وزارت خزانه داری می گوید: عمده ترین ما شرکت های هواپیمایی در نظر گرفتن فدرال پول کمک مالی

عمده ترین خطوط هوایی ایالات متحده از جمله دلتا, آمریکا, غرب و ایران توافق کرده اند که به نظر بیش از 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی توسط کنگره تصویب دو هفته پیش وزیر خزانه داری استیون Mnuchin امروز اعلام کرد.

در یک بیانیه Mnuchin گفت: “ما ضمن استقبال از این خبر که تعدادی از خطوط هوایی قصد شرکت در حقوق و دستمزد پشتیبانی برنامه. این مهم است مراقبت قانون برنامه است که پشتیبانی از کارگران آمریکایی و کمک به حفظ اهمیت استراتژیک صنعت هواپیمایی در حالی که اجازه می دهد برای مناسب غرامت به مالیات دهندگان.”

لیست کامل شرکت های هواپیمایی خواهد شد که با در نظر گرفتن پول کمک مالی با توجه به Mnuchin شامل تقریبا هر متحده حامل: Alaska Airlines Allegiant Air, American Airlines, Delta Air Lines Frontier Airlines, هاوایی, خطوط هوایی جت بلو ایرویز هواپیمایی متحد SkyWest شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی جنوب غربی. تنها فقدان قابل توجه از لیست بودجه حامل روح Airlines اما یک سخنگوی گفت Adweek که شرکت هواپیمایی انتظار “قبول شرایط به زودی.”

در حالی که بیش از 25 میلیارد دلار بود اختصاص داده شده برای شرکت های هواپیمایی در محرک لایحه شرایط کمک های مالی شدند تا به Mnuchin. به غم وغصه از شرکت های هواپیمایی که می خواستم به چند رشته متصل شده که ممکن است 30 درصد از کمک های مالی در نظر گرفته خواهد شد وام های کم بهره که نیاز به بازپرداخت است.

علاوه بر این شرکت های هواپیمایی است که کمک های مالی خواهد شد به توافق برسند به نگه داشتن در اخراج و furloughs حداقل تا سپتامبر. 30 و ادامه خدمت به مقصد خاص اگر چه هواپیمایی می تواند درخواست برای قطع سرویس.

Coronavirus بحران است که انتظار می رود هزینه های خطوط هوایی بین المللی صنعت بیش از $314 میلیارد دلار در سال درآمد یک قطره از 55 درصد است. در ایالات متحده به تنهایی ترافیک از طریق TSA پست های بازرسی در فرودگاه ها کاهش یافته است توسط 95٪.

از جمله در اصل محرک های اضافی از 25 میلیارد دلار در وام باید خطوط هوایی نیاز به کمک های بیشتر. هنوز معلوم نیست چقدر فرد هواپیمایی را دریافت خواهد کرد اما روزنامه واشنگتن پست گزارش داد خطوط هوایی واجد شرایط برای پرداخت برابر حقوق و دستمزد خود را هزینه های بین آوریل و اکتبر 2019.

“حمایت دولت ما به ما واگذار حمل بسیار زیاد مسئولیت و تعهد است که خطوط هوایی آمریکا است ممتاز به انجام” گفت: American Airlines رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل داگ پارکر در بیانیه ای. آمریکا اعلام کرد این امر می تواند دریافت 4.1 میلیارد در کمک های مالی و همچنین 1.7 میلیارد دلاری در وام.

“گفتگو در ادامه با دیگر شرکت های هواپیمایی با توجه به توانایی های بالقوه خود مشارکت” Mnuchin گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کار با شرکت های هواپیمایی برای نهایی کردن موافقت نامه های لازم و پرداخت وجوه را به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>