توییتر جزئیات تغییر محتوای اعتدال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

توییتر ارائه یک به روز رسانی در مورد چگونه این برنامه به نگه داشتن خود را به پلت فرم بالا و در حال اجرا در طول coronavirus همه گیر و همچنین مراحل بیشتر از آن است که در نظر گرفتن برای حفاظت از کارکنان خود را.

در حرکت های شبیه به آن نازل شده YouTube و Facebook بیشتر نظارت بالقوه سوء استفاده و دستکاری محتوا به کار گرفته خواهد شد توسط توییتر یادگیری ماشین سیستم.

حقوقی, سیاست و اعتماد و ایمنی منجر Vijaya Gadde و مشتریان منجر مت Derella گفت: در یک پست وبلاگ “در حالی که ما کار را به اطمینان حاصل شود که سیستم های ما سازگار هستند آنها می تواند گاهی اوقات فاقد زمینه است که تیم ما به ارمغان بیاورد و این ممکن است در نتیجه ما اشتباه. به عنوان یک نتیجه, ما نمی خواهد برای همیشه تعلیق هر حساب صرفا بر اساس عناوین و اجرای سیستم های. ما ادامه خواهد داد به دنبال فرصت هایی برای ساخت بشر, نقد و بررسی که در آن آنها خواهد شد بیشتر موثر. ما قدردانی از صبر و شکیبایی شما به عنوان ما به حق آن را دریافت—این یک گام ضروری برای مقیاس کار ما برای محافظت از این گفتگو در توییتر.”

توییتر در ادامه به ساخت سیستم قادر می سازد که آن تیم ها برای به اجرا درآوردن قوانین خود را از راه دور در سراسر جهان است و افزایش کمک به کارمند و سلامتی برای حمایت از همه درگیر در این نوع از کار.

شبکه های اجتماعی را نیز سازماندهی محتوای جهانی شدت تریاژ سیستم به منظور اطمینان حاصل شود که محتوای آن ارائه بزرگترین خطر آسیب خطاب اول است.

روزانه چک تضمین کیفیت در حال انجام در محتوای آن اجرای فرآیندهای به منظور اطمینان حاصل شود که این شرکت چالاک در پاسخ به سرعت در حال توسعه مسائل.

و توییتر همچنان به تعامل با شرکای خود در سطح جهان برای حفظ تشدید مسیرهای باز و آگاه ماندن از موارد فوری.

سرانجام توییتر قوانین در حال بررسی برای تغییرات بالقوه است که ممکن است نیاز به اجرا در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

Gadde و Derella نوشت: “ما گفت: در بسیاری از موارد رویکرد ما به حفاظت از مکالمه عمومی است هرگز استاتیک. که به ویژه در این بی سابقه بار. ما قصد داریم به نقد و بررسی تفکر ما روزانه, و ما را به اطمینان حاصل شود که ما در حال به اشتراک گذاری به روز رسانی در اینجا در هر ارشاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de