توییتر باعث می شود تغییرات به توسعه آن سیاست

توییتر دقیق چند به روز رسانی به توسعه آن سیاست های چهارشنبه.

سر از API (application-برنامه نویسی رابط) سیاست دونالد Hamblock گفت: در یک پست وبلاگ که از شبکه های اجتماعی اجرا جدید خود توسعه دهنده روند بررسی در جولای 2018 آن بررسی شده است بیش از 1 میلیون و توسعه دهنده برنامه های کاربردی برای دسترسی به API تصویب 75 ٪ از آنها.

Hamblock اضافه شده است که توییتر همچنان به حذف بد بازیگران از پلت فرم آن با 144,000 برنامه تعلیق بیش از شش ماه گذشته.

او گفت: از به روز رسانی “ما می خواهیم برای توانمند سازی و الهام بخش بیشتر توسعه دهندگان برای ساخت با توییتر به خصوص که ما کار بر روی نسل بعدی از API توییتر. داشتن یک واضح تر و بیشتر مربوط به مجموعه ای از توسعه دهنده قوانین آن را آسان تر برای مردم را به درک که چگونه آنها می تواند موفق ساختمان با توییتر. دلیل این که این توسعه جدید سیاست نوشته شده است واضح تر زبان کوتاه از هشت بخش به چهار و به روز به منعکس کننده متنوع راه های توسعه دهندگان در ساخت API ما—امروز و در آینده است.”

به روز رسانی معرفی چهار شنبه عبارتند از:

  • محققان دانشگاهی در حال حاضر می توانید با استفاده از توییتر API به مطالعه در زمینه هایی از قبیل دادن و سوء استفاده از پلت فرم آن برای غیر تجاری مقاصد پژوهشی.
  • محققان همچنین می توانید به اشتراک گذاری تعداد نامحدودی از جیر شناسه و شناسه کاربر اگر آنها در حال انجام این کار از طرف موسسات دانشگاهی و برای تنها هدف از غیر تجاری تحقیقاتی مانند بررسی دقیق.
  • راهنمایی بیشتر ارائه شد برای موارد زمانی که توسعه دهندگان نیاز به تغییر موارد استفاده برای برنامه های خود را.
  • گفت: “همه رباتها بد هستند. در واقع, با کیفیت بالا رباتها می تواند افزایش هر کس تجربه در توییتر” Hamblock اضافه شده است که توسعه دهندگان باید نشان می دهد در حساب خود bios و یا پروفیل اگر آنها عامل حساب ربات چه حساب و افرادی که در پشت آنها.
  • توییتر توسعه دهنده سیاست در حال حاضر به تشریح سناریوهای خاص که در آن داده ها مطابق با خارج از توییتر است و مجاز نیست به منظور محافظت از حریم خصوصی کاربران است.

Hamblock گفت: زبان در Twitter توسعه دهنده توافق شد برای هماهنگی بهتر با تغییر سیاست.

نگاه به آینده او افزود: “آینده از Twitter توسعه دهنده پلت فرم روشن است. به عنوان ما همچنان به ساخت نسل بعدی ما API ما همچنین در حال بررسی محصولات جدید است که به توسعه دهندگان توانایی اهرم توییتر اطلاعات و افزایش مکالمه عمومی در راه های جدید است. ما مفتخر به ارائه جامعه یک API باز و ما می خواهم برای ادامه به بهبود پس از آنچه در دسترس وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im