مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سوپر باول تجاری امکانات Alice Johnson بحث او را عفو

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پخش برای اولین بار از دو 30 ثانیه تبلیغات در سه ماهه اول سوپر جام برای اولین بار است که برجسته Alice Johnson, چه کسی اعطا شد عفو در سال 2018 پس از فشار از افراد مشهور کیم کارداشیان غرب است.

اول 30 دوم Super Bowl ad از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات کمیته ویژه جانسون ممنون برای انتشار اخبار و مصاحبه. جانسون قرار داده شده بود و در زندان به همراه 15 نفر دیگر برای شرکت در یک توزیع کوکائین حلقه.

“قلب من فقط سرشار از قدردانی. من می خواهم برای تشکر از رئیس جمهور دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن” جانسون گفت: در آگهی. قابل توجه لفاظی تهمت استفاده کرده است به بحث در مورد انتشار این کم جرم زندانیان اغلب در تضاد با اقدامات خود در وزارت دادگستری است که در واقع مصرف به انتشار آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن را یکی دیگر از آگهی 30 ثانیه ای بعد در بازی های برجسته سیاست های او را گرفته به سوی تشویق اشتغال در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پس از آگهی زد که “بیایید نگه داشتن امریکا بزرگ!””

برعکس 60 ثانیه تبلیغ از دموکرات ریاست جمهوری امیدوار مایکل بلومبرگ تمرکز بر روی نامزدهای سیاست نسبت به کنترل اسلحه هنگامی که آن اجرا می شود و پس از حاصل کار دو تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>