وبلاگ Tumblr تیم با خندق برچسب برای سلامت روان آگاهی

وبلاگ Tumblr مشخص شروع از سلامت روان آگاهی در ماه مارس 1 توسط teaming تا در یک محتوای ابتکار با انگلستان غیر انتفاعی خندق برچسب.

در طول ماه مارس, پست, آن را به جلو, وبلاگ Tumblr پلت فرم به منظور بالا بردن آگاهی از سلامت روانی و عاطفی از طریق ساختمان جامعه را از ویژگی های منابع و بحث و گفتگو محور در چهار مسائل عمده: مبارزه با خستگی برخورد با غم و اندوه مدیریت روابط و حفظ/بهبود سلامت روانی ،

خندق برچسب و وبلاگ Tumblr را فراهم تاثیرگذار پاسخ زمان جلسات اصلی آثار هنری از Creatrs توسط وبلاگ Tumblr و مقالات مانند “راه هایی برای کاهش استرس در طول مستند” و “چگونه به مقابله با احساسات خود در طول Coronavirus بحران است.”

وبلاگ Tumblr گفت: در یک پست وبلاگ “سلامت روان خود را مهم است. به دلیل coronavirus مردم در سراسر جهان در حال تجربه سطوح بالایی از استرس های روحی و روانی. به همین دلیل این سال را به سلامت روان ماه ابتکار عمل را به تمرکز بر روی جنبه های مشترک از انزوا و تنهایی: چگونه برای محافظت از حفظ و بهبود سلامت روانی خود را; چگونه برای مدیریت روابط خود را در داخل و خارج از خانواده خود; چگونه به مبارزه با خستگی و چگونه به مقابله با غم و اندوه شما ممکن است احساس شود.”

این شرکت ادامه داد: “برخی از شما ممکن است در رابطه با سلامت روانی خود را برای اولین بار در زندگی خود را. برای دیگران موجود مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است تشدید وقایع کنونی—به خصوص برای کسانی از شما که ممکن است در قرنطینه می شود و با افرادی که ارزش ها در تقابل با خود شما. ما از دیدن شما و ما می خواهیم برای کمک به.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>