جزئیات توییتر چندین شبکه از حساب های حذف شده برای هماهنگ اصیل رفتار

توییتر ارائه جزئیات در یک میزبان از شبکه ها از حساب های که حذف شدند از پلت فرم آن به صورت مجزا هماهنگ اصیل رفتار همراه با پنج کشور: مصر هندوراس و اندونزی و عربستان سعودی و صربستان.

شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده این اطلاعات در یک سری از توییت.

توییتر حذف 2,541 حساب در مصر مبتنی بر شبکه ال Fagr برای تقویت پیام بود که انتقاد از ایران به قطر و ترکیه گفت که آن را دریافت اطلاعاتی است که مردم در پشت این حساب مصرف شد جهت از دولت مصر.

این شبکه اجتماعی همچنین کشف 3,104 حساب دیده از اینترنت تنها-پروتکل محدوده در هندوراس که به شدت retweeting از حساب رئیس جمهور, خوان اورلاندو هرناندز. توییتر گفت: یک کارمند ایجاد حساب های جعلی را از طرف دولت است.

توییتر انجام تحقیقات پس از گزارش تحقیق و جمعی Bellingcat و آن را حذف 795 حساب های جعلی که هل دادن محتوا از مشکوک “اخبار” وب سایت و ترویج طرفدار دولت محتوا در اندونزی با هدف قرار دادن غرب Papuan استقلال جنبش است.

یکی دیگر از شبکه 5,350 حساب برداشته شد برای تقویت محتوا که در ستایش رهبری عربستان و حیاتی بود از قطر و ترکیه فعالیت کرد. آن را همراه با عربستان سعودی و عمل از کشورهای مختلف از جمله مصر و عربستان سعودی و امارات متحده عربی.

در نهایت نسبت به پایان سال 2019 توییتر حذف از 8,558 حساب که مشغول به کار بودند به ترویج صربستان حزب حاکم و رهبر آن است.

شبکه های اجتماعی گفت: اطلاعات در تمام حساب های آن حذف شده است در دسترس در آن اطلاعات عملیات بایگانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>