توییتر سیاست جدید در Deepfakes خم بیشتر نسبت به برچسب زدن و فراهم کردن زمینه

از بین بردن محتوای حاوی مصنوعی و دستکاری رسانه ها به طور گسترده ای به عنوان deepfakes از توییتر در مجموع هنوز محفوظ است برای موارد بسیار شدید اما مردم به زودی شروع به دیدن بیشتر برچسب های هشدار دهنده بیش از تاری عکسها و توضیح بیشتر و روشن شدن این شبکه اجتماعی در روز سه شنبه گفت.

توییتر سر از سایت یکپارچگی Yoel راث و گروه مدیر محصول Ashita Achuthan نشان داد که شبکه های اجتماعی را از سیاست های جدید در یک پست وبلاگ زیر شرکت انتشار پتانسیل قوانین در ماه نوامبر گذشته و پس از آن مصرف عمومی انتقادات و پیشنهادات.

شبکه های اجتماعی دریافت بیش از 6500 پاسخ از مردم در سراسر جهان و همچنین مشورت با جامعه مدنی و دانشگاهی و کارشناسان.

بیش از 70 درصد از پاسخ دهندگان گفت: در نظر گرفتن هیچ اقدامی در تغییر رسانه ها غیر قابل قبول بود اما برچسب های هشدار دهنده متقاعد بشود تقریبا نه از 10 و تقریبا به همان میزان گفت: مردم هشدار داده بودند که در مورد صدای جیر جیر تغییر رسانه ها قابل قبول بود.

فقط 55 درصد بودند در حمایت از از بین بردن تمام تغییر و رسانه با بسیاری از آوردن آزادی بیان و سانسور. این تعداد افزایش یافت و به بیش از 90 درصد در موارد که در آن روشن بود که محتوا در نظر گرفته شده بود به علت برخی از انواع آسیب برساند.

بیش از سه چهارم از افرادی که ارائه بازخورد بودند در حمایت از اجرای اقدام علیه حساب های که به اشتراک گذاشته مصنوعی و دستکاری رسانه ها.

راث و Achuthan گسترده ارائه جزئیات بیشتر در مورد توییتر سیاست های جدید.

آنها گفتند که که با توجه به اینکه رسانه های مصنوعی و یا دستکاری عوامل مؤثر در تصمیم گیری عبارتند از اینکه آیا آن را قابل ملاحظه ای ویرایش اساسا تغییر ترکیب آن توالی زمان و یا فریم.

توییتر نیز دنبال بینایی یا شنوایی اطلاعات است که اضافه شده و یا حذف شده—مانند جدید قاب overdubbed صوتی و یا ویرایش زیرنویس—و همچنین این که آیا آن را به تصویر می کشد یک شخص واقعی است.

شناخته شده ترین deepfake است به احتمال زیاد doctored تصویری از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) که رفت و ویروسی در ماه مه گذشته که در آن سخنرانی او بود آهسته به او به نظر می رسد مست.

راث گفت: در طول یک تماس را فشار دهید که پلوسی تصویری خواهد بود واجد شرایط برای برچسب زدن تحت توییتر سیاست جدید اضافه “از تصویری است که به طور قابل توجهی و فریب آمیزی تغییر ما را از برچسب آن را تحت این سیاست است. با توجه به آنچه توییت های که در ویدئو می گوید: ممکن است ما را انتخاب کنید به حذف خاص توییتهایی.”

شبکه های اجتماعی را گام بعدی این است که برای تعیین اینکه آیا رسانه های به اشتراک گذاشته شده در یک فریبنده شیوه ای گفت: به عنوان مثال که به دروغ ادعا محتوای تصویر می کشد واقعیت می تواند منجر به سردرگمی و یا سوء تفاهم و نشان می دهد عمدی به قصد فریب.

راث و Achuthan گفت: توییتر را ارزیابی زمینه از جمله متن و ابرداده همراه با رسانه ها و همچنین مشخصات و اطلاعات مربوط به وب سایت در مشخصات شخصی های رسانه ها و یا صدای جیر جیر خاص.

در طول تماس را فشار دهید توییتر معاون رئیس جمهور از اعتماد و ایمنی دلم هاروی تاکید کرد که تمرکز بر روی رسانه های خود را بدون در نظر گرفتن که مسئول های آن و اضافه میکند: “هدف ما این است که واقعا به مردم ارائه با زمینه بیشتر در اطراف انواع خاصی از رسانه های آنها در سراسر آمده در توییتر و به اطمینان حاصل شود که آنها قادر به تصمیم گیری آگاهانه در اطراف آنچه که آنها در حال دیدن.”

برای محتوای برداشته شود در دسترس نباشد توییتر باید تعیین کنید که به احتمال زیاد به علت آسیب ارائه به عنوان نمونه: تهدید به ایمنی فیزیکی فرد یا گروه به خطر خشونت جمعی و یا گسترده ناآرامی های مدنی و تهدید به حریم خصوصی و یا توانایی یک فرد یا گروه را آزادانه بیان خود و شرکت در فعالیت های مدنی حوادث به عنوان وسیله ناخواسته یا وسواسی توجه به محتوای هدفمند با استعارههای یا القاب و یا محتوا با هدف خاموش کردن و یا تهدید آمیز کسی را به عنوان به خوبی به عنوان رای دهندگان سرکوب.

در حال حاضر عمل: با شروع ماه مارس 5, توییتر آغاز خواهد شد اضافه کردن برچسب به توییت های حاوی محتوایی که ناقض سیاست های فوق و همچنین به عنوان نشان دادن برچسب های هشدار دهنده به مردم در مورد به مثل و یا بازتوییت آن توییتهایی.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im