توییتر ایجاد Endpoint اجازه می دهد تا مطالعه عمومی Covid-19 توییتهایی در زمان واقعی

توییتر منتشر پایانی به Twitter توسعه دهنده Labs را قادر خواهد ساخت که مورد تایید توسعه دهندگان و محققان به مطالعه عمومی و گفتگو در مورد Covid-19 در زمان واقعی است.

Twitter توسعه دهنده پلت فرم کارکنان مدیر محصول آدم Tornes گفت: در یک پست وبلاگ که از موارد استفاده از این مجموعه عبارتند از:

  • تحقیق در گسترش این بیماری است.
  • درک گسترش اطلاعات غلط.
  • بحران مدیریت واکنش اضطراری و ارتباطات در جوامع است.
  • توسعه یادگیری ماشین و داده های ابزار است که می تواند کمک به جامعه علمی, پاسخ سوال کلیدی.

توییتر ایجاد یک نرم افزار اختصاصی برای دسترسی به نقطه پایانی با Tornes نوشتن “مقیاس داده ها نیاز به تجربه قبلی کار با توییتر اطلاعات و داشتن زیرساخت های لازم در محل به فرآیند ذخیره و تجزیه و تحلیل بسیاری از میلیون توییت در حال تولید در هر روز است.”

متقاضیان باید آماده به جزئیات پادمان آنها را در محل قرار داده برای محافظت از حریم خصوصی و امنیت کاربران نشان داده در داده ها.

Tornes گفت: “این یک مجموعه منحصر به فرد را پوشش می دهد که بسیاری از دهها میلیون توییت روزانه و ارائه می دهد بینش در حال تحول جهانی گفتگو اطراف یک بحران بی سابقه ای. ساخت این دسترسی به صورت رایگان در دسترس است و یکی از منحصر به فرد ترین و چیزهای با ارزش توییتر می توانید انجام دهید به عنوان جهان می آید با هم برای حفاظت از جوامع و به دنبال پاسخ به فشار دادن چالش است.”

مدیر عامل شرکت جک دورسی افزود: “گفتگو عمومی می تواند کمک به جهان یادگیری سریعتر حل مشکلات بهتر و متوجه است که ما همه در این با هم. رو ویرانگر جهانی همه گیر واقعا به ارمغان می آورد و توییتر نقش به نور.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im