توییتر حذف بیش از 1100 توییتهایی پس از قرار دادن قوانین جدید در محل Covid-19

توییتر زیر را از طریق سیاست تغییر آن به تصویب رسید در ماه گذشته به حذف توییتهایی که افزایش شانس کسی پیمانکاری و یا انتقال coronavirus.

شبکه های اجتماعی گفت: در توییتر ایمنی جیر که بیش از 1,100 توییتهایی حاوی گمراه کننده و مضر مطالب حذف شده اند و بیش از 1.5 میلیون حساب هدف قرار دادن و دستکاری بحث در مورد Covid-19 باید به چالش کشیده شده است.

در حالی که توییتر بان چکش هنوز به پایین آمدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود چندین توییتهایی که به نظر می رسد به نقض شبکه های اجتماعی از سیاست های آن را ادعا کرده است برخی از مشخصات بالا قربانیان. Queenie وانگ از CNET مشترک سه نمونه:

دو توییت توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که بنا به گزارش ها به اشتراک گذاشته شده تصویری از او سوال اجتماعی فاصله حذف شد از پلت فرم.

رئیس جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو تا به حال یک صدای جیر جیر کشیده برای این ادعا که یک دم شد درمان بالقوه برای coronavirus.

و مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل رودی جولیانی به طور موقت به حال حساب خود را قفل شده است و برای نقل محافظه کار فعال چارلی کرک ادعا می کنند که “هیدروکسی کلروکین نشان داده شده است که 100 ٪ نرخ موثر درمان Covid-19.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>