مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت گودال توقف در دیتونا 500 قبل از رفتن به غرب

غرب پالم بیچ فلوریدا. — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فرمان برای رانندگان در دیتونا 500 برای شروع موتورهای خود را روز شنبه به عنوان او به نظر می رسد به نفع طرفداران نسکار. و او به زودی خاموش و در حال اجرا به خوبی با غرب دولت نوسان است که او را به تظاهرات برنامه ریزی شده در شیکاگو و لاس وگاس و کلرادو اسپرینگز کلرادو.

سفر یکی دیگر از تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به کمپین نه فقط در حزب محافظه کار پایگاه اما در کشورهای که تکیه دموکراتیک به خصوص کلرادو که در آن جمهوری خواه ایالت کوری گاردنر چهره سخت گشتند نبرد. آریزونا است که انتظار می رود به عنوان یک کلید چرخش دولت در انتخابات ریاست جمهوری با آن رشد جمعیت رای دهندگان اسپانیایی.

اما اول مغلوب ساختن پیشی جستن را حمام افتاب گرفتن در قدردانی از هزاران نفر از طرفداران نسکار تبدیل شدن به رئیس جمهور برای حضور در دیتونا 500 پس از جورج دبلیو بوش رئیس جمهور که همچنین به نظر می رسد در این مسابقه در طول انتخاب مجدد در سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین اجرا خواهد شد آگهی های تلویزیونی در طول فاکس پخش مسابقه و پرواز هوایی بنر در نزدیکی جاده سریع السیر. در مورد 100 ، 000 نفر در حال انتظار برای شرکت در این سال مسابقه و میلیون ها نفر بیشتر به تماشای تلویزیون است. حدود 9 میلیون نفر در سال گذشته مسابقه در تلویزیون.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه صبح: “آماده شدن برای رفتن به دیتونا 500. بزرگ خواهد بود!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im