تلویزیون بهترین شرط برای هفته مه 3

جمعه, آوریل 3

“قتل حوا”

بی بی سی امریکا و AMC, 9 p. m.

در قسمت جدید “هنوز هم آن را” حوا (Sandra Oh) صرف تولد او در تلاش برای وصله کردن با نیکو (اوون مکدانل). در ضمن Villanelle (Jodie Comer) دریافت خبر خوب در مورد آینده او ارتقاء اما هنوز هم احساس می کند مانند چیزی است که گم شده در زندگی خود.

“Westworld”

HBO 9 بعد از ظهر

فصل آخر

امی برنده سری به ارمغان می آورد آن فصل سوم به یک نزدیک شد و به تازگی تمدید برای فصل 4. اما آن را احتمالا خواهد صبر طولانی آن را به عنوان به طور معمول طول می کشد حدود دو سال بین فصول برای سازندگان لیزا شادی و Jonathan Nolan کنار هم قرار دادن این لحاظ محتوا و لجستیکی استادانه درست شده نشان می دهد.

“میلیاردها”

Showtime, 9 p. m.

فصل برتر

بابی (Damian Lewis) و چاک (Paul Giamatti) آماده هستند تا دوباره خود را در جنگ سرد زمانی که فصل 5 آغاز می شود. تیلور (آسیا کیت دیلون) برخورد برخی از موانع در طرح خود را. همچنین معرفی این فصل برخی از چهره های جدید — Corey Stoll به عنوان مایک شاهزاده یک کسب و کار titan با برنامه های در وسط تبر و چاک جنگ و Julianna Margulies به عنوان کاترین Brant, یک استاد جامعه شناسی که باعث می شود چاک سوال خود را ارزش.

دوشنبه, مه 4

“همه ظهور”

CBS 9 بعد از ظهر

این موقع های جدید “تمام ظهور” قسمت نشان دهنده وضعیت فعلی COVID-19 همه گیر اجتماعی فاصله و تاثیر آن بر سیستم عدالت کیفری به عنوان قاضی لولا کارمایکل (سیمون Missick) عملا ریاست بیش از یک نیمکت دادگاه. نوشته شده و الهام گرفته از رویدادهای جاری قسمت فیلم برداری شده بود به طور گسترده با استفاده از FaceTime, WebEx زوم و دیگر در دسترس رسانه های اجتماعی و فن آوری آنلاین. در طول این قسمت شخصیت های مدیریت خود را “طبیعی” از واقعیت روزمره در صفحه اصلی به منظور ادامه زندگی حرفه ای و شخصی.

“تجربه آمریکایی: “جورج دبلیو بوش”

PBS 9 بعد از ظهر

در قسمت 1 از این مستند کاوش در زندگی و پر سر و صدا ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش از خود را غیر مومن جاده به کاخ سفید به حملات تروریستی 9/11 و هزاران چالش های او در مواجهه بیش از دو لحاظ از جمله جنگ در عراق و بحران مالی 2008. قسمت 2 پخش سه شنبه شب.

“Creepshow”

AMC, 10 p. m.

سری جدید

آماده برای چیزی واقعا خوفناک? این بوت “Creepshow” که عرضه در سال گذشته در وحشت streamer دچار پنجه راه خود را بر روی AMC شروع با روز دوشنبه چهار داستان است. (دو پشت به پشت ساعت یک کوارتت کوتاه قصه های هوایی هفتگی.) “مفهوم واقعا ایستاده آزمون زمان” تهیه کننده اجرایی Greg Nicotero (“The Walking Dead”) می گوید: از این 12 “نیش اندازه لقمه” با الهام از 1982 فیلم فرقه. نگاهی زیرچشمی نگاه کردن در frights آمده است. شنبه صف شامل “ماده خاکستری” بر اساس یک داستان کوتاه توسط استفان کینگ که مغز متفکر اصلی تلنگر که به کنکاش عوارض اعتیاد به الکل یک پدر و پسر رابطه است. در “خانه از سر” قطع اسباب بازی به نظر می رسد در یک خانه عروسکی و شروع به قتل.

سهشنبه, مه 5

“جری Seinfeld: 23 دقیقه برای کشتن”

Netflix

کمدین جری ساینفیلد جدید hourlong ایستاده مخصوص فیلم برداری شده بود در چراغ تئاتر در شهر نیویورک و ویترین خود را در زاویه های تیز در زندگی روزمره کشف کمدی در امری عادی است.

“ملکه جنگ”

PBS 8 p. m.

اگر شما الهام گرفتند ملکه الیزابت دوم, اخیر coronavirus سخنرانی و یا کنجکاو در مورد سالهای نه تحت پوشش در Netflix بکشد “تاج” این توضیحات برای شما. مصاحبه با کاندید دوستان و سلطنتی biographers نشان می دهد که چگونه پس از آن شاهزاده خانم تبدیل شد به نمادی از امید برای بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است.

“ناتالی وود: آنچه باقی مانده در پشت”

HBO 9 بعد از ظهر

ناتالی وود قابل توجه در زندگی و شغل اغلب تحت الشعاع قرار توسط شرایط اطراف او مرگ غم انگیز در سن 43. هدایت دخترش ناتاشا گرکسون واگنر به عنوان و به عنوان گسترده دایره خانواده و دوستان نزدیک این فیلم نزدیک به بررسی چوب زندگی شخصی و نامی حرفه ای است که به طول انجامید و نزدیک به چهار دهه است. فیلم تواریخ او پیروزی و چالش های که قبلا نهان خانه, فیلم, عکس, خاطرات و نامه ها و مصاحبه با کسانی که می دانستند که او بهترین است.

چهار شنبه, مه 6

“TCM ویژه: آمریکایی های آسیایی تبار در فیلم”

TCM ابتدا در 5 p. m.

هر چهارشنبه شب در مه, Turner Classic Movies خواهد انظار قابل توجه فیلم های بازیگران و/یا ایجاد شده توسط آسیایی, آمریکایی, از اولین روز سینما به دوران مدرن. این هفته صف شروع می شود با این 1919 فیلم صامت “اژدها نقاش” با عناوین دیگر از جمله “Piccadilly” (1929), “دختر شانگهای” (1937), “فانتوم چینی”(1940) “نامه” (1940) و “شب ترانه” (1947).

“Brockmire”

IFC 10 p. m.

سری آخر

چهارمین و آخرین فصل از تحسین کمدی بازیگران Hank Azaria به عنوان عنوانی بیس بال گوینده به پایان می آید.

“سفر با Steve Backshall”

PBS 10 p. m.

بازگشت به مکزیک که در آن Steve Backshall بررسی لانه زنبوری از قنات مکزیکی غارها که مایا باستان معتقد بودند یک پورتال وحشتناک اموات. در تاریک و آب گرفتگی غار استیو می یابد باور نکردنی هرگز قبل دیده می شود آثار.

پنج شنبه, مه 7

“شورای پدران”

NBC 8 p. m.

عاطفی جدید درام در مورد یک خانواده مدرن تنظیم شده است برای الهام بخشیدن بیشتر گریه با آن قسمت سوم. اما نگران نباشید: این زمان, آنها خواهید بود اشک شادی. “مردم شده اند مانند” این کاملا افسرده و غمگین’ ” اذعان می کند Clive Standen (“Vikings”) که رستوران آنتونی یکی از سه مرد شدند و در اواخر پال اسکات (تام اورت اسکات) برای مراقبت از بیوه رابین (Sarah Wayne Callies) و پنج بچه ها. “و آن چه شما را گریه. اما (این قسمت) زمانی است که شما شروع به دیدن شادی در حال حرکت از غم و اندوه است.”

“Blindspot”

NBC 9 بعد از ظهر

فصل برتر

پنجمین و آخرین فصل از درام آغاز می شود پس از این انفجار که در سمت چپ جین (Jaimie Alexander) تماشای به عنوان یک هواپیمای بدون سرنشین اعتصاب خانه امن با بقیه تیم داخل. سوالات پاسخ داده شود شامل ساخته شده است که آن را زنده و اینکه آیا این تیم خواهد بود قادر به پاک کردن نام خود را در پی مادلین را (Mary Elizabeth Mastrantonio) افزایش قدرت.

“Shaq زندگی”

مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, 9 بعد از ظهر

فصل آخر

NBA Hall of Famer باقی می ماند فعال در این hourlong قسمت از docuseries با مبارزه با UFC fighter, DJing این معجزه جشنواره موسیقی و دستکاری نقش خود را به عنوان عضو هیئت مدیره از Papa john’s Pizza و مربی به یکی از فرزندان خود را.

جمعه, مه 8

“مرده به من”

Netflix

فصل برتر

جن (Christina Applegate) جودی (Linda Cardellini) و دروغ که اغوش گرفتن آنها را برای فصل دوم. چیدن تا پس از آن خونین, حیاط خلوت, نشان می دهد, غیر مسئولانه جفت یک بار دیگر در تلاش برای نگه داشتن اسرار خود را به خاک سپرده شد. با تعجب بازدید کننده جدید در شهر و کارآگاه پرز (دیانا ماریا ریوا) داغ در پاشنه خود را تنها و جودی اقدامات جدی برای حفاظت از خود و عزیزان خود و هر یک از دیگر بدون توجه به هزینه.

“ادی”

Netflix

سری جدید

این هشت قسمت درام می گیرد در پر جنب و جوش فرهنگی محله های مدرن روز پاریس. André Holland ستاره به عنوان الیوت Udo یک بار در جشن پیانیست جاز در نیویورک که در حال حاضر مالک مشترک از تلاش باشگاه این گردابی که در آن او موفق به گروه خانه سینه توسط خواننده و در-باز-کردن-دوباره, دوست دختر, Maja (Joanna Kulig). شرایط در نهایت باعث الیوت شخصی و حرفه ای جهان برای شروع به سرعت باز کردن به عنوان او در برابر او گذشته و او باید مبارزه برای نجات و محافظت از کسانی که نزدیک به او.

“Magnum P. I.”

CBS 9 بعد از ظهر

فصل آخر

به عنوان هاوایی غروب آفتاب در جرم و جنایت, درام, را, فصل دوم, (و ما در انتظار کلمه در یک تجدید) این هفته را پشت به پشت قسمت شروع با یک عروسی. زن و شوهر خوشحال: MI6 عامل تبدیل majordomo ژولیت Higgins (پردیتا هفته) و … خلبان هلی کوپتر T. C. (استفان هیل)? آیا تنظیم تلویزیون خود را. این یک faux اتحادیه برای حفظ Higgins, که, انگلیسی, از اخراج زمانی که ویزا منقضی می شود. فصل نهایی ساعت ups عمل با بازگشت تدبیر فرانسیس “Icepick” Hofstetler (Corbin Bernsen) شکل پدر, به لا ماریانا صاحب نوار الیور “ریک” رایت (Zachary Knighton). این لب گنده می خواهد یکی از آخرین نمره — یک انبار سرقت — قبل از سرطان ترمینال را بیرون می کشد ، زمانی که برنامه می رود وری مگنوم (Jay Hernandez) و باند اکراه کمک به او در مقابله با آن است.

پنج شنبه, آوریل 9

“حادثه خودکشی یا قتل”

اکسیژن 6 p. m.

فصل برتر

این نمایش با فک انداختن و دوم فصل که unravels حقیقت در پشت مرگ و میر مرموز. هر hourlong قسمت طول می کشد یک شیرجه عمیق به مرگ مشکوک بودند که در ابتدا مشکوک به, حوادث, خودکشی یا قتل است. با خانواده مبارزه برای عدالت و کارآگاهان در این مورد مصمم به پیدا کردن حقیقت, و انگیزه در معرض خواهد شد و عدالت را در خدمت به خانواده و در نهایت پیدا کردن چه چیزی باعث مرگ عزیزان خود.

“Downton Abbey”

HBO 8 p. m.

طرفداران Julian Fellowes’ اسراف بین المللی تلویزیون آمار در مورد Crawleys یک بی باک اوایل 20 قرن خانواده انگلیسی و به همان اندازه قابل توجه کارکنان رنگی به 2019 فیلم ادامه — و آنها پاداش با تجربه به عنوان گرمی سرگرم کننده و رضایت بخش عاطفی به عنوان شش فصل سری بوده است. تقریبا هر شخصیت های مورد علاقه بازده در میان آنها مگی اسمیت ضروری witheringly شوخ وارثه کنتس, Downton افتخار همکاری مدیر بانوی مریم (Michelle Dockery) و نه کاملا بازنشسته ساقی کارسون (جیم کارتر) که همه atwitter در مورد قریب الوقوع, دیدار از خانواده سلطنتی. دیگر داستان های جدید شامل اجرا فهم با پلیس افزایش از بازی در حال تغییر سیاسی و البته بیشتر عاشقانه است.

“Line of Duty”

AMC, 11 p. m.

فصل برتر

شش قسمت فصل 2 این گلچین پلیس رویه می بیند AC-12 یک واحد پلیس که به بررسی افسران همکار با تمرکز توجه خود را بر روی یک افسر که جان سالم به در کمین که در آن سه پولیس کشته شدند و یک محافظت شاهد بود سمت چپ به شدت مجروح شدند. انتظار کشیدن در این ساعت به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>