تلفن همراه ایالات متحده می فرستد $40 میلیون خلاق به حساب Leo Burnett

ماه گذشته شبکه تلفن همراه اپراتور تلفن همراه آمریکا به نام لئو برنت به عنوان آن منجر خلاق آژانس توسعه و گسترش همکاری با آژانس در حالی که پایان دادن به رابطه آن با MullenLowe.

MullenLowe در زمان بیش خلاق حساب در سال 2012 پس از یک بررسی که شامل وقت Riney. کار خود را برای نام تجاری شامل هفت ساعت قبل از رول آگهی چمن در حال رشد در سال 2016.

“تلفن همراه ایالات متحده تا به حال با ارزش و پربار هشت سال رابطه با MullenLowe و ما بیشتر سپاسگزار از سهم خود را به کسب و کار ما در یک خواستار رده” یک تلفن همراه ایالات متحده سخنگو در بیانیه ای گفت. “ما انتخاب لئو برنت به ما منجر شریک خلاق برای مرحله بعدی سفر ما.”

تلفن همراه ایالات متحده به صرف حدود 44 میلیون در رسانه ها در سال گذشته از کمی بیش از 40 میلیون دلار در سال 2018 به گفته Kantar Media.

این هفته MullenLowe رفت و از طریق یک دور از اخراج در سراسر آن بوستون و نیویورک و لس آنجلس دفاتر نهفته است که حدود 15 درصد از نیروی کار خود را. در سپتامبر گذشته MullenLowe برداشت خلاق وظایف برای بیمه بهداشت و درمان ارائه دهنده Humana.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>