مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات می گویند 1M coronavirus آزمون به حمل جمعه

واشنگتن — می توانید هر کسی که می خواهد یک آزمون برای coronavirus یک تست به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حفظ جمعه?

و نه دقیقا همان تهمت مقامات دولت به خبرنگاران گفت: در دوربین جلسه روز شنبه اما آنها در حال گرفتن وجود دارد.

خواسته در مورد تهمت بیانیه ساخته شده در جمعه دیدار در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا, گرجستان, وزیر بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر پاسخ داد: “او با استفاده از یک مختصر. آنچه که او به معنای به می گویند این است که ما نه در راه آن است.”

آذر و داروی فدرال کمیسر Stephen هان لرزاند کردن اعداد. با اضافی 1 میلیون آزمون که توسط حمل جمعه مقامات بر این باورند که حدود 850,000 افراد می تواند آزمایش می شود در مدت زمانی کوتاه.

هان اضافه شده است که 4 میلیون و آزمون های اضافی را می توان حمل تا پایان هفته آینده. دولت نمی باید کامل شماره برای آزمون است که تجویز شده است به دلیل وجود دارد هیچ نیاز است که هر نهادی که اداره آزمون و گزارش آن را به سی دی.

و او گذاشته یک سناریو — سالم 28 ساله با برخی از علائم زیر که یک پزشک ممکن است به منظور بیمار در خانه بمانند اما نه به منظور تست.

آذر توصیه می شود که فردی که دچار علائم “باید تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و اطلاع رسانی به آنها در مورد علائم شما به دنبال مشاوره از پزشک خود در مورد اینکه آیا برای رفتن به دکتر خود را برای آزمایش و یا به در خانه باقی می ماند.”

این دو مقام که بخشی از رئيس جمهور Coronavirus نیروی کار نیز راه می رفت از طریق معمول صحبت کردن امتیاز در COVID-19. برای بسیاری از آمریکایی ها خطر ابتلا به ویروس پایین باقی می ماند. قوانین برای عموم مردم هستند “شستن دست های خود را. سعی کنید به لمس صورت خود را. و لطفا در خانه بمانند اگر شما را تبدیل به بیمار است.”

خطرات ناشی از ابتلا به ویروس عالی برای افراد مسن و کسانی که با “شدید شرایط بهداشتی اساسی” از جمله سرطان و بیماری های قلبی سیستم ایمنی به خطر انداختن شرایط. آن دسته از افراد باید با “احتیاط” به خصوص در مناطق بسیار نهفته ویروس.

آذر تصریح کرد که دولت است نه صدور راهنمایی در اجتماعات بزرگ و کاهش یافته است به نظر که آیا تهمت کمپین باید به حالت تعلیق در تظاهرات. در حال حاضر این کمپین هیچ برنامه ریزی تظاهرات. اما آذر را ارائه دهد که رویداد حامیان باید “بیشتر حساس به محیط” شده اند که به شدت تحت تاثیر قرار مانند سیاتل و شهرستان سانتا کلارا.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7391. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de