توییتر مردیت در حال آخرین NewFronts شرکت کنندگان در حال حرکت به دیجیتال-تنها ارائه

بینش کلیدی:

  • رفتن دیجیتال است یک ضربه به زرق و برق دار حوادث زندگی می کنند و اجرای این NewFronts شناخته شده اند در سال گذشته

فقط دو هفته پیش بین المللی تبلیغات اداره تا به حال تلقی امسال محتوای دیجیتال NewFronts “جدید NewFronts.” در واقع 2020 تخته سنگ در حال رفتن به بسیار متفاوت—و نه فقط راه IAB بود در ابتدا در نظر گرفته شده.

گسترش رمان coronavirus که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد یک بیماری همه گیر امروز باعث IAB امروز صبح به شرکت گزینه ای برای جریان حوادث خود را به جای ارائه زندگی می کنند در طول یک هفته ای کنفرانس. در حال حاضر شرکت در حال reevaluating برنامه های خود را با چند تن از آنها—از جمله یوتیوب و توییتر و مردیت—در حال حاضر ساخت سوئیچ به دیجیتال-تنها ارائه.

یوتیوب که برنامه ریزی شده برای ارائه در شب مارس 30 شد برای اولین بار به ایجاد تغییرات اعلام قبلی امروز که آن را نگه دارید “دیجیتال-اولین” Brandcast. توییتر به زودی به دنبال کت و شلوار و گفت که از آن تولید خواهد شد به طور کامل در جریان سخنرانی اش در حافظه برای برنامه ریزی شب از 27 آوریل ،

“ما هیجان زده به آغوش این لایه جدید از انعطاف پذیری که IAB است بنابراین ملاحظه گذاشته برای مجریان آن” یک توییتر سخنگوی گفت Adweek. مردیت Corp. که برنامه ریزی شده بود را به مرحله صبح روز 30 آوریل نیز جریان آن ارائه یک سخنگوی گفت.

در ضمن Vudu های خارج شده متعلق به ad-پشتیبانی از پرچم در حال اهتزاز است که شایعه شده بود در فروش ایران با Comcast را NBCUniversal است لغو مشارکت خود را در NewFronts آشکار یک سخنگو گفت Adweek.

دیگر NewFronts مجریان هنوز تعیین نحوه ادامه دهید. در حالی که نیویورک تایمز قرار به ارائه مارس 27 نشده و تعیین آن برنامه رسمی شرکت “کاوش از راه دور دسترسی به گزینه” سخنگوی گفت. هرزه برای الن شبکه های دیجیتال که ارائه برای برنامه ریزی مارس 30 گفت: “ما هنوز در حال تعیین برنامه های ما است.” بنابراین Roku که ارائه برای برنامه ریزی مارس 28 سخنگوی گفت.

دیگر ارایه نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست نظر در مورد طرح های خود را, اما انتظار اخبار بیشتر به آمده در پس از آن روز به عنوان شرکت های تصمیم گیری در آن و ساحل تا چه دیجیتال خود را ارائه خواهد شد.

این بازنگری از NewFronts شرکت کنندگان می آید در میان نگرانی در مورد در مقیاس بزرگ جمع با توجه به انتقال از کروناویروس که باعث بیماری COVID-19. آن را در حال حاضر باعث لغو یا تغییر زمان تعدادی از رویدادهای صنعت از جمله جنوب غرب Shoptalk, Facebook را F8 توسعه دهنده کنفرانس و انجمن ملی رسانههای’ سالانه NAB نشان می دهد.

تغییر به یک جریان NewFronts نیز می آید به عنوان چهره صنعت شرکت-اعمال محدودیت های مسافرتی است که می تواند به طور چشمگیری محدود کردن حضور فرد در حوادث. در حال حاضر عمده صنعت بازیکنان از جمله آمازون و گوگل و توییتر را قفل شده غیر ضروری سفر ساخت در فرد حضور و غیاب برای مجریان و مخاطبان همه اما غیر ممکن است برای out-of-towners.

این تغییرات به معنی بسیار متفاوت NewFronts که در سال های گذشته, ویژه, زرق و برق دار حوادث زندگی می کنند و اجرای برنامه همراه با شبکه و schmoozing فرصت است که آن را ضروری هم برای رسانه های دیجیتال شرکت ها به دنبال جذب تبلیغات دلار است. IAB تاکید کرد که این جریان از گزینه های که آن را حفظ کنید در سال های پس از آن خواهد شد در نهایت اجازه می دهد بیشتر مردم به لحن به حوادث و را به شرکت های مطلب “انعطاف پذیری” بیش از چگونه آنها رسیدگی خود را ارائه.

“با اضافه کردن یک جریان گزینه به NewFronts ما تبدیل NewFronts و upfronts به قرن 21 رسانه و تجاری بازار آنها را به معنای شد—سود که خواهد آخرین طولانی پس از COVID-19 تنزل به تاریخچه کتاب” IAB گفت امروز.

کروناویروس در حال حاضر تحت تاثیر upfronts تلویزیون, صنعت, فروش, فصل, که در آن حوادث اغلب حتی بزرگتر و flashier از NewFronts حوادث. A+E Networks شبکه AMC Comcast را ازادی حرکت و جنبش و روباه, اخبار رسانه های همه خود را لغو مارس در صف مقابل حوادث, ساخت CNN تنها شبکه به برگزاری یک صف مقابل ارائه این ماه است. و آن را یک ابر از عدم اطمینان جهانی صنعت تبلیغات به عنوان شرکت های با دست و پنجه نرم حاوی ذرات است.

سارا Jerde لیزا بند دار و اسکات Nover کمک گزارش به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de