مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده بار درخواست برای جلوگیری از به tweeting در مورد DOJ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه نادیده گرفته و دادستان کل عمومی و درخواست برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری گفت که او تا به حال حق قانونی به درخواست آژانس برای دخالت در یک پرونده جنایی, اما او تا کنون “انتخاب شده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صبح روز جمعه جیر آمد تنها چند ساعت پس از دادستان کل ویلیام Barr گفت: در قابل توجه مصاحبه با ABC News که رئیس جمهور توييتها بودند و آن را “غیر ممکن” را به انجام کار خود را به ویژه پس از وزارت bungled دست زدن به صدور حکم توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و محرم راجر سنگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن در صدای جیر جیر خود را نیز به سمت چپ باز احتمال این که او از Barr برای چیزی است که جرم ماده در آینده است.

در حالی که از لحاظ فنی به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حق وادار وزارت دادگستری برای تحقیق به عنوان یک واحد اجرایی سازمان. اما از لحاظ تاریخی وزارت دادگستری به عمل به عنوان یک آژانس مستقل بی حرکت و بی بند و بار سیاسی نوسان. و شهرت مهم است که بر او روشن ساخته است.

“من خوشحال می گویند که در واقع ریاست

nt هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” بر ABC گفت. “با این حال به اظهارات و توییت های ساخته شده در مورد بخش مورد مردم ما … در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد آن را غیر ممکن است برای من و برای اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت.”

بر شد به طور مستقیم پرسید که آیا او اعتقاد داشت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال قدرت به طور مستقیم او را به باز کردن یک بررسی.

“تروریسم و یا تقلب توسط یک بانک یا چیزی شبیه به آن که در آن او نگران چیزی او قطعا می توانید می گویند من فکر می کنم کسی باید نگاه به آن است. که کاملا مناسب” Barr گفت. “اگر او می گویند, شما می دانید, به بررسی کسی چون — و شما حس این دلیل است که آنها یک حریف سیاسی و سپس یک وکیل به طور کلی نباید حمل که نمی کنند ،

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم

مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد علنی و خصوصی خروشان در مورد بازپرداخت در قالب تحقیقات مقابل خود را درک دشمنان از جمله سابق FBI مدیر James Comey سابق FBI مدیر اندرو McCabe و او را نیز فشرده برای تحقیقات به رقیب سیاسی جو بایدن و پسرش شکارچی به ویژه پس مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه بیش از یک تماس تلفنی که در آن از او خواسته رهبران اوکراین برای بررسی Bidens.

پس از مصاحبه پنجشنبه شب کاخ سفید ارائه شده خو پاسخ که تهمت “نیست ناراحت نظرات و او حق دارد مثل هر شهروند آمریکایی به عموم ارائه عقاید خود را.”

اما رئیس جمهور روز جمعه به نقل از یکی از Barr نظرات در مصاحبه: “رئیس جمهور هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.” A. G. Barr — و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در صدای جیر جیر خود را — “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

در اوایل این هفته وزارت دادگستری رد خود دادستان — که توصیه کرده بود در دادگاه تشکیل پرونده که مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین متحد و محرم راجر سنگ بود محکوم به 7 تا 9 سال در زندان و در زمان فوق العاده ای گام از کاهش مقدار زمان زندان آن را به دنبال. بخش ارائه نمی دهد یک اصلاح شماره. کل آزمایشی تیم ترک این صورت پس از اصلاح پر کردن یک ترک DOJ در دسترس نباشد.

بر تحت فشار

و بار مواجه شدید نقد بر تصمیم گیری آن تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در مورد پیشنهاد است.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر از دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات. او برنامه ریزی شده بود محکوم کرد.

بر خود شده است زیر آتش برای برگشت. هنوز هم آن را بسیار غیر معمول حرکت برای یک عضو کابینه به طور علنی به انتقاد از رئیس جمهور — به خصوص تهمت وفادار که سهام رئیس جمهور نظرات گسترده قدرت اجرایی است. پنج شنبه نظر به عنوان دفاع از خود صداقت — تلاش برای نجات خود شهرت و وزارت دادگستری توسط عموم rebuking رئیس جمهور او را لبه پنجره رساند تا از روز اول تصدی خود.

اظهارات ساخته شده تا به سرعت پس از تصمیم به بازگشت به دور از صدور حکم, توصیه, پیشنهاد Barr آگاه بود برگشت به حال رنده دور در بخش تاریخی شهرت برای استقلال سیاسی از نوسان. اما او را متوقف کوتاه از تصدیق تخلف توسط هر کسی.

درک مشکلات

Barr گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها ایجاد درک مشکلات بخش که به سوال نامیده می شود استقلال خود را اما او با رد وجود هر گونه سفارش از مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: تهمت توييتها نه عامل به تصمیم گیری.

گروه اصرار داشت تصمیم به لغو صدور حکم پیشنهاد شده بود دوشنبه شب — قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی توصیه در توییتر به عنوان “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه” و دادستان صحبت نکرده بود به کاخ سفید در مورد آن.

بر پیوست فهرستی از سطح بالا دستیاران که علنا انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند بقیه چپ این کار برای اولین بار. سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون است که برای انتشار یک کتاب در ماه آینده جزئیات زمان خود را در کاخ سفید از جمله انتقاد از تهمت اقدامات مانند خود تصمیم به خودداری از کمک نظامی در حالی که به دنبال سیاسی حمایت از اوکراین است. و رئیس سابق کارکنان جان کلی که تا حد زیادی نگهداری مشخصات پایین پس از ترک کاخ سفید رشد کرده است باز در مورد unflattering ارزیابی از رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>