توییتر رول جستجوی سریع باعث کلمات کلیدی مورد 2020 سرشماری

جستجو سریع و هدایت کاربران به رسمی آمار سایت

توییتر همکاری با اداره آمار ایالات متحده برای اولین جدید سریع است که به نظر می رسد هنگامی که کاربران با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با سرشماری سال 2020.

جستجو سریع در دسترس است بر روی آندروید و iOS mobile.twitter.com در ایالات متحده در زبان انگلیسی و اسپانیایی و آن را هدایت کاربران به سرشماری رسمی وب سایت است که فراهم می کند اطلاعات در سرشماری نحوه شرکت و چگونه این روند را حفظ حریم خصوصی و امنیت افراد است.

شبکه های اجتماعی گفت: سرشماری جستجوی سریع گسترش آن #KnowTheFacts ابتکار است که در محل برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط در مورد مسائل مهم مانند coronavirus.

توییتر نیز اعمال خواهد شد آن انتخابات یکپارچگی سیاست به مطالب مربوط به سرشماری همراه با ابزار آن عرضه در ایالات متحده در ماه گذشته برای گزارش اطلاعات گمراه کننده در مورد شرکت در انتخابات و یا دیگر مدنی حوادث.

توییتر سیاست های عمومی مدیریت کوین کین نوشت: در یک پست وبلاگ “حصول اطمینان از که می توانید پیدا کردن اطلاعات از منابع معتبر است از جنبه های کلیدی از تعهد ما برای خدمت به مردم گفتگو در توییتر. در این سال اداره آمار ایالات متحده انجام خواهد شد و آن در سرشماری بمدت ده سال استقرار منابع در سراسر کشور برای اطمینان از تعداد دقیق از زندگی مردم در آمریکا آمار جمع آوری شده توسط این سرشماری استفاده می شود برای تعیین تعداد کرسی های هر ایالت دارای در مجلس نمایندگان ایالات متحده و اطلاع رسانی چگونه دولت های محلی و فدرال قانونگذاران را به خود اختصاص میلیاردها دلار بودجه به جوامع محلی در هر سال برای دهه آینده.”

اداره آمار معاون مدیر کل و رئیس اجرایی ران Jarmin افزود: “اداره آمار خوشحالم که به کمک ما 2020 سرشماری همکاران و تکنولوژی سیستم عامل در مبارزه با اطلاعات غلط و گمراه کننده است. هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود و ما نیاز به کمک همه در گزارش محتوا در نظر گرفته شده و بر دقت و کامل بودن تعداد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su