ایالات متحده منجمد پیتزا کمبود; Quibi تبلیغ جدید فرمت: سه شنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

فراموش نکنید کاغذ توالت—واقعا ناراحت کننده کمبود پیتزا یخ زده

در حالی که پوشش رسانه ها از وحشت خرید و احتکار تمایل به تمرکز بر روی اقلام مانند بطری آب و کاغذ توالت (و چگونه ضد عفونی کننده دست به نوعی تبدیل به با ارزش تر از خوب خاویار فیل ماهی) لخت قفسه های سمت چپ توسط خریداران که ام پر خود را از یخچال در خانه با پیتزا یخ زده کشیده شده اند بطور قابل توجهی کمتر توجه است.

اما این که واقعی کمبود واقعا دروغ است. آمریکایی ها در حال خرید حدود 92 درصد بیشتر پیتزا یخ زده از این زمان در سال گذشته و فروشگاه های مواد غذایی به سختی می تواند نگه داشتن آنها را در انبار. در پاییز رودخانه, Mass., یک راننده کامیون حمل Red Baron با نام تجاری پیتزا با توسل به padlocking تریلر از ترس که دست پاچه خریداران خواهد شکستن در. هفته گذشته Minnesotans نام خارج از مسابقه دوستانه میان دولت منجمد پیتزا مارک به آنها اجازه می دهد به تمرکز بر روی سادگی تغذیه مردم است.

ادامه مطلب: چرا آمریکایی ها عاشق پیتزا یخ زده به طوری که آنها را وحشت-ذخیره کردن آن ؟ Adweek سردبیر ارشد رابرت کلارا بررسی.

همه Quibi تبلیغ با استفاده از ‘Turnstyle’ فرمت

مانند برنامه نویسی در تلفن همراه خدمات جریان Quibi خود را که می تواند تمام صفحه در هر دو پرتره و یا جهت گیری چشم انداز همه آن 22 نام تجاری شرکای خود را بهینه سازی نقاط مشاهده می شود در هر دو حالت. برخی از برندها مانند Charmin و پپسی با استفاده از turnstyle تکنولوژی برای تست کردن آگهی های جدید, فرمت, و, پیام, ساختار, در حالی که دیگران در حال repurposing خلاق به لکه های که کار در هر دو جهت.

ادامه مطلب: قالب می تواند برای آینده امیدوار کننده از تبلیغات تلفن همراه اجازه می دهد “برای یک مقدار بیشتر همهجانبه و تجربه های تعاملی.”

صنعت رسانه را خاکستری سهشنبه

در روز سه شنبه بسیاری از رسانه ها شد و در یکی از دو انتهای یک گفتگو: شما شد یا نه گفت: کار شما بود دیگر و یا شما تا به حال به اطلاع کسی که زندگی خود را گرفتن بدبختانه وارونه است. ظرفیت رسانه ها و ثروت تخته Vox Media and the L. A. Times همه پایدار کاهش.

بیشتر بخوانید: اما هنوز هم وجود دارد فرصت در بحران: نرم افزار, عمودی, livestreams و وام.

اگر شما یک روزنامه نگار (و یا هر رسانه دیگر کارگر) و گذاشته شده و یا furloughed ما می خواهیم به شنیدن داستان خود را. ما شروع #MediaTogether به کمک رسانه های حرفه ای ارتباط با رسانه ها و جوانب دیگر که در حال استخدام. اطلاعات بیشتر در اینجا.

Potbelly, Torchy را خلاق محور برای مقابله با کروناویروس محدودیت

با وجود ناهار خوردن در ساخت بیش از دو سوم از کسب و کار برای هر دو Potbelly و Torchy را Tacos این دو زنجیره هر دو به سرعت در حال تغییر استراتژی به جای اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های پیاده سازی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

Potbelly موفق به نگه داشتن بسیاری از آن 500 مکان های باز برای تحویل و بایگانی اطلاعات—در حالی که همچنین پیدا کردن راه های خلاق برای ساخت بر روی آن تصویر در حال ظهور به عنوان یک محل برای جمع آوری برای ناهار. بازیگوش پرنیان در زوم-تولید تبلیغات مشهد با صمیمانه و معتبر استراتژی شبکه های اجتماعی برای حفظ مشتریان به آینده را برای بیشتر.

در ضمن Torchy را تبدیل به یک منظقه خدمات محور کسب و کار در فقط چند روز با صنعت کارت های پرداخت سازگار با قرص, برای, سریع, سفارش, پرداخت جلوتر قابلیت های جدید و آیتم های منو هدفمند در خانواده ها ماندن در خانه. زنجیره ای و همچنین همکاری با دیگر کسب و کار به طوری که این دو می تواند دستور داد و با هم.

بیشتر در Coronavirus اخبار:

با گردشگری متوقف کوچک فارو در بر داشت یک راه سرگرم کننده برای Gamify خود را بازدید مجازی

این جزایر فارو در حال دادن می تواند گردشگران gamified زنده تورهای مجازی برای دیدن نوردیک ملت همراه با آن در فضاهای باز و ناهموار صخره به طور مستقیم از طریق چشم از ساکنان آن—پای اسب با قایق یا هلیکوپتر.

بیشتر از آخرین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>