فیلم ترایبکا جشنواره کمپین اتحاد مردم, مصاحبه های رنگارنگ در حال حرکت آواتار در آر ویدئوها

با ترایبکا جشنواره محدود به فضاهای دیجیتال سازمان دهندگان این رویداد را فرود در خارج از جعبه راه برای نگه داشتن افراد درگیر با این ایده از فیلمسازی.

جشنواره نورد شده از مجموعه ای از رنگارنگ واقعیت آواتار از سازندگان که انجام کارهایی مانند شکستن رقص, ورزش و تحسین واقعی با حرکات مدل ها در واقعی مردم است. مبارزات مردم را تشویق به فیلم مدل با تلفن های خود را در تنظیم هر چه آنها را دوست دارم و به اشتراک گذاری نتایج در رسانه های اجتماعی.

مردم در حال حاضر افزایش یافته است به چالش قرار دادن پیچ و تاب خود را بر روی مانکن روال. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی بازیگران و چهره های پیوستن شبانه پنجره تشویق برای کارکنان بهداشتی درمانی در نیویورک پریدن روی تخت و یا در حال اجرا در یک چرخش ضبط.

استرالیا مبتنی بر هنرمندان قلع Nguyen و اد برش تولید خلاق برای پروژه دیجیتالی شدن حرکت مدل که شامل بن سینکلر خالق HBO را بالا تعمیر و نگهداری Hedwig and the Angry Inch نمایشنامه نویس و بازیگر John Cameron Mitchell و ملکه جمعی فیلمساز B. مونه.

“وجود دارد کاملا بسیاری از همزمانی بین آنچه ما انجام شد و چه ترایبکا است که همیشه در تلاش برای انجام آن است کاوش رسانه های جدید و کار ما این است که در مورد چگونه ما را جوامع با هم با استفاده از این نوع تکنولوژی نوظهور,” نگوین گفت: در پشت صحنه فیلم در این پروژه است.

فرایند تولید صورت گرفت که قبل از شروع Covid-19 گیر درگیر فیلمبرداری ستاره با 120 همزمان از دوربین های بروکلین مبتنی بر خدمات اسکن Lenscloud و ارائه آنها را در یک زمان واقعی بازی موتور به نام وحدت.

این ابزار به اندازه کافی آسان است برای استفاده از. فقط با کلیک بر روی هر یک از لینک ها برای شخصیت های مختلف در صفحه فرود از یک تلفن همراه کروم یا مرورگر Safari.

ترایبکا جشنواره راه اندازی شد به محل در نیمه دوم آوریل, اما از آن شده است به تعویق افتاد نامعین تاریخ به صورت دیجیتال. این سازمان اعلام برندگان آن Juried جوایز از طریق Instagram ماه گذشته در همکاری با Jam3. این رویداد تقریبا به طور کامل تامین می شود با نام تجاری حامیان مالی و شرکای مانند AT&T Diageo و P&G.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>