وبلاگ Tumblr می بیند Coronavirus دست انداز در ترافیک با رشد جامعه

بینش کلیدی:

  • در حالی که ترافیک برجستگی به طور معمول خوب برای تبلیغات آن را بسیار نامشخص زمان برای برندهای بدانند استراتژی است.
  • در عصر اطلاعات غلط وبلاگ Tumblr نیز اضافه شده منابع اضافی برای آن جامعه است.

در زمان تنهایی و غم و اندوه یا خشم بسیاری از نوبت به راحتی مواد غذایی برای کمک به تغذیه روح خود را. در هفته های اخیر به عنوان coronavirus همه گیر حک شده راه خود را در سراسر ایالات متحده و بسیاری از کشورها در سراسر جهان, وبلاگ Tumblr, مدیر عامل جف d’onofrio فکر می کند که پلت فرم اجتماعی می تواند در خدمت به عنوان یک شبیه تونیک.

“در امروز بی سابقه زمان, وبلاگ Tumblr جوامع در خدمت به عنوان یک نوع از ‘اینترنت به راحتی مواد غذایی را برای بسیاری از” d’onofrio گفت Adweek. “این که آیا شما در حال به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری مورد علاقه خود را fandom و یا به دنبال سلامت روان, پشتیبانی وبلاگ Tumblr آشنایی و حس جامعه آن را مانند خانه احساس برای مردم ما است.”

وبلاگ Tumblr—متعلق به وردپرس شرکت Automattic—برخی از داده ها نشان می دهد کاربران شده اند خوردن هر آنچه که آنها در حال خدمت. در حالی که این شرکت نمی خواهد به ما ارائه با خام اعداد پلت فرم منحصرا گفت Adweek آن را دیدم قابل توجهی دست انداز در ترافیک در هفته گذشته به میلیون ها نفر از مردم پایبند به انزوای اجتماعی و سیاست های کار از خانه داد.

اجتماعی پلت فرم میکروبلاگینگ دیدم 5% چشم انداز مثبت در جهانی روزانه کاربران در آخرین شنبه مارس 17 نسبت به قبلی سه شنبه. در طول همان دوره زمانی وبلاگ Tumblr دیدم 10-20% افزایش می دهد و برای ثبت نام جدید, اصلی, پست, اصلی, وب سایت, پست, reblogs موبایل reblogs دوست دارد و به شرح زیر است.

علاوه بر این, وبلاگ Tumblr, گروه چت از ویژگی های که این شرکت شروع به نورد در ماه نوامبردیدم 10 درصد افزایش در هر دو مجموع استفاده و جدید چت از دو هفته پیش به هفته گذشته است. وبلاگ Tumblr نمی خواهد اظهار نظر در مورد این که آیا آن را دیده اخیر برنامه تلفن همراه رشد. اما آگهی تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج که آهنگ برنامه نصب گفت Adweek آنها دیده نمی شود افزایش قابل توجهی برای وبلاگ Tumblr نرم افزار موبایل.

Coronavirus-محور مکالمه سر به فلک کشید و در طول آن دوره زمانی را به عنوان به خوبی. اصلی پست های با کروناویروس برچسب ها شات تا 250% جستجو افزایش 280 درصد و reblogs مشخصی 850%.

وبلاگ Tumblr است که نه تنها پلت فرم اجتماعی برای تجربه یک coronavirus دست انداز. هفته گذشته Adweek گزارش ق ترافیک رسید 20-50% در برخی subreddits. در حالی که وب سایت ها و سرویس دهندگان به نظر می رسید در ابتدا مردد به اعلام آشکار تغییرات در ترافیک در چنین مملو لحظه ما تعدادی از دلایل اعتقاد به این پدیده منحصر به فرد نیست به وبلاگ Tumblr و یا ویرایش. مدیر عامل شرکت Verizon هانس vestberg, رئيس گفت CNBC پنج شنبه که ترافیک وب سایت مشخصی 20 درصد و در جریان است تا 12 درصد است. و Netflix گزارش شده است که کاهش یک چهارم از آن خود ترافیک در اروپا به کاهش بار بر روی ارائه دهندگان خدمات.

ترافیک را افزایش می دهد به طور معمول یک چیز خوب برای سیستم عامل های اجتماعی است که بستگی به درآمد حاصل از تبلیغات; اما برندها در سراسر هیئت مدیره در حال reevaluating اگر آنها باید تبلیغ جایی که آنها باید به جای تبلیغات و چه کسانی که تبلیغات باید نگاه و صدا مانند.

“ما در یک موقعیت منحصر به فرد که در آن ما در حال دیدن ما به طور کلی کاربر و پایه پلت فرم تعامل افزایش است—در شرایط عادی—ایده آل برای تبلیغ” d’onofrio گفت. “با این حال هر نام تجاری و کسب و کار در تلاش است تا این حرکت جدید طبیعی, بنابراین ما در حال کار دست در دست با آنها را برای کشف کردن آنچه در جریان است در هر کس بهترین بهره را وقتی که می آید به تبلیغات در وبلاگ Tumblr.”

با افزایش ترافیک می آید اضافی وظیفه پلیس در یک پلت فرم برای اطلاعات غلط در حالی که ترویج اطلاعات قابل اعتماد از منابع قابل اعتماد. در حالی که این شرکت با اعتماد و ایمنی تیم که حذف نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند, وبلاگ Tumblr به تازگی آغاز شده سواد دیجیتالی ابتکاربه نام جهان گسترده ای چهدر نظر گرفته شده برای کمک به کاربران نقطه اطلاعات غلط. آنها همچنین میزبانی یک پاسخ زمان جلسه هفته گذشته نوشته شده و یک وبلاگ با اعتماد coronavirus منابع است.

در حالی که وبلاگ Tumblr ممکن است در وهله اول شما به نوبه خود برای coronavirus اخبار و اطلاعات خود را اجرایی می گوید نقش خود را ارائه جامعه و آسایش و پشتیبانی.

“ما شاهد ابراز حمایت در میان جوامع ما همانطور که همه ما حرکت در این وضعیت با هم” d’onofrio گفت. “وبلاگ Tumblr, کاربران های آموزشی الگوهای رفتاری به عنوان یک نوع از مکانیسم مقابله ای را به خنده در بیچهره تهدید. اما علاوه بر این, آنها نیز, های, نقل قول الهام بخش و داشتن مکالمات واقعی در مورد چگونه به ارتقاء سلامت روان در طول این زمان دشوار است.”

“این دلگرم کننده به من برای دیدن کاربران پشتیبانی یکدیگر به طوری که ملاحظه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im