توییتر نام Fei-Fei Li به عنوان عضو مستقل هیئت مدیره

جدیدترین مستقل عضو توییتر هیئت مدیره می داند که یک یا دو چیز در مورد کامپیوتر.

این شرکت با نام فی فی لی برای پر کردن صندلی بلافاصله موثر.

Li توسط افتتاحیه سکویا استاد علوم کامپیوتر در دانشگاه استنفورد به عنوان به خوبی به عنوان Denning خانواده co-مدیر استنفورد را انسان محور هوش مصنوعی موسسه.

او تا به حال شده است مدیر استنفورد را هوش مصنوعی در آزمایشگاه از 2013 تا 2018 و طی یک روی لئامت دادن در گوگل از ژانویه تا سپتامبر 2017 2018 او به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس دانشمند از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در ابر گوگل است.

Li پیوست استنفورد به عنوان دستیار استاد در سال 2009 پس از اینکه در دانشکده در دانشگاه پرینستون و دانشگاه Illinois Urbana-Champaign.

رئیس اجرایی توییتر امید کردستانی گفت: “با بی نظیر تخصص در مهندسی و علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی Fei-Fei به ارمغان می آورد مربوطه دیدگاه به هیئت مدیره به عنوان توییتر همچنان به استفاده از تکنولوژی برای بهبود خدمات ما و رسیدن به اهداف بلند مدت. او سهام توییتر شور برای استفاده از تکنولوژی برای ترویج تغییرات مثبت و انتصاب راستا با تعهد ما برای اضافه کردن یک مدیر که نشان دهنده تنوع خدمات توییتر و همچنین دارای عمیق تکنولوژی و هوش مصنوعی تخصص.”

لی افزود: “توییتر باور نکردنی مثال از اینکه چگونه تکنولوژی می تواند اتصال جهان در راه قدرتمند و من مفتخرم که به عضویت هیئت مدیره در چنین زمان های مهم در تاریخچه این شرکت. هوش مصنوعی و یادگیری ماشین می تواند تاثیر زیادی بر روی تکنولوژی و افرادی که از آن استفاده کنید. من نگاه به جلو به اهرم تجربه من در توییتر آن را به عنوان مهار این تکنولوژی به نفع همه است که با استفاده از این سرویس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de