دشوار مقدماتی آسان برنده: خرید اینترنتی از نوادا آخرین مهلت تشکیل پرونده

یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران فرار رقابت مسابقات این سال خواهد کروز به پیروزی unopposed در ماه نوامبر.

اما بسیاری از دیگران به خود جلب کرد, رقبای, برخی از درون حزب خود را راه اندازی برخی از رقابت دعوا در ژوئن 9 اولیه انتخابات.

جایی است که اصلی مسابقه مناسب تر باشد به ستیز از در سنا ایالتی منطقه 7 که در آن دو دموکراتیک مجمع اعضا — ریچارد Carrillo و الن اشپیگل — صورت خاموش در برابر سابق رئیس حزب دموکرات نوادا روبرتا Lange.

سنا دموکراتیک حزبی تایید کرده است Lange که تهدید به مرگ پس از ریاست تند و زننده 2016 دولت کنوانسیون رقابت با مبارزات هیلاری کلینتون و برنی ساندرز در نوادا است.

در مجمع منطقه 19 Mesquite Councilwoman آنی سیاه و سفید ساخته شده و یک پرونده درست قبل از روز جمعه 5 p. m. آخرین مهلت برای به چالش کشیدن وقت مجلس کریس ادواردز. سیاه و سفید در سال 2019 زد روحیه مبارزات انتخاباتی برای رهبری حزب جمهوری خواه نوادا اما از دست رفته به وقت Michael McDonald.

سه جمهوریخواهان از جمله سابق Assemblywoman جیل Dubenstay در حال به چالش کشیدن دموکرات ریچارد “جست و خیز” دالی در مجمع منطقه 31 تنها قانونی صندلی های برگزار شده توسط حزب دموکرات است که یک جمهوری خواه اکثریت رای دهندگان ثبت نام.

مجمع منطقه 2 باز صندلی که قبلا توسط نمایندگی جمهوری خواه جان Hambrick کشیده شده پنج خواهان. و چه در شکل دادن به یک فرد جمهوریخواه اولیه در مجمع منطقه ای بین 37 سابق نوادا سیاست موسسه تحقیقات جمهور اندی, اداره, ex-TV روزنامه نگار میشل مورتنسن به پایان رسید تا نقشه کشی چهار مجموع کدام یک از کاندیداهای اصلی.

نامزد در آن رقابت مقدماتی بدون شک کسانی که حسادت به پایان رسید تا با هیچ حریف در پایان روز جمعه مهلت.

دولت Sens. پت اسپيرمن D-شمال لاس وگاس و کریس بروکس, D-لاس وگاس و مونتاژ اعضای Daniele مونرو-مورنو D-North Las Vegas, سلنا تورس D-Las Vegas, تام رابرتز, R-لاس وگاس, ملیسا, هاردی, R-Henderson, سارا پیترز D-رنو جیل Tolles R-رنو و جان الیسون, R-Elko همه درو هیچ رقبا در همه.

2020 انتخابات در نظر گرفته شده است به خصوص مهم است چرا که قانونگذاران در سال 2021 خواهد redraw سیاسی مرزهای منطقه بر اساس این سرشماری سال. اگر دموکرات خود را حفظ اکثریت در هر دو مجلس Gov. استیو Sisolak انتظار می رود که به امضای redistricting طرح که به نفع حزب از طریق دهه آینده.

تماس با استیو گشاید در [email protected] یا 702-383-0253. Follow @SteveSebelius در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de