تهمت می خواهد به رول حمایت های اجتماعی شرکت های رسانه ای اما سوالات حقوقی باقی می ماند

بینش کلیدی:

  • بخش 230 قانون ارتباطات نجابت به مدت طولانی فراهم حیاتی برای حمایت از سیستم عامل آنلاین.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا شنبه به تلاش و محدود کردن مسئولیت حمایت طولانی فراهم شده برای سیستم عامل های اجتماعی یک عمل است که بسیاری از کارشناسان می گویند که در مشکوک جایگاه حقوقی.

منظور می آید پس از دو روز از تنش بین رئیس جمهور و توییتر—به طور معمول رئیس جمهور ترجیح روش های برقراری ارتباط—پس از شرکت رسانه های اجتماعی گام بی سابقه ای به جای واقعیت-بررسی برچسب در دو توییت خود مربوط به پست الکترونیکی-در برگه های رای. رئیس جمهور تهدید به تعطیل کردن سیستم عامل های اجتماعی به اتهام دخالت در انتخابات.

اما رئیس جمهور نمی تواند تعطیل شرکت های خصوصی برای بیان سیاسی و سازمان های اجرایی باید تقریبا هیچ کنترلی بر ناشران گفتار.

در قصاص برای توییتر اقدام—که نه حذف گمراه کننده توییتهایی و نه ممنوع مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند توییتر قانونی می تواند انجام این کار—مغلوب ساختن پیشی جستن از نقل مکان به تغییر چندین دهه ارائه که برخی از آنها به نام “26 کلماتی که ایجاد اینترنت است.”

بخش 230 1996 ارتباطات نجابت عمل به حفاظت سیستم عامل آنلاین برای تنظیم محتوا بر روی وب سایت خود را و حذف اکثر مسئولیت برای چه اشخاص ثالث نشر (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان محتوای تولید شده توسط کاربر).

در طول مراسم برای مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی سفارش دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری در حال نوشتن قانون پیشنهادی در بخش 230 است اما نهایی نشده هر چیزی.

تغییرات در بخش 230 باید با کنگره تصویب آن بعید است که در یک تقسیم کنگره است.

منظور اجرایی دستور وزارت بازرگانی به درخواست است که کمیسیون ارتباطات فدرال تماس اقدام به نقد و بررسی بخش 230 که FCC ندارد قدرت را تغییر دهید. آن را نیز در دستور کمیسیون تجارت فدرال به بررسی تعصب سیاسی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی به عنوان “ناعادلانه و یا فریبنده” شیوه های کسب و کار. نه نهاد دولت می تواند تبعیض بر مبنای سیاسی سخنرانی با توجه به کارشناسان حقوقی.

منظور اجرایی نیز توصیه می کند که سازمان های فدرال برداشت و یا مقیاس تبلیغات بر روی سیستم عامل است که نمایش سیاسی تعصب. پس از آن DOJ خواهد شد “ارزیابی اینکه آیا هر سیستم عامل آنلاین مشکل ساز هستند وسایل نقلیه برای دولت گفتار با توجه به دیدگاه تبعیض فریب به مصرف کنندگان و یا سایر شیوه های بد,” منظور متحده است. در حالی که دولت مجاز است به صرف پول را به عنوان آن را انتخاب توییتر نیز مجاز به وزش محتوا بر روی پلت فرم خود را به عنوان آن را انتخاب کند.

یک سخنگوی توییتر کاهش یافته است به نظر منظور اجرایی اما مدیر عامل شرکت جک دورسی توییتی شنبه شب “واقعیت را بررسی کنید: کسی است که در نهایت مسئول اعمال ما به عنوان یک شرکت و من است.” او همچنین ترجمه نیویورک تایمز خبرنگار که پیشنهاد هر کس در واقع خواندن بخش 230.

این ‘techlash’ طوفان شد و در حال حاضر دم در سی

به عنوان “techlash” در واشنگتن را تشدید کرده در سال های اخیر در مسائل مربوط به آنتی تراست, محتوا, اعتدال, حقوق بشر, اطلاعات غلط و بیشتر—برخی فکر می کنم مخازن و قانونگذاران در حال حاضر شروع به در نظر گرفتن یکی دیگر از حقوقی نگاه در بخش 230 حمایت و در حال بازخوانی مفهوم ارزش ارائه نزدیک به 25 سال پس از آن تصویب شد.

یکی از این نظر می توان به ایجاد انگیزه برای شرکت هایی که حذف پورنوگرافی و سوء استفاده و محتوای غیر قانونی در زیر به از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی و یا کسب آن عمل معرفی شده توسط سنسور. Richard Blumenthal, D-Conn., لیندزی گراهام R-S. C. و دیگران.

یکی دیگر از لایحه از سوی دیگر ، جاش هاولی R-Mo. یک منتقد سرسخت از دره سیلیکون را حمایت مشروط بر روی سیستم عامل انجام “محتوای اعتدال است که به لحاظ سیاسی خنثی” یک شرط که بسیاری را به عنوان یک دیدگاه قانون اساسی مبتنی بر قوانین و مقررات.

سناتور. Ron Wyden D-سنگ.,, که همکاری بخش 230 مدعی است که از بین بردن این حمایت خواهد صدمه دیده است راه اندازی به جای شرکت های بزرگ است که می توانیم هزینه های قانونی. “بزرگترین شرکت های فن آوری به اندازه کافی وکلا و لابی برای زنده ماندن تقریبا هر گونه مقررات کنگره می colombia,” Wyden نوشت: در واشنگتن پست op-ed در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de