تویوتا و هیوندای محوری پیام رسانی به کمک به مردم در تبلیغات جدید

به عنوان coronavirus بحران همچنان به آشکار شدن در سراسر ایالات متحده خودروسازان تویوتا و هیوندای را نورد جدید پیام با دومی reintroducing یک نسخه از آن خریدار برنامه حفاظت نکردم در طول بحران اقتصادی در سال 2009.

این زیر فورد محوری کشیدن سنتی, نمایشگاه ترافیک-رانندگی تبلیغات و جایگزینی آنها با مصرف کننده کمک محور پیام.

“Coronavirus عبور کرده از مرزهای مناطق و ملیت و جنسیت و سن و درآمد گفت:” آنجلا Zepeda, CMO هیوندای موتور امریکا. “با مردم در حال حاضر کار از خانه تمرین های اجتماعی فاصله و تلاش برای کنار آمدن با استرس از پتانسیل آسیب رساندن به سلامت خود و از دست دادن درآمد خود را چه شد مهم ترین موضوع برای یک نام تجاری می گویند در این زمان اگر هر چیزی؟”

مانند فورد هر دو تبلیغات ساده هستند و نشان می دهد که واقعیت رو مصرف کنندگان و با گسترش هر نام تجاری. تویوتا پیام کلی تر در دامنه مشخص نیست هر برنامه و بیشتر از یک آرامش پاره.

در ضمن هیوندای برای بازگرداندن اطمینان خود را از دست دادن شغل حفاظت از برنامه—که با نام تجاری باعث می شود تا شش ماه پس از پرداخت به صاحبان جدید که از دست دادن شغل خود و خریداری و یا اجاره وسیله نقلیه خود را بین یک بازه زمانی خاص. این یک نسخه بسیار موفق سال 2009 برنامه که در آن نام تجاری به مصرف کنندگان اجازه به بازگشت به ماشین خود را اگر آنها از دست دادن شغل خود هستند.

با توجه به اد Laukes گروه معاون بازاریابی تویوتا تویوتا موتور, شمال امریکا, اصلی پیام با نام تجاری طراحی شده است که فوق العاده ساده به ویژه در نور از سیالیت از وضعیت فعلی مربوط به کوروناویروس. آن را نیز یک محور در یک زمان مناسب برای نام تجاری.

“ما درست در وسط از یک بسیار قوی در بازار,” او گفت:. “ما فوق العاده مارس [طول نام تجاری فروش رویداد] و ما تا به حال رسانه های خریداری شده در هر دو فروشنده و در سطح ملی. ما شروع به قرارداد [فروش رویداد کمپین] در آغاز این هفته و جلو آمد با این نقطه است.”

در طول زمان ردیف بالا با نام تجاری پیام ممکن است تغییر و تنظیم کنید. همانطور که در حال حاضر فردی بازارهای منطقه ای و فروشنده گروه pivoting و کار با نام تجاری برای پیدا کردن بهترین راه حل برای مشتریان. و اگر Laukes و نام تجاری آموخته از رویدادهای مهم مانند سال 2009 بحران مالی و 9/11, وضعیت فعلی متفاوت است.

“وجود دارد و ما بسیاری از درسهایی که از آن وقایع,” او گفت:. “ما ساخته شده است یک راهکار در طول زمان و ما در حال رفتن به را تکه از آن که ما فکر می کنم در حال رفتن برای کمک به ما به عنوان یک نام تجاری. آن را بسیار پویا و سیال در حال حاضر ما در حال گرفتن آن در بازار توسط بازار و واکنش.”

یک مثال کالیفرنیا است. منطقه خلیج سان فرانسیسکو در میان اولین برای بود قفل شده و تویوتا نمایندگی مجاز و فروش در این منطقه در حال حاضر در واکنش به داشتن سرویس تنها هماهنگی هر دو دیجیتال و خطی پیام, اما همچنین فکر کردن در مورد چگونه برای مدیریت یک واقعیت جدید است.

“آنها در حال گرفتن بسیار خلاق نسبت به آنها اجازه می دهد مردم را به اتومبیل در [برای سرویس دهی]. وجود دارد انتخاب کنید و تحویل و آنها در حال کار در سراسر پویایی در فرد سطح فروشگاه” گفت: Laukes. “این فروشندگان هستند که بخش عظیمی از جوامع خود و آنها را به کار و راه خود را از طریق این. و توانایی چالاک یکی از نقاط قوت ما است.”

در حال حاضر با نام تجاری در ارتباط با منطقه ای و نمایندگی های محلی است که کار را از طریق coronavirus محور پیام در وب سایت خود 1,250 و Laukes اشاره کرد که این “استرس تست در همه سیستم بنابراین ما باید کمی بیمار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de