مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه های pre-انجمن سفر به لاس وگاس هفته آینده

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید از لاس وگاس در هفته آینده فقط دو روز قبل از نوادا دموکرات خود را نگه دارید ریاست جمهوری قفقاز.

رئیس جمهور خواهد شد صحبت می کنند در یک مراسم فارغ التحصیلی امید برای زندانی لاس وگاس برنامه ای است که کمک می کند تا ex-زندانیان مجددا وارد جامعه در فوریه. 20.

فارغ التحصیلی برگزار خواهد شد در لاس وگاس شهری اداره پلیس مرکزی در لاس وگاس.

با توجه به جان اندیشیدن سابق بانک دزد که آغاز شده و این سازمان به عنوان بسیاری از 100 ماموران مترو و مانند تعدادی از برنامه فارغ التحصیلان را به سازمان دیده بان به عنوان دادستان کل لایحه بر اداره سوگند به 27 فارغ التحصیلان.

“ما بسیار افتخار به رئیس جمهور ایالات متحده در اینجا در جامعه محلی ما شناخت مردان و زنان که در حال مبارزه برای خود فرصت” اندیشیدن گفت: Review-Journal.

یک مقام کاخ سفید محور برنامه “که با هدف کاهش تکرار جرم سال بهبود امنیت عمومی و حمایت از تلاشهای دولت ارائه قبلا زندانی آمریکایی با شانس دوم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید ساخته شده است و ادغام مجدد از زندانیان سابق به جامعه امضای موضوع است. در دسامبر 2018 تهمت امضا اولین مرحله عمل — پیشگامانه عدالت کیفری اصلاحات. مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناخته اندیشیدن برای تلاش های خود را در یک مه 2018 مراسم در باغ گل رز کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن زمین نشستن کامل هواپیما در نوادا خواهد شد بخشی از یک رفت و برگشت از طریق غرب که شامل یک کمپین تجمع در ققنوس در روز چهارشنبه و کلرادو اسپرینگز روز بعد.

در حالی که امید برای زندانیان رویداد است نه یک تجمع نوادا سفر به دنبال یک الگوی. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد “نگه داشتن امریکا بزرگ” تظاهرات در Des Moines قبل از آیووا برای اولین بار در کشور قفقاز و در منچستر پیش از نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت اولیه در روز سه شنبه.

این تظاهرات ایجاد هیجان در میان تهمت پایگاه ذخیره کردن یک نشانگر برای جمعیت اندازه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر دموکراتیک امیدوار و مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای قرار دادن خود را به نازک شدن دموکراتیک اولیه.

در روز سه شنبه به عنوان مثال در طی لایحه ثبت در دفتر بیضی تهمت ناودان سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به عنوان “یک سبک وزن;” گفت: او می خواهم به جای اجرا در برابر بلومبرگ از ساندرز به دلیل ساندرز است “پیروان واقعی” و ارائه شده است که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن فقط ممکن است در جلو و یک پیروزی در کارولینای جنوبی است.

برخی از سیاسی خودی دیدن این حرکت اشتباه است.

“این اصلی است که در مورد به دست آوردن واقعا تند و زننده” استراتژیست جمهوری خواه الکس Conant گفت: Review-Journal. “مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرصت برای افزایش بالاتر.”

Conant ارائه شده است که او را دیدم هیچ “ارزش استراتژیک” در مغلوب ساختن پیشی جستن تماس بلومبرگ “مینی مایک.”

هیچ تضمینی وجود ندارد که بلومبرگ خواهد بود دموکراتها نامزد “هیچ امکان او را صدمه دیده بلومبرگ با رای دهندگان دموکرات” و “مغلوب ساختن پیشی جستن حملات بلومبرگ باید بالا او را با اولیه رای دهندگان” Conant گفت.

در جمعیت, رقابت, قبل از مقدماتی نیوهمپشایر تهمت حمایت طرفداران منچستر را SNHU عرصه با ظرفیت حدود 12000. (تهمت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که 40000 تا 50000 این رویداد حضور داشتند.)

ساندرز تنها دموکرات نزدیک به این تعداد با یک رالی — یکی از چهار در نیوهمپشایر — به خود جلب کرد که بیش از 7,500 افراد است.

روز بعد از ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه تهمت خود را اعلام برنده به عنوان به خوبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی و ترجمه پست ها توسط مدیر کمپین براد Parscale که مورد ستایش قرار داد و او را به عنوان موفق ترین رئیس جمهور کنونی از نظر wooing خام اولیه آرا در نیوهمپشایر صندوق های رای است.

برگ برنده برنده تمام 22 دلاری نمایندگان با 85.5 درصد اولیه رای دادن. رقیب لایحه جوش سابق ماساچوست فرماندار دست آورد 9.1 درصد از توافق اولیه رای دادن.

به عنوان او در دیدار با Ecuadoran جمهور لنین مورنو در دفتر بیضی در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به فشار و سوالات در مورد انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ذکر او عملکرد قوی در جمهوریخواه نیوهمپشایر اولیه پس از آن اشاره کرد: “ما به بعضی از مناطق را بسیار دوست دارم” – به طور خاص نوادا و کارولینای جنوبی است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز برنامه ریزی شده است برای دیدار نوادا پیش از قفقاز در سخنرانی خود در یک پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در لاس وگاس در فوریه. 21 و ظاهر شدن در نگه داشتن امریکا تجمع بزرگ در رنو بعد از آن روز.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su