عضو شورای نظارت مدت تور جهانی محتوا می آید به پاندورا

صوتی-جریان سیستم عامل Pandora و Spotify در حال تاخت و تاز کردن توسط عضو شورای نظارت مدت.

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی—که در اصل در نظر گرفته شده برای اکران توسط دریم ورکز انیمیشن و تصاویر جهانی قبل از coronavirus همه گیر آمار—منتشر خواهد شد در تقاضا از طریق جریان سیستم عامل در ایالات متحده آمریکا سهشنبه, مارس 10.

پاندورا همکاری با Xfinity در سفارشی شخصیت mixtapes برای هر ترول گرفتن “سبک متفاوت و شخصیت” از شخصیت خود را.

خانواده پسند لیست پخش در دسترس هستند از طریق دستورات صوتی برای Xfinity مشترکین و همچنین به عنوان به طور مستقیم از طریق پاندورا. آنها عبارتند از:

Spotify در و تصاویر جهانی تیمی در یک اقدام مشابه که با این نسخهها کار از طریق جریان پلت فرم را Harmonizer دیجیتال تجربه کنید.

کمپین incudes audio ads ابراز شده توسط ستاره Justin Timberlake (شعبه) و آنا کندریک (ملکه خشخاش) و دو ستاره نیز تولید محتوای ویدئویی برای تشویق طرفداران برای ایجاد شخصی لیست پخش Spotify در.

Spotify در گفت Harmonizer خواهد اجازه دهید طرفداران نوبه خود تا حجم شماره گیری برای هر یک از شخصیت به نمایندگی از سبک های مختلف موسیقی—کشور, فانک, پاپ, راک و تکنو—تولید شخصی لیست پخش برای هر کاربر.

مردم همچنین می توانید کلیک کنید برای مشاهده تریلر.

Spotify سر فروش آگهی برای اروپا و خاورمیانه و آفریقا مارکو Bertozzi گفت: “ما می خواستیم برای ایجاد چیزی سرگرم کننده و تعاملی برای زمین شکستن انتشار دیوهای تور جهانی و ما Harmonizer دیجیتال تجربه است که دقیقا. آنچه واقعا هیجان انگیز است که ستارههای Justin Timberlake and Anna Kendrick ابراز داشته اند اختصاص داده شده محتوای این کمپین. ما می دانیم که طرفداران به طور فزاینده ای به دنبال سرگرمی و خانواده مطالب در این زمان به گوش دادن به و ما را به مطمئن شوید که آنها را لذت بردن از هماهنگ خود را لیست پخش Spotify در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>