توییتر تصحیح یک بهره برداری API Endpoint است که همسان با نام کاربری و شماره تلفن

توییتر کشف چیزی است که آخرین شب کریسمس و آن را ارائه زیر درخت.

شبکه های اجتماعی گفت: در یک پست وبلاگ که از آن آگاه شد از یک شبکه بزرگ از حساب های جعلی آخرین Dec. 24 بود که بهره برداری از آن نرم افزار-رابط برنامه نویسی برای مطابقت با نام کاربری به شماره تلفن.

حساب شد و بلافاصله به حالت تعلیق و تغییرات ساخته شده بودند به نقطه پایانی API است که به بهره برداری رسیده است به منظور جلوگیری از مشابه نقض.

توییتر گفت: در آن پست وبلاگ “در حالی که ما با شناسایی حساب های واقع شده در طیف گسترده ای از کشورهای درگیر در این رفتارهای ما مشاهده در خصوص حجم بالایی از درخواست ها که از فرد IP (پروتکل اینترنت) آدرس واقع در ایران و مالزی است. ممکن است که برخی از این آدرس IP ممکن است روابط دولت-حمایت بازیگران. ما افشای این از فراوانی از احتیاط و به عنوان یک اصل مهم است.”

این شبکه اجتماعی گفت که زمانی که تحت تاثیر نقطه پایانی API استفاده می شود به عنوان در نظر گرفته شده آن را قادر جدید دارندگان حساب برای پیدا کردن مردم در توییتر آنها در حال حاضر ممکن است بدانید مطابق با شماره تلفن ها به حساب, و آن را تنها کار می کند برای حساب است که قادر به تنظیم به مردم اجازه می دهد که باید شماره تلفن خود را برای پیدا کردن آنها را در توییتر.

توییتر گفت: آن را بلافاصله تغییرات به نقطه پایانی به طوری که آن را دیگر نمی تواند بازگشت حساب خاص نام در پاسخ به نمایش داده شد.

این شبکه اجتماعی به این نتیجه رسیدند: “ما بسیار متاسفم این اتفاق افتاده است. ما به رسمیت شناختن و قدردانی از اعتماد شما به ما و ما متعهد به درآمد که اعتماد در هر روز است. شما می توانید برای رسیدن به دفتر ما از حفاظت از داده ها از طریق این فرم اگر سوالی دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>