تلویزیون بهترین شرط برای هفته مارس 17

یکشنبه, مارس 17

“Hightown”

Starz, 8 p. m.

سری جدید

ملی دریایی شیلات عامل جکی Quiñones (Monica Raymund) کشف یک جسد در خلیج در مقصد provincetown کیپ Cod جلو راندن او را به اجبار به کشف کردن آنچه اتفاق افتاده در این هشت قسمت سری درام.

“آخرین رقص”

ESPN 9 بعد از ظهر

سری آخر

10-بخش مجموعه مستند در مورد مایکل جردن و شیکاگو بولز از 1990s نتیجه پنج شنبه با دو قسمت نهایی.

“Snowpiercer”

مخفف کلمه تری نیتروتولوئن, 9 بعد از ظهر

سری جدید

برنده اسکار بونگ جون هو (“انگل”) که به کارگردانی فرقه 2013 فیلم سینمایی “Snowpiercer” است که تهیه کننده این سریال اقتباسی بر اساس آن فیلم و گرافیک رمان که الهام گرفته از آن است. برنده اسکار جنیفر کانلی (“یک ذهن زیبا”) و تونی برنده daveed را از دست Diggs (“همیلتون”) منجر به بازیگران در یک داستان مجموعه بیش از هفت سال از جهان تبدیل به یک زمین بایر یخ زده که در آن بقایای بشریت در حال حاضر ساکن دائمی قطار در حال حرکت است که محافل جهان به عنوان کلاس جنگ بی عدالتی اجتماعی و سیاست بقا بازی در هیئت مدیره.

چهار شنبه, مارس 18

“قهرمان جنگ روزهای دوشنبه”

SundanceTV ابتدا در 5 p. m.

ادامه آن ممکن است موضوع پخش فیلم در مورد جنگ و پیامدهای آن, SundanceTV ویژگی های یک صف از جمله هنری فوندا و رابرت شاو در “نبرد ” بولژ” (1965) back-to-back airings از جان وین در “Green Berets” (1968) و بروس ویلیس در “در کشور” (1989).

“کارشناسی ارائه: گوش دادن به قلب شما”

ABC, 8 p. m.

فصل آخر

به عنوان نشان می دهد فصل اول می آید به نزدیک تنها یک زن و شوهر خواهد شد در سمت چپ ایستاده است.

“Pawn Stars”

تاریخ 10 p. m.

هنگامی که یک مشتری می آید با موارد از تونی سوپرانو کمد لباس می ریک به او پیشنهاد او را رد و یا خواهد او fuhgetaboutit? سپس یک جفت از پاپ آثار الهام بخش ریک و باهم به ترکیب کسب و کار با لذت به آنها مجموعه ای خاموش به ایتالیا برای تعطیلات رومی. آیا آثار مقدس بود به برکت آنها امیدوارند ؟

پنج شنبه, مارس 19

“داستان صابون”

ABC, 8 p. m.

این دو ساعت زمان نخست تلویزیون رویداد برجسته نمادین تاثیر اپرا صابون و ویژگی های Alec Baldwin, Carol Burnett, اندی کوهن, Bryan Cranston, Vivica A. Fox, Jon Hamm, Susan Lucci, Denise Richards, John Stamos, چاندرا ویلسون و بسیاری دیگر.

“DC را Stargirl”

CW, 8 p. m.

سری جدید

یک روز پس از راه اندازی آن در DC جهان جریان خدمات این سری جدید می شود آن خطی برتر در CW. قسمت جدید ادامه خواهد داد به هوا روز سه شنبه پس از دوشنبه آغاز بکار در DCU. Brec Tits ستاره به عنوان دانشجوی سال دوم دبیرستان کورتنی Whitmore که در می یابد قدرتمند کیهانی کارکنان که imbues او با ابرقدرت. به عنوان Stargirl, کورتنی الهام بخش بعید گروه از قهرمانان جوان برای جلوگیری از خائنانی از گذشته است. Luke Wilson و Amy Smart همچنین ستاره.

“The Voice”

NBC 9 بعد از ظهر

فصل آخر

ستاره نکردم live فصل آخر را به پرده های باور نکردنی جدید اجرای برنامه و میزبان Carson Daly را نشان می دهد که آمریکا انتخاب کرده برنده می شود.

چهار شنبه, مه 20

“The 100”

CW, 8 p. m.

فصل برتر

CW را sci-fi ضربه بازده نهایی آن فصل است. فصل 6 به پایان رسید در کاملا cliffhanger با نسخه بزرگسالان از امید (شلبی Flannery) به طور بالقوه قتل Octavia (Marie Avgeropoulos). فصل 7 را از ویژگی های 16 قسمت آوردن مجموع تعداد به صورت سری به جاست 100.

“Ultimate Tag”

روباه 9 بعد از ظهر

سری جدید

بازیکنان NFL و برادران J. J. T. J. and Derek وات میزبان این اکتان بالا جسمی رقابت نشان می دهد بر اساس کلاسیک, زمین بازی, بازی تعقیب و گریز. هر هفته رقبا باید خرک, dodge, جست و خیز کردن و فرو رفتن راه خود را از طریق های مختلف دوره های مانع. در حالی که همه شرکت کنندگان خواهد بود تعقیب توسط رزیدنت برچسب زن. این تر از زندگی شخصیت های با برد باور نکردنی و فک انداختن مهارت های ورزشی. برای شرکت کنندگان یک قانون ساده وجود دارد: گرفتار نیست!

“S. W. A. T.”

CBS 10 p. m.

فصل آخر

در فصل 3 آخر “دیابلو” سوات تیم جستجو برای یک گروه از قاچاقچیان مواد مخدر که به سقوط یک هواپیما در حومه شهر لس آنجلس و پراکنده پس از یک ماموریت مشترک با DEA برای جلوگیری از حمل و نقل چپ چپ می رود. (S. W. A. T. تمدید شده است برای فصل 4.)

پنج شنبه, مارس 21

“مشهور” فرار از اتاق”

NBC 8 p. m.

NBC به ارمغان می آورد پدیده فرار اتاق تلویزیون در این یک ساعت خاص است که افزایش می دهد پول برای پایان دادن به فقر کودکان در سراسر جهان به عنوان بخشی از شبکه های سالانه روز بینی قرمز برنامه نویسی رویداد. جک سیاه و سفید به عنوان نشان می دهد بازی استاد و راهنمای خود مشهور دوستان — Ben Stiller, کورتنی کاکس, Lisa Kudrow و Adam Scott — از طریق یک سری از سرنخ ها و پازل. پس مشهور “فرار از اتاق” دو ساعت در روز بینی قرمز ویژه خواهد شد از ویژگی های بزرگترین نامها در سراسر سرگرمی با یک بسته بندی شده, صف, موسیقی, کمدی, کوتاه و مستند را با هدف جمع آوری پول و آگاهی برای میلیون ها نفر از کودکان در فقر زندگی می کنند در سراسر آمریکا و در سراسر جهان است.

“Holey Moley II: The Sequel”

ABC, 9 p. m.

فصل برتر

13-قسمت شدید مینی گلف رقابت های سری نوسانات به فصل 2 و به نمایش گذاشتن خود اعلام کرد مینی گلف عاشقان از سراسر کشور به عنوان آنها رقابت سر به سر از طریق یک حماسه مانع گلف. در هر قسمت هشت مسابقه خود قرار داده گلف مینیاتور — و فیزیکی — مهارت های تست را به عنوان آنها در خارج از این جهان با چالش های در supersized ،

“حقیقت را بگویید”

ABC, 10 p. m.

فصل برتر

در هر دور پنل مشهور ارائه شده است با سه نفر که ادعا می شود همان شخص با همان باور نکردنی استعداد و کار و یا موفقیت است. یکی سوگند به حقیقت را بگویید در حالی که دو نفر دیگر با استفاده از هر ترفند آنها می تواند به فریب پنل. این پنل دارای یک شانس برای کوره هر یک از شرکت کنندگان قبل از گرفتن نوبت تصمیم گیری که آنها فکر می کنم گفتن حقیقت است.

چهار شنبه, آوریل 22

“همه در خط”

Discovery Channel 9 بعد از ظهر

سری جدید

این اواخر در اقیانوس اطلس ماهی تن bluefin فصل است. در یاد ماهیگیری در شهر گلاستر, ماساچوست, بسیاری از قایق های در حال انجام برای فصل. اما وجود دو خدمه هنوز مبارزه به سرزمین هیولا ماهی تن و نگه داشتن خانواده خود را کسب و کار رفتن را از طریق زمستان. به عنوان آب و هوا بدتر ماهی بزرگتر و ریسک بالاتر است. این هیولا ماهی تن می تواند وزن بیش از 1000 پوند و reeled در راه قدیمی از مد افتاده — با دست و ساخت آن نبرد نهایی انسان در مقابل هیولایی. در این سری, این همه دست به دست در عرشه این ماهیگیران خطر همه چیز را به خانه هیولا payday در.

“با نام مستعار Jane Roe”

FX 9 بعد از ظهر

FX برای اولین بار به دست آورد و مستند فیلم “با نام مستعار Jane Roe” است آشکار داستان نرما McCorvey بود که “Jane Roe” در دیوان عالی ایالات متحده را نقطه عطفی حکم سقط جنین در حقوق. پشت دادگاه عالی ترین پلاریزه تصمیم گیری است که یک زن به عنوان بحث برانگیز مورد او. در سال آخر زندگی خود McCorvey نشان داد که صاف و پوست کنده حقیقت در مورد سفر خود را در آنچه که او به نام “بستر مرگ اعتراف.”

“شبکه غذایی چالش”

پخت و پز کانال 11 p. m.

ایان Zimmermandling استقبال چهار کیک هنرمندان به آشپزخانه به عنوان شبکه غذایی چالش جشن 80 سالگرد “جادوگر شهر از.” برنده این مسابقه طول می کشد شجاعت مغز و بسیاری از قلب و اگر چه چهار شروع سفر تنها سه ادامه خواهد داد پایین جاده آجر زرد. در پایان یکی چلنجر یاقوت قرمز دمپایی راه دور با $10,000.

پنج شنبه, آوریل 23

“روز یادبود ماراتن”

TCM آغاز و در ساعت 3 صبح

در تمام طول روز دوشنبه و دوباره بعد از دو روز Turner Classic Movies افتخارات یادبود روز با یک برنامه از فیلم های chronicling جنبه های مختلف جنگ از جنگ به ضربه در جانبازان و عزیزان خود را پس از درگیری ها و بیشتر. شنبه فیلم عبارتند از کلاسیک مانند “جلال” (1989), “گروهبان یورک” (1941) “D-روز ششم ژوئن” (1956), “The Steel Helmet” (1951), “The Green Berets” (1968), “کازابلانکا” (1942) و دیگران.

“کباب آخر هفته”

مواد غذایی شبکه 7 صبح

برخی از روز یادبود کباب الهام بخش است. شنبه شش-ساعت: خلاصه امکانات جدید در قسمت “پیشگام زن” “Trisha جنوبی آشپزخانه” و “Barefoot Contessa: طبخ مانند یک حرفه ای” و هفت ساعته در ماراتن مارس 24 شامل یک تازه قسط از “والری پخت و پز خانه است.”

“جنگل امداد و نجات حیوانات”

Nat Geo Wild, 10 p. m.

فصل آخر

گرفتن فصل آخر از این سری است که به دنبال یک تیم از اياد و دامپزشکان در هند در یک ماموریت برای نجات حیوانات در پریشانی و پیدا کردن یک راه برای هند مردم و حیات وحش به همزیستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de