شهریه بازپرداخت نشده در کارت در لاس وگاس ولی مدارس خصوصی

برخی از لاس وگاس ولی مدارس خصوصی در حال ارائه کمک های مالی برای خانواده ها در پاسخ به COVID-19 شیوع, اما آنها به ارائه بازپرداخت شهریه برای ماه هنگامی که دانش آموزان در خانه با پدر و مادر خود را.

مدارس می گویند که آنها در حال برداشتن گام برای کمک به خانواده احساس فشار مالی از شیوع مانند ارائه شهریه deferrals یا اعتبارات, افزایش کمک های مالی جوایز و ایجاد بودجه اضطراری.

مراتع مدرسه در Summerlin — که حدود 850 دانش آموزان پیش دبستانی از طریق 12th نمرات — دادن کمک درسی کمک مالی به بازگشت هر دانش آموز برای سال تحصیلی آینده بدون در نظر گرفتن نیاز با استفاده از بخشی از ذخایر استراتژیک است. و مراتع جامعه صندوق امداد ایجاد شده با استفاده از کمک های مالی — در مجموع بیش از $180,000.

“ما دیده ایم مردم را عمیقا تحت تاثیر قرار توسط این, اما ما نیز دیده می شود ابراز حمایت از” رئیس مدرسه جرمی Gregersen گفت.

هر دو خصوصی و عمومی کودکستان تا 12 درجه مدارس دستور داده شد بسته شده توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در اواسط ماه مارس با توجه به COVID-19 شیوع و آموزش از راه دور ادامه برای بقیه سال تحصیلی. بیشتر مدارس خصوصی ارائه آموزش از راه دور روزانه به دانش آموزان تا تابستان ،

به دنبال کمک های دولت

برخی از مدارس خصوصی در دره لاس وگاس به دنبال کمک به دولت است. برخی از اعمال به صورت وام از طریق ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک را چک Protection Program — بخش فدرال مراقبت عمل می کنند.

روم کاتولیک اسقف نشین از لاس وگاس که در عمل یک تعداد انگشت شماری از مدارس در دره رفت و از طریق روند درخواست و حال “موفق نتیجه” سخنگوی راشل Wilkinson نوشت: در مارس 6 ایمیل به نقد و بررسی-مجله. او کاهش یافته است به ارائه یک مقدار دلار.

مراتع مدرسه نیز به دنبال کمک دولت Gregersen گفت.

الکساندر داوسون مدرسه در Summerlin تصمیم گرفتند به درخواست برای کمک به دولت “است که ما می دانیم بسیاری از مدارس دیگر به شدت نیاز” سخنگوی مگان خاکستری نوشت: در یک ایمیل به نقد و بررسی-مجله.

در سراسر کشور, شهریه را پوشش می دهد به طور متوسط 77 درصد از هزینه های عملیاتی در مستقل روز مدارس, با توجه به انجمن ملی مدارس خصوصی. بقیه اغلب در آورده از طریق جمع آوری کمک های مالی موقوفات و برنامه هایی مانند مدرسه ، مراقبت.

مدارس خصوصی تمایل به در خطر بسته شدن هنگامی که وجود دارد یک رکود اقتصادی با توجه به فلوریدا بر اساس غیر انتفاعی بنیاد برای برتری در آموزش و پرورش است.

کاتولیک اسقف نشین از لاس وگاس

اسقف نشین در مجموع حدود 3,900 دانش آموزان در شش ابتدایی/مدارس راهنمایی و دو دبیرستان از جمله Bishop Gorman دبیرستان در لاس وگاس.

هیچ دانشجویان خارج با توجه به COVID-19 شیوع و تعداد درخواست برای کمک های مالی بوده است “بسیار پایین” سرپرست کاترین تامپسون گفت: در اوایل ممکن است.

اسقف نشین نیست ارائه تعویق برای پرداخت شهریه و آیا برنامه ای برای افزایش مقدار از پول کمک هزینه تحصیلی ارائه شده او گفت:.

یکی از والدین در بانوی ما از لاس وگاس مدرسه صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که او از ترس عذاب از مدیران در برابر او مدرسه ابتدایی سن پدر گفت: نقد و بررسی-مجله او تماس مدرسه با نگرانی خود را در مورد پرداخت شهریه در طول COVID-19 شیوع.

او گفت: خانواده می تواند هزینه شهریه اما استدلال کرد که او در حدود 90 درصد از آموزش در طول آموزش از راه دور. او همچنین گفت که او خریداری لوازم — مانند رنگ — بنابراین دختر خود را می تواند تکمیل تکالیف حتی اگر آنها در حال حاضر پرداخت می شود تامین هزینه به مدرسه در آغاز سال است.

پدر و مادر از دست دادن در طول آموزش از راه دور, اما, مدرسه, نمی, او گفت:, توجه به مدرسه نمی ارائه هر چیزی برای پدر و مادر به جز یک اعتبار برای پیش پرداخت هزینه ناهار.

در بانوی ما از لاس وگاس مدرسه شهریه برای سال تحصیلی آینده در محدوده از $5,150 به $6,915 هر کودک بسته به سطح کلاس و این که آیا آن محله یا غیر محله رای دادن. وجود دارد نرخ تخفیف برای خانواده هایی که چند فرزند ثبت نام.

در مارس 23, نامه به پدر و مادر ارسال شده در مدرسه در وب سایت اصلی فیلیس جویس نوشت که مدرسه ارائه می دهند پسوند در شهریه در صورت نیاز, اما افزود: “من نمی توانم بهانه ای خانواده های آوریل و مه به عنوان برخی درخواست کرده اند.”

مراتع مدرسه

مدرسه در هیئت مدیره تصویب $2,500 شهریه کمک هزینه برای هر بازگشت دانش آموز برای سال تحصیلی آینده بدون در نظر گرفتن نیاز دارید. نصف روز دانش آموزان را دریافت $1,250 و دانش آموزان در حال حاضر دریافت کمک های مالی را دریافت سرشکن بخشی از 2500 دلار کمک مالی.

مدرسه تشویق خانواده هایی که اصلا نیاز به کمک مالی برای بازگشت کمک مالی به مدرسه به عنوان یک معافیت مالیاتی کمک مالی.

مدرسه خصوصی نیز صادر سرشکن هزینه به خانواده ها برای بهار بعد از مدرسه و مواظبت در مرحلهء نقاهت برنامه ها و پرداخت پول ناهار.

Gregersen گفت: تاثیر COVID-19 در مدرسه خانواده ها مخلوط شده است. “من فکر می کنم شیوع هدف قرار دادن برخی از مردم واقعا سخت قابل درک است و وجود دارد برخی از مردمی که بیشتر عایق,” او گفت:.

برخی از خانواده های تماس مدرسه برای درخواست کمک Gregersen گفت. “ما می خواهیم همه خانواده های ما برگشت. ما به خواست مردم برای رسیدن به ما را با نگرانی های خود را.”

شهریه برای سال تحصیلی آینده در محدوده از $10,900 برای نیم روز مهد کودک به $28,360 برای دبیرستان نمرات.

الکساندر داوسون مدرسه

الکساندر داوسون مدرسه که دارای 512 دانش آموزان پیش دبستانی از طریق هشتم-نمرات است که از دادن کمک مالی اجازه می دهد یک ماه ژوئن پرداخت شهریه برای سال تحصیلی آینده به تعویق افتاده ژوئیه 1 بدون مجازات و دادن پیش دبستانی خانواده سرشکن شهریه اعتباری.

مدرسه نیز در حال راه اندازی یک ابتکار جدید در این تابستان به ارائه رایگان تدریس خصوصی به مدت چهار هفته — شروع در ماه ژوئن به صدها نفر از دستیابی به CCSD دانش آموزان کودکستان تا کلاس هشتم. نیز وجود خواهد داشت یک جداگانه برنامه تابستان برای داوسون بازگشت و جدید دانش آموزان است.

الکساندر داوسون بنیاد بودجه یک “فوق العاده قوی به عنوان مورد نیاز برنامه کمک مالی” به صورت فعلی و جدید دانش آموزان برای سال تحصیلی آینده رئیس مدرسه Carola Wittmann نوشت در مارس 17 نامه به پدر و مادر.

پایه و اساس ندارد تنظیم مقدار دلار یا قرار دادن یک کلاه بر روی مقدار پول آن را توزیع در نیاز به کمک های مالی بر اساس دستیار رئیس دانشکده اندرو اسقف گفت.

اسقف گفت: این مدرسه دارای سابقه تماس از پدر و مادر در مورد شهریه اما نشده هولناک با درخواست.

شهریه برای سال تحصیلی آینده را در محدوده از $13,380 برای نیم روز مهد کودک به $26,260 برای پنجم تا هشتم-نمرات.

برخی از خانواده ها ممکن است احساس تاثیر اقتصادی COVID-19 در حال حاضر, او گفت:, اما در مورد آینده نگران هستند. “هیچ یک از ما باید یک توپ کریستال برای آنچه که بعد از شش تا 12 هفته و یا حتی ماه — در حال رفتن به مانند نگاه,” او گفت:.

تماس جولی Wootton-سبزتر در [email protected] یا 702-387-2921. Follow @julieswootton در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im