مغلوب ساختن پیشی جستن حذف watchdog شنود گذاشته برای $2T ویروس نجات نظارت

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حذف کرده است بازرس کل شنود گذاشته به صندلی ویژه نظارت هیئت مدیره برای $2.2 تریلیون اقتصادی بسته امداد در coronavirus آخرین در یک سری از مراحل تهمت گرفته شده برای مقابله با دولت ناظران وظیفه نظارت بر قوه مجریه.

در چهار روز گذشته تهمت را اخراج یک بازرس کل وابسته به خود را استیضاح, castigated دیگر او احساس می شد بیش از حد بحرانی از coronavirus پاسخ و کنار یک سوم به منظور حفاظت در برابر بی فایده صرف بودجه برای کسب و کار در تنگنای اقتصادی.

“ما در حال دیدن از روز شنبه یک توپ مخرب در سراسر IG جامعه گفت:” دانیل برایان مدیر اجرایی این پروژه در دولت نظارت ناظر ، روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج مایکل اتکینسون بازرس کل جامعه اطلاعاتی و روز دوشنبه هزینههای بهداشت و خدمات انسانی رسمی که با انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس بحران است.

در روز سه شنبه تهمت حذف گلن خوب سرپرست وزارت دفاع بازرس کل و یک جانباز که ناظر انتخاب شده و همسالان در ماه گذشته برای نظارت بر کمک های اقتصادی بسته است. در حال حاضر معلوم نیست که نظارت بر قانون نجات.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین حرکت را تهدید به upend دقیق نظارت است که دموکرات ها در کنگره خواستار مبالغ هنگفتی از پول بودن پمپ به اقتصاد آمریکا از آنجا که از virus.

این هم بخشی از یک درگیری گسترده تر بین مغلوب ساختن پیشی جستن یک رئیس جمهور مخالف به خارج انتقاد و ناظر جامعه وظیفه شناسایی سوء مدیریت و مشکلات در داخل سازمان های دولتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات “تنها تضعیف اثربخشی این بیماری همه گیر پاسخ” قوانین و توانایی بازرسان به طور کلی برای انجام کار خود برایان گفت.

مجلس نانسی پلوسی انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف خوب گفته او در حال حرکت است به “تضعیف نظارت.” و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به سرعت محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن ،

“رئیس جمهور تهمت است سوء استفاده از coronavirus همه گیر برای از بین بردن صادقانه و مستقل خدمتگزاران مردم به خاطر آنها حاضر به صحبت می کنند حقیقت به قدرت و به خاطر او است که به وضوح ترس از قوی نظارت” شومر در بیانیه ای گفت.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که منجر مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و پس از آن مجلس سنا محاکمه به اسوشیتد پرس گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات “طراحی شده برای خنثی هر نوع نظارت خود را اعمال و از دولت در زمان بحران ملی که تریلیون ها دلار هستند که اختصاص داده شده به کمک به مردم آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف جریمه به شرح زیر خود را اواخر شب آتش در روز جمعه از مایکل اتکینسون جامعه اطلاعاتی بازرس کل که فرستاده به کنگره whistleblower شکایت که در نهایت منجر به این رئیس جمهور را استیضاح در خانه.

روز دوشنبه رئیس جمهور نیز علنا محکوم سرپرست بهداشت و خدمات انسانی دیده بان بیش از یک نظرسنجی از بیمارستان در مورد کوروناویروس پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن است bristled در نظارت از coronavirus قانون نشان می دهد در بیانیه ای در ماه گذشته که برخی از فرامین از کنگره شد, خلاف قانون اساسی است.

“من نظارت” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که قانونگذاران نهایی طرح نجات.

او نیز کشیده شده انتقاد برای نامگذاری یک کاخ سفید وکیل جدید وزارت خزانه داری موقعیت نظارت بر 500 میلیارد دلار در coronavirus کمک به صنعت است.

Michael Horowitz, بازرس کل وزارت دادگستری و صندلی از یک شورای ناظران حال نقل مکان کرد و به سرعت در ماه گذشته به تعیین جریمه نقدی رئیس جدید کروناویروس نظارت هیئت مدیره.

اما خوب دیگر قادر به خدمت در این نقش به دلیل تهمت به نامزد جایگزینی بازرس کل در پنتاگون و منصوب بازیگری یکی به خدمت در محل با توجه به یک ایمیل از یک دستیار بازرس کل وزارت دفاع که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

این تنزل disqualifies جریمه از خدمت در هیئت نظارت هیئت مدیره ایجاد شد توسط کنگره به nexus نظارت برای coronavirus بودجه. او را به جای بازگشت به موقعیت اصلی معاون بازرس کل.

خانه نظارت و اصلاحات رئیس کارولین Maloney, D-n. y. گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات هستند “مستقیم توهین” به مالیات دهندگان آمریکایی.

“رئیس جمهور تهمت درگیر شده است در حمله علیه مستقل و بازرسان به طور کلی پس از جمعه گذشته به منظور تضعیف نظارت خود را از هرج و مرج و کمبود پاسخ به کروناویروس بحران” مالونی گفت.

جمهوری خواه ایالت چارلز Grassley یک دیرین whistleblower, مدافع توییتی در مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر بازرسان به طور کلی به عنوان منتقدان هر چند او اشاره نمی کند خوب با نام. او گفت: مقامات برگزاری فدرال بوروکراسی پاسخگو باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>