تلویزیون آگهی فروش مدیران نگران بزرگترین Covid-19 ضرر و زیان درآمد هنوز به آمده

بینش کلیدی:

با ممکن است ورود آمریکایی ها در حال ورود به سوم ماه تقویم تحت قرنطینه. اما با برخی از ایالت بلند کردن پناهگاه در محل سفارشات و دیگران شروع روند تعیین چگونه آنها ممکن است بازگشایی آن است که وسوسه انگیز به این امید که بدترین Covid-19 همه گیر در نهایت ممکن است پشت سر ما.

در عین حال چندین تلویزیون آگهی فروش مدیران—که در حال حاضر اب و هوای میلیاردها دلار از دست داد درآمد تبلیغات از ماه مارس به زندگی ورزشی و تولیدات هالیوود باقی می ماند در مستند—tell Adweek آنها نگران هستند که بزرگترین آگهی خرید و فروش درآمد از بازدید ها در واقع هنوز به آمده است. چرا که هیچ کس نمی داند که به طور منظم عملیات کسب و کار قادر خواهد بود به سر و از همه مهمتر اینکه مصرف کنندگان را به بازگشت به خود را قبل از همه گیر عادات خرج کردن—به خصوص از 30 میلیون نفر که در زمینه بیکاری پس از coronavirus شروع به تعطیل کردن کشور است.

است که یک چشم انداز دلهره آور با توجه به تبلیغ گسترده درآمد رسید که شرکت های رسانه ای در حال حاضر شاهد از Covid-19. با توجه به eMarketer, ایالات متحده, هزینه تبلیغات تلویزیونی را کاهش بین 22.3 درصد و 29.3 درصد در نیمه اول سال 2020 در مقایسه با پیش بینی های قبلی از دست دادن بین $10 میلیارد و 12 میلیارد دلار در درآمد.

“کسب و کار در حال رفتن به می آیند. ما فقط نمی دانم چه شش ماه است که به مانند:” یکی از تلویزیون آگهی خرید و فروش exec. و بسته به زمانی که شرکت خود را در سال مالی “به طور بالقوه در سال آینده می تواند سخت تر از این سال است.”

پس از همه مصرف کنندگان خواهد بود رفتن از یک “بی سابقه” وضعیت—پناه در محل به صورت ماه به علت یک بیماری همه گیر — به دیگری: uneasily بازگشت به زندگی اجتماعی با تهدید طولانی از coronavirus’ تجدید حیات.

به عنوان آن رخ می دهد “وجود دارد که تمام این جامعه شناختی و روانشناختی چیزهایی که ما هرگز واقعا حفر عمیق در [قبل]” گفت: یکی از تلویزیون آگهی خرید و فروش exec. “چه خواهد شد مصرف کنندگان نگرش بود در مورد خلاق و یا در مورد رفتن به یک رستوران ؟ اگر [فیلم] سینما باز خواهد شد و مردم می خواهید برای پر کردن صندلی ؟ وجود دارد خواهد بود اجتماعی فاصله? … زیادی وجود دارد که می رود به این است که متفاوت از ما چگونه [معمولا] در آن نگاه کنید.”

افزود: یکی دیگر از تلویزیون آگهی خرید و فروش exec “آیا آنها کمتر به صرف زیرا آنها با داشتن ترافیک پا در فروشگاه آنها فکر آنها خواهد بود ؟ آنچه در مورد قدرت خرید از [30] میلیون نفر که اصلا شغل در حال حاضر؟”

“چه مدت است آن را قبل از مردم اصلی خود پایه مشتری همان راه آنها را قبل از ؟ ما نمی دانیم.”
anoymous تلویزیون آگهی خرید و فروش exec

یکی آگهی خرید و فروش exec به تازگی با بی سیم شرکت است که قبل از همه گیر آمار در حال برنامه ریزی برای تغییر کسب و کار خود را به دور از پیش پرداخت های بی سیم طرح. اما در حال حاضر که شرکت تصمیم به دو برابر کردن بر روی آن برنامه های پیش پرداخت با توجه به این که بخش زیادی از آن پایه مشترک است که در میان 30 میلیون بیکار و نمی ممکن است قادر به پرداخت هزینه های ماهانه تلفن طرح تا زمانی که آنها می توانند به کار دوباره.

“این یک واقعیت بزرگ را بررسی کنید. آن چشم باز به من گفت:” exec از این مکالمه. “شما باید به reprioritize محصول خود را پشته در سفارش به خدمات این افراد است. چه مدت است که آن را قبل از مردم اصلی خود پایه مشتری همان راه آنها را قبل از ؟ ما نمی دانیم.”

این عدم قطعیت است که اعمال می شود به چند تبلیغ دسته بندی ها از جمله خودرو, خدمات مالی و خرده فروشی. حتی برای آن دسته از شرکت هایی است که فکر می کنم آنها را در جای پای محکم “وجود دارد بسیاری از ناشناختهها” و برنامه می تواند تغییر هنگامی که داده های جدید می آید در مورد تمایلات مصرف کننده و هزینه های.

در حال حاضر شرکت های رسانه ای در حال گفتن سرمایه گذاران به بریس برای تبلیغ درآمد از ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر خرید اینترنتی. در Comcast درآمد تماس در پنجشنبه CFO مایک کونق گفت که رفتن به جلو “ما پیش بینی درآمد حاصل از تبلیغات را مادی تضعیف از سه ماهه اول” با توجه به ادامه فقدان زنده ورزشی و بهبود اقتصادی این کشور بازگشایی.

آماده شدن برای یک مبهوت چشمگیر

این همه عدم اطمینان است که چرا در این سال در صف مقابل بازار خواهد شد کار بر روی یک مبهوت جدول زمانی با خریداران وارد مذاکرات هر زمان که مشتریان خود آماده هستند به فکر می کنم طولانی مدت خود را صرف. برای برخی از دسته ها که در حال پر رونق در حال حاضر چنین به عنوان مصرف کننده بسته بندی شده محصولات خواهد شد که در ماه آینده یا دو اما برای چندین نفر دیگر—از جمله کسانی که در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر از جمله سفر شام خوردن در رستوران ها و خودرو — از آن است که بیشتر احتمال دارد که آنها مذاکره بعد از آن در سال, و شیفت به یک تقویم در صف مقابل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>