تایسون خشم دئوتای وایلدر ترویج برنامه های حزب در لاس وگاس

در حالی که آن را دشوار است به انتخاب مورد علاقه در شنبه تایسون خشم-دئوتای وایلدر مسابقه برگشت در MGM بزرگ آن را آسان به انتخاب جنگجویان حزب مورد علاقه ثابت شده.

خشم رسمی پس از مبارزه حزب برای شنبه شب در MGM بزرگ را Sls, کلوپ شبانه در داخل راه رفتن فاصله (یا متناوب در فاصله بسته به نتیجه) از MGM بزرگ باغ. Steve Aoki است باشگاه سنگین وزن DJ.

ضمن وایلدر رزرو در سراسر نوار در نور شبانه در ماندالای خلیج. رپر پل دیوارکه آلبوم دوم با عنوان “این مردم قهرمان” است که در شب headliner.

هر دو جنگنده در حال انتظار برای نشان دادن به خود پس از احزاب win, lose, قرعه کشی و یا رد صلاحیت.

خشم partied قبلا در Sls اخیرا در ماه ژوئن پس از دو دور اعزام تام شوارتس در بزرگ باغ آرنا. که همان تنها-در-وگاس شب هنگامی که لیدی گاگا ducked به خانه بدوش رستوران برای برایان نیومن را نشان می دهد و St. Louis Blues lumbered به Omnia کلوپ شبانه در Caesars Palace, swilling شامپاین از جام استنلی.

وایلدر در واقع دعوت خشم به او پس از مبارزه با حزب گفت: طی روز چهارشنبه قبل از مبارزه کنفرانس خبری در بزرگ باغ “او می تواند به حزب ، من قصد دارم به پرتاب یک حزب بزرگ و پس از آن من در حال حاضر دعوت او همراه است.” بهتر گسترش بخش VIP.

وارن در آشپزخانه

سناتور. الیزابت وارن را عمیق شیرجه رفتن به مرکز شهر لاس وگاس در روز پنج شنبه در بازدید از استر آشپزخانه در هنر منطقه. او را متوقف و در ملاقات آشپز/مدیر کل James درختان و دستیار GM دیلن Tibor.

“ما پخش او و شوهرش (بروس مان) با prosecco,” Tibor گفت:, و اضافه کرد که این تیم به ارمغان آورد VIP نان سرویس و گل کلم. وارن به حال cacio e په په و همسرش چاودار pugliesi. زن و شوهر به حال budino برای صحرا و به طور طبیعی مطرح لازم کمپین-stop photo.

بلیط برای سوار شدن

این است آنچه که ما استفاده می شود به تماس با یک E-بلیط سوار برای دیرین لاس وگاس بلیط agent کن Solky, بنیانگذار ثانویه-بازار بلیط خروجی LasVegasTickets.com.

Solky, Floyd Mayweather Jr رفتن به بلیط برای سال برفلد بود توسط مجله فوربس در آن Feb. 13 موضوع است. در روز ولنتاین به او پیشنهاد به دوست دختر خود را و حرفه ای دکوراتور کیک Endah Primayantiرها به زانو بعد از صرف شام در Delmonico Steakhouse. او گفت: بله. دوشنبه, زن و شوهر هستند در پریمو صندلی (به طور طبیعی) در خشم-وایلدر تقلا.

دریافت ‘Portnoyed’

استاد تصویرگر نیل Khazaal است طلوع در سال 2020 Khazaal دیوار افتخار در کلاس از 1 تا 4 بعد از ظهر شنبه در گالری خود را در 1537 W. Oakey بلوار. در لاس وگاس. Zowie بویی Bucky شنیده از صالح برادران مایکل شاپیرو از بی پروا در وگاسوگاس خواننده سرنا هنری و نوادا و باله تئاتر مدیر هنری روی قیصر در میان جدید inductees.

Khazaal کشیده شده و نمایش داده شده در حدود 65 نفر پس از راه اندازی دیوار خود را از افتخار در سال 2018 (ارادتمند شما این است که در میان کسانی که برجسته). او نیز کشیده شده 32 نفر از اعضای اظهارات فارغ التحصیلان و امید به طور رسمی همکاری با این تیم آن را به عنوان حرکت به لاس وگاس. هر کسی می تواند کمیسیون Khazaal قطعه آغاز 350 $در, با نرخ های بالاتر بسته به اینکه چگونه پیچیده این پروژه است. Khazaal امیدوار است به طور رسمی همکاری با لاس وگاس اظهارات و مصور 32 اعضای اظهارات فارغ التحصیلان در یکی از اخیر خود قطعه.

قهوه ای در هیئت مدیره

طرفداران اصلی لاس وگاس موسیقی از کار اخراج شدند تا بیش وگاس شوالیه طلایی در عرصه موسیقی مدیر جیک واگنر انتخاب آهنگ روز پنج شنبه در این بازی در برابر Tampa Bay Lightning. واگنر cued تا Rockie قهوه ای/Jason Tanzer تک “Rockstar کودک” در طول یک استراحت در دوره دوم. هر کس درگیر در این پروژه هیجان زده بود به خصوص تولید دن Brodbeckکه از انتاریو کانادا و شهر لندن و برنده جایزه جونو برای مهندس ضبط از سال است.

Brodbeck پیامک Tanzer با “عالی! به عنوان یک کانادایی که مخلوط این آهنگ شما درگیر بازی در یک NHL بازی مرتب کردن بر اساس یک معامله بزرگ است.”

همانطور که ما می گویند “صالح.”

این سرود سنگ

ما یک فن بزرگ از Carnell “طلایی لوله” جانسونطلایی شوالیه’ به طور منظم سرود ملی خواننده. اما دیگران را خواندن سرود در T-موبایل آرنا. یکی که باید ایستاده به تنهایی راک, گیتار, بزرگ , DJ Ashba را عملکرد مارس 1, زمانی که شوالیه طلایی میزبان L. A. پادشاهان.

Ashba بازی خواهد کرد و سپس حراج کردن خود وگاس طراحی شده دست ساز Schecter گیتار. ما رو به به Ashba زمانی که او با Guns N’ Roses, بازیگران طول باند اقامت در مشترک در Hard Rock Hotel. او همچنین گیتاریست برای Sixx:A. M.تاسیس توسط نیکی Sixx از Motley Crue. و مبادا فراموش کنیم او یک عضو از جهانیان سر باشگاه در گلدن ماورا و هیچ افتخاری بالاتر …

سرد آویزان هشدار

لاتین نسیم عناوین M توچال Ravello سالن در 8 بعد از ظهر شنبه و دوباره Feb. 29 (و وجود دارد Feb. 29 سال). اعضای گروه نمایندگی از پنج کشور و نقش تمام انواع موسیقی بین المللی (سالسا, cumbia merengue boleros و همه انواع موسیقی لاتین). Ravello چیزی است که از ترکیبی سالن/نمایشگاه تصفیه شده و این صف بزرگ است. آه و بدون پوشش است. حفاری آن است.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>