توییتر گزارش ثبت کاربر رشد و قوی تر از حد انتظار درآمد در Q1

بینش کلیدی:

  • توییتر ارسال شده بالاترین-همیشه کاربر رشد در 24 ٪ در سال بیش از سال, اما حداقل یک تحلیلگر پیش بینی کرد این روند نمی خواهد آخرین طولانی است.

توییتر ضرب و شتم درآمد پیش بینی ها برای سه ماهه اول سال 2020 led با 24 درصد رشد در سال بیش از سال در monetizable روزانه کاربران فعال (mDAU)—یا روزانه کاربران است که می تواند مشاهده تبلیغات—و 3 درصد درآمد بهبود (هر چند هنوز هم یک عامل از دست دادن خالص) در همان دوره زمانی.

شرکت premarket اعلام تعجب تحلیلگران که پیش بینی کرده بود توییتر را بزرگتر آمار با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

در حالی که coronavirus بحران فرستاده است تکان طریق تبلیغات بخش—توییتر منبع اصلی درآمد این شرکت ویژگی های آن کاربر رشد که از 134 میلیون در Q1 سال 2019 به 166 میلیون mDAU این سه ماهه در بخش “گفتگوی جهانی” در مورد همه گیر زیادی از آن صورت گرفته است بر روی پلت فرم آن است. این شرکت گفت: این بالاترین-تا کنون گزارش سال بیش از سال کاربر نرخ رشد.

توییتر در گزارش درآمد $808 میلیون دلار برای سه ماهه اول, ضرب و شتم Refinitiv متوسط از تحلیلگر تخمین می زند که $776 میلیون.

“در این زمان دشوار توییتر را هدف اثبات حیاتی تر از همیشه است. ما در حال کمک به جهان مطلع و ارائه یک راه منحصر به فرد برای افرادی که به گرد هم می آیند برای کمک و یا به سادگی سرگرم کردن و یادآوری یکی دیگر از قابلیت اتصال به ما” توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در بیانیه ای گفت. “وظیفه ما در حال حاضر است به مطمئن شوید که ما در حفظ این ارتباط دراز مدت با بسیاری از مردم جدید به توییتر.”

توییتر وارده خالص عامل از دست دادن 7 میلیون دلار خالص حاشیه -1% که به آنها گفته بود “تا حدی جبران” با کاهش هزینه ها از جمله کاهش استخدام و پول ذخیره شده از سفر و حوادث.

CFO ند سگال گفت که توییتر “تغییر منابع و اولویت” را به تمرکز بر آوردن درآمد و کاهش هزینه ها. “درآمد محصول شده است در بالا برای ما در اولویت شرکت به عنوان محیط فعلی تایید و ایجاد حتی بیشتر ضرورت اطراف ارائه بیشتر پاسخ مستقیم به فرمت های آگهی” سگال در بیانیه ای گفت.

با توجه به رکود اقتصادی در میان همه گیر جهانی شرکت انصراف خود را راهنمایی به صورت سه ماهه در پایان ماه مارس و در یک مصاحبه مطبوعاتی امروز گفت: آن را در حال حاضر ارائه هر گونه درآمد و یا عامل درآمد راهنمایی برای Q2 در این زمان.

دیگر سیستم عامل های اجتماعی از جمله Facebook و ضربه محکم و ناگهانی نیز گزارش قوی Q1 نتایج حتی به عنوان coronavirus شروع به گرفتن نگه دارید در جهان است.

در حالی که بسیاری از سه ماهه بود و بی ریا توسط Covid-19 و تاثیر آن بر بازار ایالات متحده, توییتر, گزارش 27 درصد کاهش در سال بیش از سال از آوریل 11-31 یک دوره که شاهد یک رکود شدید اقتصادی رانده اجتماعی فاصله سیاست. با این حال تا پایان ماه مارس توییتر گفت: “تبلیغات ضعف در آسیا شروع به فروکش به عنوان محل کار و مسافرت محدودیت بودند به تدریج برداشته شوند.”

یاس Enberg یک تحلیلگر ارشد در eMarketer به نام توییتر درآمد یک “مثبت تعجب” در بیانیه ای نوشته است که “قوی ژانویه و فوریه بود به اندازه کافی برای جبران بخشی” Covid-19-مربوط به درآمد کاهش می یابد.

با این حال او اشاره کرد که “توییتر تبلیغ کسب و کار است که به شدت رویداد-محور پس از تعلیق از مهم ورزشی لیگ در ماه مارس خواهد صدمه دیده اند آن خط پایین” و ادامه خواهد داد به انجام این کار تا زمانی که آنها از سر گرفت. او گفت که توییتر کاربر رشد یک نشانه مثبت است اما به احتمال زیاد یک “رها کردن و یا حداقل تثبیت در رشد پس از پناهگاه در محل اقدامات آرام هستند.”

در تلاش برای بهبود سلامت پلت فرم آن و آن را امن تر فضا را برای مارک های توییتر ممنوع همه تبلیغات سیاسی آشکار در ماه نوامبر و در تلاش است تا پاکسازی اطلاعات غلط در آن پلت فرم در ماه های اخیر به خصوص در اطراف Covid-19 بحران است. در حالی که آن را معرفی Covid-19-مربوط به اطلاعات غلط سیاست در مارس 18, اخیر دانشگاه آکسفورد مطالعه در بر داشت که 59 درصد از نادرست واقعیت-بررسی محتوای آنها مورد مطالعه قرار گذاشته شد تا بدون هیچ گونه اخطار برچسب در توییتر—بالاتر از سایر سیستم عامل ها است.

توییتر نیز با توجه به رایگان و تبلیغات به بهداشت عمومی سازمان مانند سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در تلاش های هماهنگ برای بالا بردن اطلاعات معتبر در سراسر Covid-19 بر روی پلت فرم.

توییتر سهام بود تا 8 درصد در premarket معاملات پنج شنبه.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>