مغلوب ساختن پیشی جستن ناهار ” با ایران به بحث در مورد ویروس کمک استراتژی

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و به کاپیتول هیل برای ناهار جمعه با جمهوری خواهان مجلس سنا — در چه بود شاید یکی از بزرگترین گردهمایی های اجتماعی هنوز هم اتفاق می افتد در قفل شده-پایین واشنگتن — به عنوان مقامات در نظر گرفتن گام های بعدی در coronavirus پاسخ.

دولت راه اندازی شد بعد از حضور با توافق متحدان کاخ سفید و کنگره در نظر گرفتن دیگر همه گیر بسته کمک.

تهمت با حضور در ایران با ناهار “برای تشکر از سناتورها برای کار خود را در طول این بحران بی سابقه بحث پیشرفت با خیال راحت باز امریکا دوباره و کشف مسیر به رفاه اقتصادی برای همه آمریکایی ها گفت:” معاون مطبوعاتی وزیر جاد Deere.

این ساختمان کاپیتول ایالات متحده باقی می ماند تا حد زیادی بسته با خانه دور با توجه به خطرات بهداشتی اما سنا در جلسه و 53-سناتور جمهوریخواه اکثریت هنوز هم هش کردن سیاست پشت درهای بسته بیش از ناهار در روز سه شنبه.

با جدید اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های مجلس سنا گردهمایی برگزار شد در یک اتاق بزرگتر در سراسر خیابان را از کنگره به جای به طور منظم یک قدم از سنا مجلسی. بسیاری از سناتورهای شد نقاب و صندلی محدود بود به سه به یک جدول.

1 از چند تجمع در پایتخت

آن را در میان معدود شناخته شده تجمعات هنوز هم اتفاق می افتد در پایتخت کشور که همچنان تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات از طریق ژوئن 8 به عنوان ویروس شیوع برگه جدید موارد و مرگ و میر. یک سناتور جمهوریخواه و ده ها تن از کاپیتول هیل کارگران و کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس. حزب دموکرات جست و خیز در جلسات حضوری و تشکیل هفتگی توسط کنفرانس تماس بگیرید.

مغلوب ساختن پیشی جستن تنظیم کردن آلارم زمانی که او فاش کرد این هفته که او مصرف مواد مخدر hydroxycholorquine با وجود هشدارهای قبر از مقامات بهداشت و دولت ایالات متحده که ضد مالاریا دارو اثبات نشده است در برابر Covid-19 و حمل شديد خطرات بهداشتی از جمله مرگ است.

رئیس جمهور بار ناهار اغلب free wheeling, رایگان جریان مکالمات و موضوعات مختلف شد و به احتمال زیاد بحث شده است.

در اوایل روز شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نشسته اند با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه ایران رهبر کوین مک کارتی که قبلا برنامه ریزی شده نشست.

توافق رهبران در هیچ عجله در خانه-تصویب کمک

آنها در مورد COVID-19 پاسخ و اقتصاد گفت: یک فرد غیر مجاز به توصیف این جلسه و اعطا شده اند.

اما به نظر نمی رسد برای تغییر جمهوری خواهان’ چشم انداز است که بیشتر بودجه مورد نیاز برای این بیماری همه گیر پاسخ.

“من نمی بینیم و این نیاز در حال حاضر” مک کارتی به خبرنگاران گفت: در کنگره.

او گفت: آنها در مورد آیتم های مختلف “اقتصاد تعدادی از کشورها که در حال باز کردن back up” و چشم انداز ویروس تست. “گرفتن مقدار زیادی از به روز رسانی.”

در حالی که آمریکا گذشت یک ویروس جدید بسته کمک در هفته گذشته جمهوری خواهان مجلس سنا می گویند که آنها علاقه مند هستید در ارائه بودجه تا زمانی که آنها چگونه ارزیابی 2 تریلیون دلار در حال حاضر مورد تایید پول برای مبارزه با ویروس ها و بهبود اقتصاد است که صرف شده است.

مک کانل گفت: هیچ ضرورت به عمل در آخرین 3 تریلیون لایحه از مجلس نانسی پلوسی. او اعلام کرده است این بسته یک “فصلی کاتالوگ” لیبرال برنامه های.

Pelosi بسته شامل $900 میلیارد به استانها و شهرستانها به ساحل تا بودجه خود را در طول بحران و جلوگیری از اخراج جمعی از دولت های ایالتی و محلی کارگران است. منطقه ای درآمدهای مالیاتی باید کاهش یافت, در زمان خاموش شدن. نیز وجود دارد پول برای بیشتر ویروس, تست دور تازه $1,200 چک تخفیف برای بسته های پول آمریکایی ها و کمک های دیگر.

جمهوری خواهان ترجیح می دهند به صبر کردن برای دیدن اگر تلاش ها برای باز کردن اقتصاد می تواند با ارائه یک ضربه شروع و کاهش نیاز به کمک های بیشتر.

“بسیار مفید” گفت: Mnuchin به عنوان او خارج شد و در راه او به شهادت قبل از سنا کمیته امور بانکی. “خوب به روز رسانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>