UFC 249 به ارمغان می آورد به زندگی ورزشی و نه عادی

جکسون ویل فلوریدا — سابق زنان strawweight قهرمان کارلا اسپرزا شنیده انتقاد با صدای بلند و واضح است که او از مخلوط کردن او قابل توجه و کشتی به اندازه کافی در طول UFC 249 تقلا در برابر میشل Waterson در شب شنبه.

او با توجه به تماس با استفاده از مشاوره به نوبه خود چیزهایی در اطراف و رفتن به یک تقسیم-تصمیم گیری پیروزی. اما آن را نمی آمد از او گوشه.

اسپرزا شنیده تلویزیون تحلیلگر دانیل Cormier به او منتقل و نظرات خود را به بینندگان با توجه به این رویداد در حال وقوع در خالی VyStar یادبود سربازان عرصه است.

“آن را مانند یک چیز عجیب و غریب از آنجا که به طور معمول شما می شنوید جمعیت و شما ممکن است شنیدن (پخش) بسیار کمرنگ اما شما می توانید همه چیز در اینجا,” او گفت:. “من شنیده ام Cormier می گویند او نیاز به مخلوط خود را takedowns و قابل توجه تر و گفتم خوب شاید من آن را مخلوط و برای برخی از تقلبی است.’ من قطعا آن را شنیده و سعی کردم به استفاده از آن به نفع من.”

این دور از عادی fight night, اما آن را بازگشت به زندگی ورزشی در بعضی از فرم.

یک رویداد اصلی بین جاستین Gaethje و تونی فرگوسن بود غلتکی سوار coaster عظیم عکس های ویژه از Gaethje دست چپ.

آن به پایان رسید و در دور پنجم به عنوان داور در نهایت تصمیم گرفت او تا به حال دیده می شود به اندازه کافی از فرگوسن به نحوی رشد کرده صاعقه وار دست چپ از Gaethje که اسیر موقت عنوان سبک وزن به پایان رسید و فرگوسن 12-مبارزه با رگه برنده.

هیجان انگیز کمک کلاه یک شب ساخته شده است که مثبت coronavirus آزمون که مجبور رونالدو “Jacare” سوزا کردن کارت شب جمعه و به طور خلاصه در سمت چپ این رویداد در شک و تردید به نظر می رسد مانند یک حافظه دور توسط مبارزان در واقع پا در قفس است.

پخش زنده بود و حتی لگد کردن با یک پیام از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضمن تشکر از دوست خود دانا سفید برای اولین بار سر از عمده ورزشی لیگ در امریکا برای بازگشت به رقابت.

“ما آن را دوست دارم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک ویدیو شات از کاخ سفید زمینه. “ما فکر می کنیم این مهم است. دریافت ورزشی لیگ بازگشت. اجازه دهید بازی. شما فراموش اجتماعی فاصله و هر چیز دیگری که شما باید انجام دهید. اما ما نیاز به ورزش است. ما می خواهیم ورزش ما است.”

قهرمان خروس وزن هنری gabriel gomez rojo بازگشت به مسابقه زنده شد تنها به طور موقت.

Henry Cejudo, left, throws a punch at Dominick Cruz during a UFC 249 mixed martial arts bout, S ...
هنری gabriel gomez rojo سمت چپ می اندازد پانچ در Dominick کروز در طول یک UFC 249, مخلوط هنرهای رزمی, جلسه, روز شنبه, مه 9 سال 2020 در جکسون ویل فلوریدا. (AP Photo/جان Raoux)

او در دفاع از عنوان خود را با یک دوم دور حذفی سابق قهرمان Dominick کروز با فقط دو ثانیه های باقی مانده قبل از ساخت یک تعجب آور اعلام بازنشستگی.

“من ruthless” در دو بخش قهرمان المپیک و مدال طلا گفت. “من ممکن است cringy و شاخی اما پسر من می تواند به مبارزه با. من بزرگترین ورزش رزمی ورزشکار از همه زمان.

“من خوشحال هستم با زندگی حرفه ای من. من انجام داده ام به اندازه کافی در ورزش. سه گانه-C است.”

اسپرزا نبود جنگنده تنها به استفاده از وضعیت منحصر به فرد.

سبک وزن ویسنت Luque که متوقف Niko قیمت را وادار به بیرون رینگ دکتر به گام با توجه به برش تند و زننده در دور سوم گفت که او شنیده مفسر جو روگان می گویند قیمت بوده d’Arce خفه کردن و به سرعت مقابله مانور است.

او همچنین یک مربی زندگی می کند که در برزیل و نمی توانستم سفر به این مبارزه کمک کردن در گوشه ای خود را بیش از FaceTime

Greg Hardy یک بحث سابق NFL ستاره به دست آورده است که تصمیم گیری پیروزی سنگین وزن Yorgan د کاسترو در نهایت شروع به چک کردن پا لگد پس از گرفتن حلیم در دور اول.

Francis Ngannou, left, walks alway after knocking out Jairzinho Rozenstruck in the first round ...
فرانسیس Ngannou سمت چپ پیاده روی همیشه پس از ضربه زدن Jairzinho Rozenstruck در دور اول از UFC 249 مخلوط هنرهای رزمی جلسه پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در جکسون ویل فلوریدا. (AP Photo/جان Raoux)

او اعتبار تنظیم Cormier پیشنهاد از پخش میز.

همکار سنگین وزن فرانسیس Ngannou ندارد زمان به نگرانی در مورد هر یک از آن. لاس گیاهی که در این هفته گفت: او مطمئن نیستید که چگونه او واکنش نشان می دهند به رقابت در چنین استریل در محل مورد نیاز فقط 20 ثانیه به دست کشیدن از Jairzinho Rozenstruik و دست او اول خود را از دست دادن.

سکوت در چنین خشونت بود و پر سر و صدا یک پدیده نیز اشاره سابق سبک وزن قهرمان آنتونی Tia پس از تصمیم خود پیروزی دونالد “کابوی” Cerrone.

“من نیاز به رفتن به عقب و تماشای این مبارزه به خاطر آن سخت به ارزیابی بدون جمعیت,” او گفت:. “زمانی که من در زمین چیزهای من شنیدن جمعیت و می دانم که این یکی خوب بود. در این زمان وجود نداشت و جمعیت. من تو را دیدم سر خود را پاپ اما چیزی وجود دارد به طوری که آن را سخت به بگویید.”

حتی نادیده گرفتن عدم وجود سر و صدای جمعیت آن را غیر ممکن است برای نه توجه داشته باشید از cornermen دوربین اپراتورها و حداقل مقدار از پرسنل در ساختمان همه با پوشیدن ماسک.

دو حوادث بیشتر در حال برنامه ریزی برای همان محل در روز چهارشنبه و شنبه.

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im