مغلوب ساختن پیشی جستن اروپا ممنوعیت سفر به آمریکا در میان Coronavirus همه گیر

بینش کلیدی:

  • 30-روز ممنوعیت می رود به اثر جمعه.
  • رئیس جمهور همچنین به نام در کنگره برای مالیات بر حقوق و دستمزد امداد.

در یک اتفاق نادر در زمان نخست, بیضی, آدرس دفتر رئيس جمهور تهمت اعلام کرد که ایالات متحده به تعلیق سفر هوایی از اروپا به ایالات متحده به دلیل نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

تعلیق مسافر, سفر, خواهد شد که به اثر جمعه در نیمه شب گذشته 30 روز و حذف سفر از انگلستان وزارت امنیت داخلی بعد روشن در بیانیه ای اعلام کرد که این ممنوعیت را شامل نمی شود شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم.

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط داغ” رئیس جمهور گفت: در 10 دقیقه آدرس این شب است. “به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که این تصمیم پس از مشورت با “دولت بالا بهداشت حرفه ای.” وی افزود: محدودیت های تنظیم خواهد شد “منوط به شرایط زمین است.”

اوایل امروز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که شیوع کروناویروس است که رسما به یک بیماری همه گیر با بیش از 113 کشور گزارش موارد است. بیش از 4200 مرگ گزارش شده با توجه به این که.

در اظهارات خود تهمت نیز نامیده می شود برای محرک اقتصادی در اشکال مختلف از جمله مدیریت کسب و کار کوچک وام های بهره پایین. او به نام در کنگره برای ارائه اضافی 50 میلیون دلار بودجه برای آن وام. و با استفاده از اورژانس اقتدار مغلوب ساختن پیشی جستن را به دستور وزارت خزانه داری را به تاخیر پرداخت مالیات بدون بهره و یا مجازات برای افراد و کسب و کار تاثیر منفی می گذارد. او همچنین به نام در کنگره به ارائه مالیات بر حقوق و دستمزد امداد. “امیدوارم آنها را از این نظر به شدت,” او گفت:.

“این است که تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من مطمئن هستم که با شمارش و در ادامه به این اقدامات سخت ما خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر برای شهروندان ما و ما در نهایت و در اسرع وقت شکست این ویروس است.”

در حالی که معلوم نیست چقدر سخت سفر تعلیق خواهد شد و آمار حمل و نقل و تجاری صنعت هواپیمایی ویروس در حال حاضر صدمه دیده مسافرت هوایی و صنعت با برآورد ضرر و زیان به عنوان بالا به عنوان $113 میلیارد دلار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im