Twitch همکاران با کام اسکور برای ارائه به مخاطبان جدید معیارهای

بینش کلیدی:

  • رسانه های خریداران و تبلیغ گرسنه هستند برای اطلاعات بیشتر برای اطلاعات بیشتر متناسب با پیام.
  • مشارکت قرار می دهد بازی و esports مخاطبان در تاریخ همتراز با سنتی به دیجیتال ویدئو و تلویزیون مخاطبان است.

در روز پنج شنبه کام اسکور اعلام کرده است که اندازه گیری شرکت همکاری با آمازون متعلق به جریان زندگی می کنند سرویس Twitch برای ارائه به مخاطبان داده در اطراف حرکت یا کشش ناگهانی محتوا—مقدار که شامل بازی.

“ما همکاری جدید با کشش تر است اثبات کام اسکور تعهد به نوآوری در مخاطبان اندازه گیری و در سراسر صفحه نمایش گفت:” کارول Hinnant ارشد درآمد افسر کام اسکور در بیانیه ای. “در یک زمان که در آن بازی و esports در حال به دست آوردن شتاب ما همکاری خواهد اطمینان حاصل شود این صنعت می تواند به درک مصرف و استفاده از روند در این فضا است.”

با توجه به انتشار این معامله معرفی tagless مخاطبان گزارش از معیارهای کلیدی مانند “ساعت صرف شده” و “محتوا دقیقه در آگهی دقیقه است.”

با 15 میلیون روزانه کاربران فعال و ده ها هزار نفر از سازندگان پرداخت می شود, حرکت یا کشش ناگهانی یک بازیکن بزرگ در زندگی-جریان و esports فضایی—همراه با یوتیوب بازی, مایکروسافت میکسر و دیگران. با توجه به اطلاعات بازار شرکت Newzoo این esports بازار به ارمغان آورد و در بیش از 1.1 میلیارد دلار درآمد در سال 2019.

در حالی که کشش پایه کاربر می تواند به جای “با نام تجاری مخالف,” تبلیغ شده اند بیشتر و بیشتر مایل به سعی کنید دست خود را در معاشرت با کشش هسته جمعیتی: مردان در سنین 18 تا 34. حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته و درخواست های متعدد برای نظر.

کارسون چیو رسانه ای برنامه ریز در Austin-بر اساس آگهی سازمان GSD&M گفت که کام اسکور اطلاعات کمک خواهد کرد که برندها می دانم که در آن است که آنها در حال صحبت کردن به.

“علامت های تجاری که در حال تلاش برای فعال کردن در این فضا باید این کار را با هدف نشان دادن حمایت برای esports جامعه به عنوان یک کل” چیو گفت Adweek. “با عمیق تر تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط این همکاری آن اجازه خواهد داد که این مارک بیشتر به درک که آنها در حال صحبت کردن به و خیاط پیام و یکپارچگی.”

لورن McAndrews vp, دیجیتال, استراتژی Havas رسانه گفت: مهم این است که داده ها را در یک زمان پویا برای esports و صنایع بازی.

“از آنجا که بازی های دسته دستخوش تغییر نظر مخاطبان و محبوبیت آن را مفید به کام اسکور را اثبات امتیاز برای نشان دادن که به سازمان های و برندهای” McAndrews گفت. “این به ما کمک خواهد کرد درک بهتر حرکت یا کشش ناگهانی پلت فرم و مخاطبان می تواند مکمل یا مکمل تلاش های موجود اگر ما یک دسته بهتر در چگونه آنها را جا به بیشتر های دیجیتال اکوسیستم.”

کریس Blakely, svp تجاری در کام اسکور گفت Adweek داده خواهد شد اعتبار ارزش تبلیغ در حال حاضر استخراج از کشش و کمک خواهد کرد که تبلیغ که هنوز سرمایه گذاری در بازی.

“از بازار چشم انداز این هم یک گام بزرگ برای قرار دادن بازی و esports مخاطبان در تاریخ همتراز با سنتی به دیجیتال ویدئو و تلویزیون مخاطبان” Blakely گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de