به روز رسانی توییتر شرایط و ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی را منعکس قبلا تنظیمات دقیق تغییرات

توییتر به روز رسانی خود ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی برای منعکس کردن تغییرات به یکی از تنظیمات آن نازل شده که به کاربران در ماه گذشته.

در اوایل ماه آوریل برخی از کاربران توییتر شروع دیدن یک به روز رسانی در بالای خود را خوردها خواندن “یک به روز رسانی داده های خود را-به اشتراک گذاری تنظیمات: کنترل شما را بیش از آنچه که اطلاعات سهام توییتر خود را با شرکای کسب و کار تغییر کرده است. به طور خاص توانایی خود را برای کنترل نرم افزار موبایل اندازه گیری تبلیغات حذف شده است اما شما می توانید کنترل کنید که آیا برای به اشتراک گذاشتن برخی از داده های غیر عمومی برای بهبود توییتر فعالیت های بازاریابی در سایت های دیگر و برنامه های. این تغییرات که به کمک توییتر برای ادامه فعالیت به عنوان یک سرویس رایگان منعکس شده در حال حاضر در تنظیمات خود را.”

توییتر سخنگوی روشن در این زمان است که تغییر را تحت تاثیر قرار داده-های تنظیمات مربوط به طور خاص برای برنامه های کاربردی موبایل اندازه گیری و این امر در سطح جهانی و برای همه کاربران به جز کسانی که در اتحادیه اروپا و انجمن تجارت آزاد اروپا متحده و انگلستان به منظور تطابق با مقررات حفاظت از داده ها.

شبکه های اجتماعی بیشتر شفافی در ماه گذشته: “توییتر سهام خاص و غیر عمومی اطلاعات شخصی با تبلیغ که اجرای برنامه تلفن همراه کمپین های تبلیغاتی از طریق توییتر. این اطلاعات می تواند شامل که تبلیغات مرورگر خاصی یا دستگاه را تماشا و یا در غیر این صورت با تعامل; اما آن را نمی کند خود را شامل نام و نام خانوادگی و ایمیل و شماره تلفن و یا نام کاربری توییتر. برای مثال توییتر ممکن است که یک دستگاه تلفن همراه شناسه بازدید یا کلیک بر روی یک تبلیغ خاص نرم افزار های موبایل.”

توییتر گفت: در یک پست وبلاگ گفت بیشتر به روز رسانی به منعکس کننده مبارزه با تروریسم در اروپا از جمله تماس های از انگلستان به طور جداگانه از بقیه اتحادیه اروپا و همه تغییرات ساخته شده بودند به آن شرایط استفاده از خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی با بررسی مجموعه ای به رفتن به اثر ژوئن 18.

شبکه اجتماعی نوشت: روز شنبه “ما به روز رسانی سیاست حفظ حریم خصوصی ما را روشن است که در موارد محدود سهام توییتر اطلاعات با دیگر شرکت ها برای کمک به جلوگیری از چیزهایی مانند دولت حمایت اطلاعات عملیات در سراسر وب. برای مثال حساب است که تلاش برای دستکاری گفتگو در توییتر نیز ممکن است سعی کنید به پست که همان اطلاعات در جای دیگر آنلاین. قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات به ما کمک می کند به سرعت عمل با همسالان ما برای حفاظت از مردم با استفاده از خدمات ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im