مغلوب ساختن پیشی جستن میسازد طرح شامل coronavirus سهولت مالی خرید اینترنتی

واشنگتن — در نظر گرفتن اقدام شدید روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او قطع سفر از اروپا به آمریکا و حرکت به سهولت اقتصادی هزینه ویروسی همه گیر است که roiling بازارهای مالی جهانی و اخلال در زندگی روزمره آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او تعلیق تمام سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز آغاز اواخر جمعه — در نیمه شب — در طول نادر بیضی آدرس دفتر به ملت. پس از چند روز بازی کردن تهدید او مقصر اتحادیه اروپا برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی برای پرداختن به این رمان coronavirus و ادعا کرد که ایالات متحده خوشه “کشت” شد توسط مسافران اروپایی.

“ما ساخته شده یک حرکت نجات بخش با اقدام اولیه در چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در حال حاضر ما باید همان اقدام با اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این محدودیت ها نمی شود به بریتانیا و وجود دارد خواهد بود معافیت برای “آمریکایی که تحت مناسب نمایش.” او گفت ایران می خواهد وضعیت به تعیین اگر سفر می تواند بازگشایی زودتر.

نصب و تلاش برای مهار این ویروس و مالی fallout تشدید در یک روز خسته کننده: جوامع لغو رویدادهای عمومی در سراسر کشور, دانشگاه نقل مکان کرد به لغو کلاس های حضوری و خانواده ها دست و پنجه نرم با تاثیر اختلال در مدارس دولتی. تعداد موارد تایید شده از عفونت صدر از 1 ، 000 در ایالات متحده آمریکا و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بحران جهانی است که در حال حاضر یک بیماری همه گیر.

در یک هفته از پیام های مخلوط و شروع می شود نادرست به مقامات دولتی هشدار داد در به طور فزاینده ای فوری که از نظر شیوع در ایالات متحده تنها بدتر خواهد شد واشنگتن به طور ناگهانی به نظر می رسید آماده برای عمل است.

کنگره به نوبه خود پرده برداری از یک میلیارد دلار کمک بسته یکشنبه بود که انتظار می رود رای دادند و در خانه به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در شهادت قبل از خانه نظارت و کمیته اصلاحات. او گفت: ویروس “10 بار کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد و پس از چند روز سردرگمی در واشنگتن در میان نصب خواستار رئیس جمهور برای نشان دادن بیشتر رهبری است. در ساعت منتهی به اظهارات کاخ سفید و مشاوران و تلاش برای تعیین چه اقدام رئیس جمهور می تواند به طور یک جانبه و آنچه مورد نیاز اقدام کنگره به عنوان برگ برنده شخصا وزن و سیاسی در واکنش به گزینه های قبل از او.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او همچنین هدایت سازمان به ارائه نامشخص مالی برای کمک به “برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران با توجه به کروناویروس” و کنگره برای اقدام به گسترش آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا تسلیم خواهد شد پرداخت مالیات برای برخی از های فردی و کسب و کار filers به مدت سه ماه برای کاهش اثرات شیوع ویروس. او گفت: مدیریت کسب و کار کوچک نیز وام های کم بهره و در دسترس برای کسب و کار برای کمک به آنها آب و طوفان است.

“این یک بحران مالی” او گفت:. “این فقط موقت لحظه ای از زمان که ما غلبه خواهد کرد و با هم به عنوان یک ملت و به عنوان یک جهان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تصریح کرد تماس خود را در کنگره به تصویب یک برش به دولت فدرال مالیات بر حقوق و دستمزد به منظور تحریک اقتصاد هر چند که پیشنهاد شد را رد کرد و توسط بسیاری از قانونگذاران در هر دو طرف راهرو. او سکوت قبلی خود در تماس به ارائه کمک به صنایع سخت-برخورد با این بیماری همه گیر مانند شرکت های هواپیمایی و کشتی های کروز.

در کاپیتول هیل مجلس نانسی پلوسی, پرده برداری از یک کمک های اقتصادی طرح بود که به دست آوردن حمایت دو حزبی. مرکزی به بسته رایگان است coronavirus تست در سراسر کشور و بودجه اضطراری برای جبران حقوق از دست برای کسانی که خود quarantining از دست رفته کار و یا از دست دادن شغل در میان شیوع.

پیش نویس قانون ایجاد یک جدید فدرال اضطراری مرخصی استعلاجی سود برای افراد مبتلا به این ویروس و یا مراقبت از یک coronavirus قربانی. این امر با ارائه دو سوم از یک کارمند درآمد ماهانه به مدت سه ماه.

رو به احتمال افزایش تعداد مدعیان بیکاری در این بسته نیز می دهد متحده پول برای تازه بیکاری. آن را ارائه بودجه اضافی برای مواد غذایی و تغذیه, فواید آن برای زنان باردار و مادران و فرزندان جوان است. آن را نیز خواهد تا پول برای “وعده های غذایی بر روی چهار چرخ” و مواد غذایی برای کم درآمد و افراد مسن.

“در حال حاضر ما در حال تلاش برای مقابله با تاثیر مستقیم این ویروس بر روی فردی شهروندان” گفت: مجلس بودجه رئیس کمیته جان Yarmuth D-Ky.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin آنها تهمت شنود گذاشته به مذاکره با پلوسی از کنگره خواست “به تصویب قوانین به سرعت.”

“این کمی مانند طوفان و ما نیاز به پوشش این خارج از عادی هزینه های” Mnuchin گفت.

دولت شناور بود چندین استراتژی های دیگر از جمله نادر ایده از اعلام یک فاجعه ملی است که به طور بالقوه می تواند باز کردن جریان بودجه با توجه به یک فرد غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و اعطا شده اند. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت تصمیم گرفتند در برابر گرفتن این گام چهارشنبه.

یک فاجعه بزرگ اعلام اضافی را فراهم می کند مقامات برای آژانس های فدرال و از جمله ارتش برای کمک به پاسخ به شرایط اضطراری از جمله مراقبت های پزشکی پناه و توزیع کالا.

دولت همچنین نورد توصیه های جدید برای جوامع بسیاری نهفته ویروس در واشنگتن و نیویورک و کالیفرنیا در حالی که اجازه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر را به هر گام لازم را برای افزایش عرضه از ماسک صورت در دسترس پزشکان و پرستاران با ارائه آنها را با ماسک در نظر گرفته شده برای استفاده های صنعتی.

Mnuchin اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات اجرایی هستند “بسیار مهم” و گفت: دولت خواهد بود نورد “طرح های مختلف.”

به عنوان فشار نصب شده برای واشنگتن به پاسخ ایران با رهبر, در خانه, Rep. کوین مک کارتی کالیفرنیا, نشانه های احتمالی حزب جمهوری خواه برای حمایت از بودجه بسته در کنگره است.

“ما نیاز به انجام کاری” مک کارتی گفت. “من فکر می کنم آنها می تواند تبدیل به بسیار tasnim.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

کنگره حضور پزشک گفت: کارکنان وجود دارد می تواند 70 میلیون به 100 میلیون coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در تاریخ همتراز با دیگر تخمین می زند. یک دانشگاه هاروارد رسمی تخمین زده است که 20 ٪ تا 60 ٪ از بزرگسالان خواهد شد این ویروس اشاره کرد و آن را “بسیار گسترده.”

Pelosi هدف این است که به تصویب بسته کمک های قبل از قانونگذاران ترک شهر خود که قبلا برنامه ریزی یک هفته ای زنگ تفریح و دوباره بالقوه محرک اقدامات بعد.

در واشنگتن گردشگران هنوز وارد کنگره اما یک مقام غیر مجاز به بحث در مورد وضعیت و صحبت خواست نامش فاش نشود تایید کرد که تورهای خواهد به زودی تعطیل شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im