توییتر اهدا $1 میلیون به CPJ, IWMF برای محافظت از رسانه ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“در حال حاضر هر روزنامه نگار است Covid-19 روزنامه نگار” توییتر حقوقی, سیاست و اعتماد و ایمنی منجر Vijaya Gadde گفت: در یک پست وبلاگ توضیح این شبکه اجتماعی کمک مالی از $1 میلیون نفر به طور مساوی توزیع شده بین کمیته حمایت از روزنامه نگاران و بین المللی زنان در رسانه های بنیاد.

این بودجه استفاده می شود به اطمینان حاصل شود که این دو سازمان را می توانید در ادامه تلاش های خود را در حالی که رو جدید اقتصادی نژادها و حفظ حمایت خود را از روزنامه نگاران.

Gadde نوشت: “تلاش های مشترک خود را برای حمایت از حقوق آسیب پذیر خبرنگاران و به تضمین سهم برابر از صدای زنان در این صنعت شده است هرگز بیشتر مربوطه و یا مهم است.”

CPJ مدیر اجرایی جوئل سیمون گفت: در پست وبلاگ “ما سپاسگزار برای توییتر حمایت سخاوتمندانه. تلاش های ما در CPJ در حال تمرکز بر حصول اطمینان از روزنامه نگاران در سراسر جهان به اطلاعات و منابع آنها نیاز به پوشش Covid-19 همه گیر با خیال راحت. و ما در حال هل دادن در برابر دولت که در سانسور اخبار و محدود کردن کار مطبوعات است. ما نیاز به موقع اطلاعات دقیق جریان در داخل کشور و در مرزها به طوری که رهبران سیاسی سیاست های بهداشتی کارشناسان و عموم مردم می توانند تصمیم گیری آگاهانه در این لحظه بحرانی.”

NEWSHOUR, مدیر اجرایی, الیسا درده مونز افزود: “در حال حاضر وجود دارد یک نیاز بزرگ برای حمایت از جامعه ما از روزنامه نگاران پوشش و برخورد با این جهانی و همه گیر. بر ما دهه کار با روزنامه نگاران که در عمل خطرناک و دشوار محیط های IWMF درک نقش حیاتی که در ایمنی و امنیت, نقش در صنعت. با تشکر از حمایت باور نکردنی از توییتر, IWMF قادر خواهد بود برای رسیدگی به نیازهای جامعه ما از روزنامه نگاران عمیق تر و قوی. با حمایت از روزنامه نگاران از جوامع مختلف با هم ما می توانیم پشتیبانی از اکثر نماینده اخبار ممکن است در این زمان در حال تحول.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im