگوسن که مبارزه در رویداد اصلی در برابر جاستین Gaethje به صورت موقت عنوان سبک وزن.

Ngannou که او نیز در زمان تست هنگامی که او برنامه ریزی شده بود به مبارزه مارس 18, gritted دندان های خود شد و با صدای رسا ناراحت کننده است. تکنسین اشاره به برخی مقاومت در سوراخ بینی و اظهار نظر او باید شکسته بینی خود را در برخی از نقطه.

“من نمی دانم که چگونه من احساس می کنم در مورد همه چیز هنوز” Ngannou گفت: از منحصر به فرد تدارکات که شامل مبارزان فقط مجاز به آوردن مجوز cornermen در سفر. “من واقعا نمی دانم تا شب مبارزه, اما آن را قطعا دوست دارم که چگونه آن معمولا است. آن را به چیزی بسیار متفاوت است در مورد تجربه های جدید و, این است که قطعا جدید. هیچ چیز طبیعی است در حال حاضر.”

سلامت و ایمنی پروتکل گسترش فراتر از نمایش فیلم که انجام خواهد شد روزانه در بعضی از فرم. تمام خدمه و کارکنان خود را پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی در مبارزه و postfight مصاحبه ها انتظار می رود را به دور از قفس که ممکن است ضد عفونی بین دعوا.

معمولی مبارزه-شب خدمه تولید خود را کاهش حدود 35 درصد به یک فرد آشنا با برنامه. تعداد محدودی از کارکنان و کاربران رسانه پخش خواهد شد مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در حالی که چندین اتاق تمرین به طور معمول در هتل میزبان هر جنگنده تا به یک گروه اختصاص داده های شخصی و اتاق های این هفته است. UFC خواهد معمولا آوردن چهار سونا قابل حمل برای مبارزان برش وزن آنها آورده 26 به جکسون ویل.

پس از صدور بیانیه ای در اوایل ماه آوریل خواستار به تعویق افتادن همه ورزش های رزمی, انجمن بیرون رینگ پزشکان نرم است مواضع خود را بر اساس پروتکل های ایمنی اضافی.

“اگر چه آن غیر ممکن است به از بین بردن تمام خطر COVID-19, اقدامات احتیاطی می تواند به کاهش خطر ابتلا به ویروسی انتقال” خواند. “بسیاری از کمیسیون ورزشی سازمان و تبلیغات در حال توسعه دستورالعمل های جدید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض برای همه درگیر در حوادث از جمله ورزشکاران تیم های خود را در کمیسیون پرسنل و کارکنان پشتیبانی.

“مبارزه با رویداد های ورزشی روش های مورد COVID-19 احتیاطی باید به طور فعال توسعه یافته به طور منظم مورد بررسی و اصلاح شده مبتنی بر دانش در حال تحول و شواهد علمی مطرح شده توسط مقامات بهداشت عمومی. این دستورالعمل همچنین باید شامل محلی و منطقه ای مقامات بهداشت عمومی و همچنین کارشناسان بیماری های عفونی و اپیدیولوژی.”

این pay-per-view رویداد جریان زندگی می کنند در 7 p. m. روز شنبه از طریق ESPN Plus.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im