مغلوب ساختن پیشی جستن: فدرال باید حقوق صاحبان سهام در شرکت های این وثیقه را

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: دولت باید سهام در شرکت های که نیاز به کمک مالی به دلیل اثرات مخرب coronavirus در اقتصاد ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی او دارای قدرت اجرایی برای جلوگیری از تاثیر بر روی کسب و کار. “وجود دارد مقدار زیادی از قدرت اجرایی” او گفت:. “اگر ما مجبور به استفاده از آن خواهد بود که یک چیز خوب بد چیزی نیست.”

این حرکت خواهد بود فوق العاده ای برسد توسط دولت به بخش خصوصی است. او گفت که او می خواهم به طور خاص هدف قرار دادن شرکت هایی که سهام buybacks به جای سرمایه گذاری در زیرساخت ها است. تهمت نیز گفت: او می خواهم به عقب محدودیت های اجرایی جوایز و آینده buybacks از شرکت دریافت حمایت دولت فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش پنج شنبه در داروهای درمانی که ممکن است نگه دارید بالقوه برای درمان کسانی که مبتلا به COVID-19 و افزایش انتقاد از چین برای نه گفتن جهان قبلا در مورد آنچه که تبدیل به یک بیماری همه گیر.

“بیشتر کمک کند این است که در راه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه توجیهی در گسترش ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و FDA کمیسر دکتر استفان هان توصیف روش های متعددی تحت تست مانند کلروکين مواد مخدر استفاده می شود برای درمان مالاریا; remdesivir تجربی ضد ویروسی که سعی در حداقل پنج آزمایش جداگانه و احتمالا آنتی بادی های حذف شده از خون COVID-19 بيمار پس از آنها بهبود می یابند. اما هیچ جدید و قریب الوقوع درمان اعلام شد.

کلروکين به طور گسترده ای در دسترس در حال حاضر و می تواند مورد استفاده خارج از برچسب اما هان گفت: مقامات می خواهید یک مطالعه رسمی برای دریافت اطلاعات خوب در ایمنی و اثربخشی.

“ما در حال نگاه کردن به مواد مخدر است که در حال حاضر تایید شده برای دیگر نشانه” به عنوان یک پتانسیل پل یا موقت تا زمانی که مطالعات در حال تکمیل در داروهای دیگر تحت بررسی هان گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن که برنامه ریزی برای بازدید از سازمان مدیریت اضطراری فدرال در روز پنج شنبه تا کنون با استناد به ندرت استفاده می شود اضطراری قدرت به مارشال بحرانی لوازم پزشکی در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. تهمت نیز امضا بسته کمک های که این مجلس با تصویب اوایل روز چهارشنبه — که تضمین خواهد شد که مرخصی استعلاجی به کارگران که بیمار قرار می گیرند.

طول می کشد تا واکسن در چین

مغلوب ساختن پیشی جستن jabbed در چین جایی که این ویروس برای اولین بار در گزارش رقیب: “می تواند متوقف شده است. می تواند متوقف شده است. می تواند متوقف شده است به راحتی.” او گفت: مقامات چینی “نمی تصمیم به آن را عمومی” در زمان برای متوقف کردن ویروس از جهانی شدن.

همه گیر شد و شروع به نشان دادن اثرات آن در بازار کار. وزارت کار گزارش روز شنبه که تعداد زیادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری نیز در هفته گذشته با 70000.

کانادا-آمریکا مرز طولانی ترین در جهان بود که به طور موثر بسته نجات برای تجارت و سفر ضروری است در حالی که دولت تحت فشار قرار دادند آن به ارسال طرح امداد چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در حال گسترش است ملت را تست تشخیصی ظرفیت و استقرار نیروی دریایی در بیمارستان کشتی به شهر نیویورک است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کانون بیماری همه گیر و یکی دیگر از این کشتی به سواحل غرب است. و مسکن و توسعه شهری بخش تعلیق سلب حق مالکیت و اخراج از طریق آوریل برای کمک به تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها که در صورت از دست دادن شغل و از دست رفته اجاره و پرداخت وام مسکن.

روز چهارشنبه در مجلس سنا اکثریت تصویب یک دوم coronavirus پاسخ لایحه که تهمت امضا شنبه شب. رای یک کج 90-8 با وجود نگرانی بسیاری از جمهوری خواهان در مورد موقت جدید کارفرما دستور به ارائه مرخصی به کارگران که COVID-19. این اقدام همچنین با هدف ساخت آزمون برای ویروس رایگان.

طرح نجات هنوز هم در آثار

در همین حال دولت تحت فشار قرار دادند به جلو خود را گسترده اقتصادی طرح نجات که پیشنهاد 500 میلیارد دلار چک را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها با اولین چک به آمده مارس 6 اگر کنگره تصویب.

کاخ سفید خواست به بیمارستان لغو تمام اعمال جراحی الکتیو به کاهش خطر غرق موارد است. رئیس جمهور فشرده شد که چرا تعدادی از افراد مشهور مانند حرفه ای بسکتبال, بازیکنان, به نظر می رسید که دسترسی راحت تر به تست های تشخیصی از شهروندان عادی.

دولت گفته است که آمریکایی ها برای جلوگیری از گروه های بیش از 10 نفر و سالمندان در خانه بمانند در حالی که یک اشاره کرد و یادآور شد با توجه به millennials به دنبال دستورالعمل و جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی. اما مقامات خواست افراد جوان برای اهدای خون گفت: آن را بی خطر است برای انجام این کار است.

دفاع تولید قانون به رئیس جمهور گسترده اقتدار به شکل داخلی پایه های صنعتی به طوری که آن را قادر به ارائه مواد ضروری و کالاهای مورد نیاز در امنیت ملی بحران است. قانون اجازه می دهد تا رئیس جمهور به نیاز کسب و کار و شرکت های بزرگ را در اولویت قرار و قبول قرارداد برای مواد مورد نیاز و خدمات است.

این فرمان اجرایی صادر شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اقتدار به تعیین “مناسب در سراسر کشور اولویت ها و تخصیص همه سلامت و پزشکی منابع از جمله کنترل توزیع این مواد و … را در بازار غیر نظامی برای پاسخ به گسترش COVID-19 در ایالات متحده است.” آن را نیز به برخی از خدمات بهداشتی و درمانی.

آذر منتشر شد بیانیه چهارشنبه شب گفت: “ما در حال هماهنگی نزدیک با خصوصی تامین بهداشت و درمان خریداران و ما شرکای فدرال مانند وزارت بازرگانی به اطمینان حاصل شود که منابع در حال رفتن به جایی که آنها مورد نیاز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او به زودی خواهد استناد به ندرت استفاده می شود قانون فدرال است که قادر می سازد که ایالات متحده برای تشدید کنترل در امتداد جنوب غربی مرز به دلیل جدید coronavirus بر اساس توصیه ایالات متحده جراح عمومی.

رئیس جمهور گفت: قانون در نظر گرفته شده برای توقف گسترش بیماری های مسری را به مقامات بزرگ “عرض” برای کمک به کنترل شیوع. پیشتر مقامات آمریکایی آسوشیتدپرس گفت که دولت خواهد استناد قانون بلافاصله به نوبه خود به تمام افرادی که از مرز عبور غیر قانونی از مکزیک و امتناع مردم از حق پناهندگی وجود دارد.

Widescale تست هنوز کوتاه

بیش از هشت هفته پس از ایالات متحده در مورد این ویروس شناسایی شد, دولت فدرال که هنوز در تلاش برای انجام widescale تست برای ویروس. مشكل آزمایشگاه گزارش کمبود منابع مورد نیاز برای اجرای این آزمون که مقامات خواست داده می شود به کسانی که به احتمال زیاد به COVID-19.

دبورا Birx که هماهنگی کاخ سفید, واکنش هشدار, که شده است وجود دارد یک تعداد سواب انتظار در آزمایشگاه به آزمایش می شود و همانطور که پرونده ها را پاک می کند “ما را به دیدن تعدادی از مردم تشخیص داده می شود به طور چشمگیری افزایش یافته است” در چند روز آینده.

در مورد خواسته دولت را مخلوط پیام وقتی که می آید به تهدید ناشی از ویروس Birx گفت: مطالعات جدید در مورد چگونه این ویروس می تواند از انتقال بر روی سطوح سخت کمک فوری دولت از محکم کردن توصیه های اجتماعی فاصله. “هیچ یک از ما واقعا درک” که او گفت:. “ما هنوز در حال کار کردن چقدر است توسط انسان و انتقال آن چقدر است توسط سطح.” او افزود: “آیا قرار گرفتن در معرض خود را به سطوح خارج از خانه.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

Birx گفت: وجود داشته است “در مورد گزارش” از فرانسه و ایتالیا در مورد افراد جوان در حال تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. وظیفه نیروی هفته گذشته خواست نسل جوان برای جلوگیری از بیرون رفتن به کافه ها و رستوران ها و برای جلوگیری از گروه های بیش از 10 نفر.

“ما نمی توانیم این همایش بزرگ که همچنان در سراسر کشور برای افرادی که در محل کار” Birx گفت. او اضافه کرد که فدرال همه گیر نیروی کار تا کنون دیده است و نه هر “قابل توجه مرگ و میر” در کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im