وبلاگ Tumblr طول می کشد هدف در Reblogs به سرکوب سخنرانی نفرت

وبلاگ Tumblr شتاب تلاش خود را برای حذف سخنرانی نفرت از پلت فرم آن با در نظر گرفتن هدف در reblogs.

این پلت فرم وبلاگ نویسی گفت: در یک پست وبلاگ که بسیاری از کاربران شده است به دنبال بیشتر ارزیابی مجدد از نحوه معاملات آن با سخنرانی نفرت و به خصوص محتوا از نازی ها و یا دیگر سفید supremacist گروه.

با استفاده از تحقیقات خود را دارد و گزارش از کاربران تامبلر در بر داشت که بسیاری از این موجود نفرت سخنرانی در پلت فرم های خود را در قالب reblogs از وبلاگ ها که در حال حاضر حذف شده است و اضافه کرد که کسانی که reblogs اغلب فاقد این نوع از مبارزه با سخنرانی کمک می کند که نگه داشتن شعارهای از این نوع در چک.

وبلاگ Tumblr شناسایی نزدیک به 1000 وبلاگ ها که برداشته شد برای نقض سیاست های خود در بیان نفرت با بسیاری از آنها نازی مربوط به آن آغاز شد و این روند در این هفته از شستشو reblogs از پست ها از معلق وبلاگ و گفت که برخی از 4.47 میلیون reblogs حذف خواهد شد هنگامی که آن را انجام شده است.

این شرکت افزود که در حال حرکت رو به جلو آن را ارزیابی تمام وبلاگ ها که برداشته شد برای بیان نفرت و در نظر توده حذف reblogs که مناسب است.

وبلاگ Tumblr نوشت: “ما نمی را تغییر دهید مثل این بدون در نظر گرفتن تاثیر خود را به آزادی بیان است. ما نمی خواهیم به سکوت کسانی که در حال ارائه برنامه های آموزشی و لازم counterarguments به گفتار نفرت. ما بررسی رویکرد ما با انواع مختلفی از خارج از گروه و کارشناسان به مطمئن شوید که ما باید در تراز وسط قرار دارد با خود توصیه می شود بهترین شیوه است.”

این شرکت به این نتیجه رسیدند “وجود دارد هیچ گلوله نقره ای راه حل (هوش مصنوعی) و یا الگوریتم است که کاملا می تواند هدف گفتار نفرت. به همین دلیل ما اختصاص داده شده اعتماد و ایمنی تیم و به همین دلیل ما یک راه آسان برای شما برای گزارش هر گونه نفرت گفتار شما را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>