توییتر می شود $1B سرمایه گذاری از دریاچه نقره ای می رسد آشنایی با الیوت مدیریت

الیوت مدیریت شریک جسی کوهن اضافه خواهد شد به توییتر هیئت مدیره
الیوت مدیریت

پس از rumblings در هفته گذشته که فعال سرمایه گذار الیوت مدیریت هل دادن سخت برای یک تغییر در رهبری در توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی امن است در حال حاضر.

گزارش هفته گذشته پیشنهاد کرد که الیوت مدیریت—که به تازگی به افزایش سهام خود در توییتر به حدود 4 درصد—نگران بود بیش از دورسی نیز در حال اجرا پرداخت پلت فرم مربع خود را قبلا اعلام کرد قصد دارد به صرف مقدار زیادی از سال در آفریقا, نرخ بالای اجرایی و گردش مالی در این شرکت و تصمیم گیری مانند بستن تصویری-ایجاد برنامه تاک در اکتبر 2016 تنها برای دیدن برنامه های مشابه Infinite رشد.

اما توییتر دوشنبه نشان داد که فن آوری جهانی سرمایه گذار دریاچه نقره ای سرمایه گذاری خواهد شد $1 میلیارد دلار در این شرکت و آن را وارد یک قرارداد همکاری با الیوت مدیریت.

به طور خاص, دریاچه نقره ای خرید خواهد شد $1 میلیارد دلار در مجموع مقدار اصلی از توییتر 0.375% خوانده شده یادداشت ارشد با توجه 2025 و همچنین ارائه مشاوره امنیتی و خدمات مشاوره ای به شرکت.

توییتر را با استفاده از دریاچه نقره ای سرمایه گذاری همراه با پول نقد در دست به صندوق $2 میلیارد سهم خرید مجدد برنامه.

به عنوان بخشی از پیمان با الیوت مدیریت دریاچه نقره ای شرکت مدیر عامل و مدیریت شریک ایگون دوربان و الیوت مدیریت شریک جسی کوهن اضافه خواهد شد به توییتر هیئت مدیره و شرکت همچنان به دنبال افزودن یک سوم جدید مدیر مستقل.

دورسی در آزادی گفت: “توییتر در خدمت مکالمه عمومی و هدف ما هرگز مهم تر بوده است. دریاچه نقره ای سرمایه گذاری در توییتر قوی رای اعتماد در کار ما و مسیر ما رو به جلو است. آنها یکی از محترم ترین صداها در فناوری و امور مالی, و ما خوش شانس به آنها را به عنوان شریک جدید ما و به عنوان یک عضو از هیئت مدیره ما. ما ضمن استقبال از حمایت از ایگون و جسی و نگاه به جلو به خود مثبت سهم به عنوان ما همچنان به ساخت یک سرویس ارائه می شود که برای مشتریان و درایوهای ارزش برای ذینفعان.”

توییتر مدیره تشکیل مستقل پنج نفر کمیته ای برای ساخت آن به طور منظم ارزیابی شرکت ساختار رهبری.

منجر مدیر مستقل Patrick Pichette سابق رئیس امور مالی گوگل و زمان کلی شریک در سرمایه گذاری صندوق سرمایه Inovia پایتخت صندلی این کمیته پیوست دوربان کوهن و دو دیگر مستقل اعضای هیئت مدیره.

توییتر گفت: کمیته ارزیابی خواهد شد مدیر عامل شرکت طرح جانشینی با دورسی و توصیه های سازگار با حاکمیت شرکتی بهترین شیوه های رفع آن مبهوت هیئت مدیره های نتایج آن برای عموم تا پایان سال است.

Pichette گفت: در انتشار “توییتر دستخوش تغییر قابل توجه در طول چند سال گذشته. ما عمیقا افتخار ما موفقیت و اعتماد به نفس است که ما در مسیر درست با جک رهبری و تیم اجرایی. به عنوان یک هیئت مدیره ما به طور منظم بررسی و ارزیابی چگونگی توییتر اجرا شده است و در حالی که مدیر عامل شرکت ما ساختار منحصر به فرد است به طوری که جک و بنابراین این شرکت می باشد. به ادامه برای اطمینان از قوی حکومت ما را خوشحال و برای ایجاد یک هیئت مدیره موقت کمیته است که ما ساخت و ساز به طور منظم ارزیابی توییتر ساختار رهبری. این کمیته که من صندلی را ارائه نگاهی تازه به ما سازه های مختلف و گزارش یافته به هیئت مدیره ما بر اساس مداوم. در یک محیط که در آن یقین کمیاب است, من می توانم با اطمینان بگویم که امروز ما گامهای معنی داری به تقویت آنچه که در حال حاضر در سطح جهان مدیره است.”

دوربان که در پیوست دریاچه نقره ای در سال 1999 به عنوان موسس اصلی, اضافه شده, “توییتر انقلابی پلت فرم است که یک بنای گفتمان عمومی. ما را تحت تاثیر قرار جک کار خستگی ناپذیر در طول چند سال گذشته برای تحکیم رهبری تیم بهبود محصول و تقویت شرکت است. ما هیجان زده به همکاری با توییتر به عنوان یک سرمایه گذار و یک عضو از هیئت مدیره. جک یک رهبر رویایی و بحرانی نیروی توییتر در حال تکامل و رشد است. من نگاه به جلو به کار کردن در کنار کل هیئت مدیره و تیم اجرایی به درایو توییتر را در دراز مدت نوآوری و موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im